Dovolenka v Egypte s 3-ročným synom. Boli ste niektorá?

deniskajakubko
16. jún 2008

Chcela by som sa spýtať, že čo všetko (hlavne aké lieky) je potrebné zobrať so sebou na dovolenku do Egypta pre malého.
Boli ste niektorá s tak malým dieťaťom v Egypte?

jana0910
13. jún 2013

ahojte, viete nieco blizsie o hoteli Three Corners Fayrouz v Marsa Alam? Chystam sa tam s 3 a pol ročným synom. Boli ste tam niekto?

ivarei
13. jún 2013

@jana0910 My byli v Gorgonia Beach, ale v autobuse s námi jela rodina z Three Corners a byli nadšení ;)

jana0910
13. jún 2013

Dakujem, som rada 🙂 Uz sa nevieme dočkat 🙂

ksts
14. aug 2013

@959touareg Muzu se zeptat jaky hotel v egypte maj majitel slovak nevite,jak jste chvalila,dekuji moc.

erika131722
11. máj 2014

@nikusa9 ahoj, mozes mi poradit. Chystame sa na dovolenku do Egypta s 9 mesacnym synom, mozes mi poradit ake potrebne lieky potrebujem pre maleho - proti hnacke, horucke, a aky krem ste dafali dietatu? Malemu davam este susene mlieko - BEBU, popritom mu davam aj normalne jedlo. Mozem mu pribalit aj BEBU do batoziny, nebol by s tym problem na letisku ? Aku stravu tam prijimalo tvoje dieta ? Vopred dakujem za radu

nikusa9
11. máj 2014

@erika131722 ahoj, ja som mala so sebou nutrilon, mala som to nacasovane, ze tesne pred letom sa este napila, potom mi dovolili len v malinkej flasi- 1dcl, mat caj z ktoreho som musela odpit..v podstate nase lieky ti tam nebudu na nic, ale mala som zbalene panadol, ak by sa nieco udialo, potom uz len do ich lekarni a ich lieky..je to ina klima a nase lieky jednoducho nezaberaju...ale oni su zvyknuti, urcite by poradili... v uterakoch som mala pobalene aj male flasticky detskej stravy-hipp,na kazdy den aspon jednu, a dokonca aj dve alebo tri flase nasej lucky, ale to len na zaciatok, kym sme nasli obchod, nechcela som aby sme prileteli a dieta bude xy hodin bez vody, tak som vybrala z kufra a mali sme prve sos, potom uz ich balenu vodu..takze jeden cely kufor som naozaj zapratala len tym a bol hned tazky..ale tak zase oblecka tam vela netreba, takze sa to dalo pomestit..domov sa uz cestovalo ľahšie 🙂 čo sa týka krému jednoznačne Daylong...ochranil ju dokonale, tak ako prisla tam biela, tak sla aj domov a to na slnku bola...muz sa sice "hneval" ze ju trochu nedam opaliť, ale nevidim najmensi dovod prečo by sa take male dieta malo opalovať 😀 dokonca som mala zbaleny aj bazenik 🙂 inak egyptania miluju male deti a uz duplom biele, tak sa nemusis bat ak bude malý stredobodom pozornosti, okukoval ju tam každý, chceli ju na ruky...ale na to nas sprievodkyňa hned upozornila 🙂 🙂

erika131722
12. máj 2014

Dakujem Ti za radu. Chcela som sa este opytat, pises ze si mala male flasticky so stravou HIPP, o co konkretne sa jedna-lebo nepouzivam tuto znacku. Takze NUTRILON susene mlieko mozem pribalit do batoziny? Aku znacku vody si tam kupovala pre dcerku? Dakujem za odpoved a za prekrasne fotky malinkej 🙂

cichlidka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
959touareg
29. júl 2014

@cichlidka tak sa priprav. ja som tiez taka na zaludok,creva citliiva. a pritom HR mi nic zatial nerobi...😉 ze roztrha 😀

erika131722
15. okt 2014

A takto sme sa slnili v Hurghade ... Pre syna neskutocny zazitok, ziadne teploty, horucky, choroby, bolo nam svetovooo 🙂. Odporucam

erika131722
15. okt 2014

Bolo nam tam supeeer 🙂

michaelapillarova
26. okt 2014

oplati sa ist teraz k moru?

ivi_kiwi
6. jan 2015

@erika131722 kocik ste maly hotelovy ci svoj?

erika131722
3. feb 2015

@ivi_kiwi kočik sme nechali doma ale mimo rezortu sme si kúpili nový, výbava pre dieťa je "tam" veľmi predražená, takže mamičkám odporúčam zobrať kočik z domu, 🙂

ewwe
27. máj 2015

baby potrebujem poradit, vyberame dovolenku, chceme ist znova do egypta, ale dnes som pocula, ze je tam vtacia chripka, poculi ste o tom, chystate sa niekto do egypta v lete?

tanusenka
20. jún 2017

Ahojte,my sme prave v Egypte v Hurghade v hoteli Steigeberger Aqua Magic ...vyborny hotel aj sluzby, sme tu so synom ktory bude mat 3 rocky cochvila...pre deti mega super hotel cisty, izbu sme si priplatili deluxe takze ta je tiez vyborna len akurat riesim malemu sme dali dzusiku co tu davaju capovane (velka chyba)uz ho 3krat prehnalo tak zajtra musim utekat do lekarne a kupit nejake lieky drobcekovi ale inak super ak bude moznost tak sa sem urcite vratim