Dovolenka v Hoteli Therma. Ako sa vám tam páčilo?

vejka22
1. jún 2009

Ahojte.mohli by ste mi povedať niekto z vas či už bol niekto v tomto hoteli Therma v Dunejskej Strede?ako sa vam tam pačilo?aký je tam personal?my s manželom by sme tam chceli isť a j s deťmi ale najskôr chcem niejake reakcie na tento hotel.dakujem.

jablonka
2. jún 2009

ahoj, ja som tam bola teraz na konci aprila na tri dni...my sme boli babska partia, a bolo nam uzasne...hotel je zvnutra velmi pekny, izba bola mala ale pekna a utulna, recepcia a okolo recepcie tiez pekne a zaujimavo riesene, maju tam v klietke krasneho kralicka a vzdy na tanieriku nieco cim sa moze krmit 😉 ...jedlo vyyyborne, na ranajky co si len spomenies a na veceru dobry vyber a vsetko skvele chuti...skoro vsetky sme tam pribrali 😅
ked vyjdes von, je tam na vskutku malom priestore vsetko - terasa na posedenie v style japonskej zahrady, tenisove kurty, vonkajsi bazen a vstup do bazenoveho a saunoveho sveta, ktory je skvely...je tam jeden pekne atypicky rieseny bazen ktory ma v strede virivku, a potom termalne kludove bazeny, saunovy svet ma vsetky druhy saun, tepidarium...no a potom je tam thai centre, kde robia prave thajky zabaly a masaze a robia to skvelo a mozem vrelo odporucit 😵
no a teraz nevyhody 😖 - kedze vidim, ake mas male deti...okolie hotela je absolutne o nicom, je to v priemyselnej zone, cize okolie aj vyhlad z okien mas na fabriky a kominy ☹ , pesie prechazdky okolo hotela nehrozia...aj tento hotel je vlastne prerobena byvala nejaka ubytovna, hned to clovek zbada...aj ked klobuk dole architektovi, co z toho vydoloval...ja som tam nevidela ani jedno male dieta kde som tam bola, pripadny pohyb kocikom si tam neviem predstavit, lebo vsetko je tam sice je, ale natlacene na malom priestore a riesene kaskadovito - aj teraska vonku, aj bazeny vonku, vnutri - vsade je aspon zopar schodov - no a bazeny - detsky bazen vo vnutri urcite nie je a potom su tam tie kludove termalne, kde je aj dost tepla voda - a to okolie okolo vnutornych bazenov povazujem pre male deti za vyslovene nebezpecne, lebo je to kaskadovito riesene a nedajboze aby sa tam dieta smyklo ☹...moja kamaratka ma dvoch chlapcov vo veku 4 a 6 a povedala ze urcite by tam s nimi nesla, lebo ze by si hned rozbili hlavky ☹...vonkajsi bazen je na takej vyvysenej terase a zda sa mi, ze ani tam nie je detsky bazen ☹...no, nie je to hotel robeny velmi pre deti ☹
cize moje zhrnutie - na babske jazdy, kongresy, medovy tyzden alebo vikend pre dvoch, ked chces byt len v izbe, vo vodicke, na masazi, v saune, v izbe a k tomu dobre jedlo - vrelo odporucam, ako rodinnu dovolenku s malymi detmi bohuzial velmi neodporucam 🙄...aj ked vo vnutri je detsky kutik, jedna taka mensia miestnost...
keby si chcela vediet viac, kludne sa este pytaj, mam to este v zivej pamati 😀

vejka22
autor
2. jún 2009

tak veru asi s deťmi je to tam nebezpečne.a kde by si tak poradila dovolenku tu na slovensku a s deťmi jak ja mam.ja som toto kukala len na nete a zdalo sa mi to pekne a ked je to ešte hentak že fabriky a kominy tak dakujem pekne.

jablonka
2. jún 2009

vejka, no ja neviem s tou dovolenkou na SK...boli sme v maji v tatrach, po siedmych rokoch...a nic sa tam za tu dobu nezmenilo k lepsiemu, stale ludoprazdne a o siestej vecer ta vyhanaju z restiky, ze zatvaraju 😠 ...cize tak skoro tam uz zasa nepojdeme, mozno dalsich sedem rokov 🙄 ...oni tam maju pradne penziony a hotely, ale z ceny nezlavia ani cent...to je asi tatranska natura, radsej to budu mat prazdne ako ist nizsie s cenou...nakoniec sme byvali v krasnej chatke,ako pernikova chalupka, bola cela len pre nas, bola fakt utulna a romanticka...ale ta cena bola porovnatelna s penzionom v alpach 😨
mne osobne sa paci Liptov a Orava, skuste pozriet nieco tam - volakedy sme chodievali do Liptovskeho Jana...alebo pozri patince, tam je velky areal a vzdy tam bolo co robit, aj ked je to uz davno co som tam bola...no a este by som popremyslala nechat Slovensko tak a ist do Ciech...kamkolvek aj naslepo pojdete, najdete utulne a baby friendly hotely alebo penziony a vybornou ceskou pohostinnostou /napr. v okoli Zlina, nie je to daleko, je tam ZOO s atraktivnym arealom.../ - ich pristup k hostom a detom je uplne odlisny od slovenskeho - bohuzial...ale podla mojich skusenosti je to tak ☹

vejka22
autor
2. jún 2009

a čo tatralandia tam si nebola?tam je ako?

monr
2. jún 2009

vejka, s tým hotelom v DS má jablonka pravdu, robila som vo vedľajšej firme, z jednej strany betonárka, zo zadu betonárka, a z druhej strany parkovisko. čiže prach a hluk.
ale je pravda, že je tam veľmi pekne teda vnútri 😉

jablonka
2. jún 2009

vejka, v tatralandii som nebola, takze ti neviem poradit ☹
monr - no to je taky hotel, ze vo vnutri oaza...ale nedajboze opustit hotel! 😀 a dopravit sa tam treba so zaviazanymi ocami, lebo polovica ludi sa otoci este len na ceste ked vidia to okolie 😀

jasumat
3. jún 2009

My sme boli s deťmi párkrát v Liptovskom Jáne v Avene a bolo úplne super. Naokolo je veľa atrakcií- Tatralandia, Westernové mestečko, bobová dráha, jaskyne, lanovka na Chopok... Nám sa tam veľmi páči. Je tam kľud, majú postieľky pre detičky, je tam bazén, vonku ihrisko, majú veľkého bernardína, ktorého môžte venčiť a je zvyknutý na deti...
Skús pozrieť na nete. teraz majú tuším nejakú akciu.

vejka22
autor
4. jún 2009

ahojte.tak včera sme kukali v tom Liptovskom Jáne v Avene ten hotel a strašne sa nam lubi.tak sme sa rozhodli že na buduci týžden cez vikend tam ideme.je tam aj dobra cena za apartman.dakujem za radu.jasumat a čo tam je tak pre deti?viem že ten detsky kutik.a ešte čo tam je?potom ked pride z dovolenky tak napišem ako bolo.