Dovolenka v hoteli Titanic Palace & Aquapark - Egypt

sandrika1986
16. aug 2013

Ahojte, budúci rok by som chcela ísť po 2.ročnej pauze znova do Egypta. 7x som bola v hoteloch v oblasti Makadi Bay, kde je veľmi pekne, ale chcela by som skúsiť už aj inú oblasť. Oslovil ma hotel Titanic Palace v Hurghade. Má niekto skúsenosť s týmto hotelom ? Ďakujem za info 🙂

katie555
16. aug 2013

@sandrika1986 to chces este teraz ist? citas / sledujes tv noviny? je odporucanie do egypta momentalne necestovat

katrinka8
16. aug 2013

@katie555 - zakladatelka pise, ze buduci rok 😉

katie555
16. aug 2013

@katrinka8 jaj sorry to som si nejako nevsimla...ako co sa mna tyka nateraz by som vobec dovolenku do egypta neplanovala..teraz to vyzera biedne a ktovie kedy sa to skonci 😠

katrinka8
16. aug 2013

@katie555 - ani MZV neodporuca cestovat, ved uz je vyhlaseny vynimocny stav a zakaz nocneho vychadzania... ☹ Je to velka skoda, takto si odrovnavaju zdroj prijmov, ved z toho turizmu ziju. Ktovie, dokedy sa budu este takto bit, su to blazni... ☹

katie555
16. aug 2013

@katrinka8 ved to ..ako viem ze zo svk momentalne rusia dovolenky ..Anglicania zatial nie, aj ked ze vydane varovanie ministerstva tam necestovat ...no zruinuje im to krajinu , aj ked zatial najhorsie je na tom Kahira, mam dojem ze uz aj Hugarda je ohrozena...Sharm a TAba a dalsie letoviska udajne ok , ale tazko povedat co bude o tyzden

mirage
16. aug 2013

@sandrika1986 Riesit destinaciu kde hrozi obcianska vojna a kde chces ist o ROK mi teraz pride.. zbytocne..

katrinka8
16. aug 2013

@katie555 - na stranke nasho velvyslanectva je uz vari aj Taba aj Sharm uvedene, ze su v ohrozeni, resp. platia tam obmedzenia: http://www.mzv.sk/servlet/content?MT=/App/WCM/m...

bajka22
16. aug 2013

ahoj, my sme boli minulý rok a bolo výborne, krásna pláž, more hlavne pre neplavcov, teplučké, krásne, ale na plavanie treba isť dalej, korály krásne, odporúčame, výborný aquapark, jedlo tiež, služby tiež, my sme boli maximálne spokojní 😀 pre deti ako stvorený!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

sandrika1986
autor
16. aug 2013

Tento rok nejdem nikde na dovolenku do cudziny. Budúci rok by som chcela ísť pozrieť znova do EAR. Len ma zaujal ten hotel, podľa obrázkov je pekný 🙂 preto sa pýtam,či má niekto skúsenosť s týmto hotelom .

duracikova
16. aug 2013

@sandrika1986 To je ten hotel, kde zomreli tie dve češky. Chceš ísť kuknúť? Ale v tých reportážach vyzeral super.

sandrika1986
autor
16. aug 2013

@duracikova : áno to je ten hotel. Ja chodievam cez Kartago do Egypta a videla som,že ho ponúkali aj túto sezónu a padol mi do oka 😀 😉

januskalo
7. aug 2014

Ahoj, ja som tam bola a uplne super, hlavne aquapark - raj pre deti. Tu som našla nejaké ponuky 🙂
http://destinacie.edovolenky.sk/egypt/dovolenka...

959touareg
11. aug 2014

@sandrika1986 na tvoju otazku ci ma niekto s tymto hotelom skusenosti ti bude vediet uplne kompetentne odpovedat Kramny😀 ten ma tie najlepsie. zbavil sa hajzel tych najblizsich a este z toho vyviazne bez nasledkov.