Dovolenka v Monaku

jessica2225
17. júl 2017

Ahojte kočky, chcem sa Vás spýtat ktoré ste boli v Monaku, cez akú cestovku ste išli, alebo ste si iba zarezervovali hotel a letenky zvlášt.
Poprosím nejaké infošky budem Vám velmi vdačná, dakujem a želám krásny slnečný den

tequelinka
17. júl 2017

ahoj, neviem,čo ťa láka na Monaku, že tam chceš ísť, že tam chceš ísť, bola som- ale iba na dva dni-no stačilo mi bohato. AVeď tam nie je dokopy ani poriadna pláž na vylihovanie, a ani čo na pozeranie- skôr iba tak na deň max, ako poznávačka, ako som bola aj ja. Ale mne sa viac páčilo vo FR, cez hranicu, Nice,Antibes, Cannes, Monako ako také nemá veľmi predpoklady pre ležkanie na pláži a nejaké hotely a pod. A keď tak neskutočne drahé, čo si bežný človek nemôže dovoliť, neviem,či máš toľko penazí, možno by si mala cieľovú destináciu prehodnotiť. Pracujem v oblasti cr momentálne, takže viem,ako to tam funguje a ešte som tam aj bola. Neodporúčam..na dovolenku dlhšiu ako dva dni. ALe je to tvoja vec. Ja som si to organizovala sama, pretože sme boli štyri dni potom aj vo FR. Inak neviem poradiť.