Dovolenka v Podhájskej

daol
11. jún 2013

Máme 4a 1,5ročne dieťa chceme ist na Podhájsku ako to tam je,

aurorag
11. jún 2013

@daol kupalisko je vynovene, pekne.... je tam velmi kvalitny wellnes v areali.... ale v lete hlava na hlave, nemas kde ani deku polozit... 🙂

daol
autor
11. jún 2013

@aurorag oooo a my mame isť začiatkom augusta tak hádam si tam dáky kúsok zeme ukradnem 🙂

dadulik
11. jún 2013

@daol budes spokojna, chodime kazdy rok, aj s dietatom, tento rok opat zac. augusta 😉

reni1512
11. jún 2013

skveleeeee...kopec moznosti ubytka a parada 🙂 a maju tam hrozne dobru zmzrku 🙂

daol
autor
11. jún 2013

ďakujem babenky

jaruska8
11. jún 2013

Je tam super.🙂

jaduska
11. jún 2013

@daol my sme boli pred 3 rokmi a bolo super....

barcelona94901
11. jún 2013

@daol
cez leto,hlava na hlave ,niekedy sa nedá ani len "čľapotať" veľmi veľa ľudí ,
,my to nemáme daleko, ale aj známi chodia mimo sezonu a na iné miestá
aj kusky kože niekedy plávali vo vode ,kedže sa chodia ľudia hlavne liečiť ,treba s tým rátať
ako v Sklených Tepliciach cez sezonu detský bazén plný dochodcov čo sa močia celý den

prikladám fotku z Pohájskej,kde neni až taká masovka ,ale tak niekomu to možno aj vyhovuje

sandrika1986
12. jún 2013

Je tam naozaj dobre a je to vhodné miesto pre rodiny s deťmi 🙂

tanik001
12. jún 2013

Boli sme tam jedenkrát a dosť. Preplnené, dlhé rady na občerstvenie, žiadne prístrešky - na schovanie sa pred páliacim slnkom, hlava na hlave na zemi aj v bazénoch a v detskom - studená voda. Osobne ma to veľmi odradilo, ale možno to niekomu nevadí.....

salome_82
12. jún 2013

My sme tam boli jeseň/zima a katastrofa. Kým sme sa dostali dnu, vystáli sme obrovskú šóru. Hádam aj hodinu trvalo, kým sme došli na rad a ako vidím podľa fotky od barcelony, v lete je to priam tragédia 🙂

deejay_ba
24. jún 2013

Ahojte, my sme tam boli minuly rok, je pravda, ze na kupalisku bolo viacej ludi, ale vyborne sme si oddychli. Boli sme ubytovani v prijemnom, tichom prostredi velkej zelenej zahrady, doporucujem apartmany v zatisi: www.podhajska-zatisie.sk

kikuska_nr
24. jún 2013

Chodievali sme na Podhajsku, kedze ju mame " za rohom". Minuly vikend sme boli prvy raz, co mame malu a bola som veru sklamana. S tym, ze je tam vela ludi a najma starsich, som pocitala. Miesto sme si nasli, dokonca sa nam aj maly stan zmestil. No ked nas "mila" plavcicka vyhodila z toho najmensieho bazenu, kde sme sedeli na kraji a vo vode sme mali len nohy, s tym, ze je tak zakaz dospelym, strasne sme s manzelom vypenili. Akoze mame dat rocne dieta do vody a z brehu sa prizerat, ci sa netopi. Sli sme teda do druheho detskeho bazena, kde je hlbsia voda a aj sami dospeli. A ked som videla co tam vsetko plavalo, len som sa modlila, nech si neodnesieme nejake vyrazky. Ako s malym dietatom pre mna nikdy viac....

keenfan
4. júl 2013

My sme vrátili odtiaľ pár dní nazad, dosť súhlasím s tým čo sa tu písalo vyššie, začiatok leta a už teraz to tam bolo plné..Tiež to nie je môj štýl. Preto sme radšej išli do wellnessu, síce je to drahšie, ale bolo tam oveľa menej ľudí, dosť bazénov vonku aj vnútri, pekné prostredie, vidno že si na tom dali záležať. Na môj vkus tam bolo dosť teplo(ako vzduch), ale deti sa nám tam vyhrali takže na tie 3 hoďky myslím akurát tak dosť.
Prostredie pekné, celkovo tie dedinky také upravené, dobre sme sa tam cítili. Aj s ubytovaním sme boli max.spokojní, takže túto lokalitu na dovolenku s deťmi určite odporúčam 🙂

carrie4
15. júl 2013

@keenfan ahojky, a kde ste boli ubytovaní?

keenfan
15. júl 2013

@carrie4 Ahoj, boli sme ubytovaní v dedinke Radava, hned vedla Podhájskej a boli to také apartmány, izba-tam 4 postele, soc.zar.tiež spolu a plus kuchynka s chladničkou, vybavená, takže sa dalo aj variť🙂 Ak chceš viac info, môžem do IP 🙂

carrie4
15. júl 2013

@keenfan poprosím ta o viac info... do ip ... akosi sa nám nedarí nič súce nájst 🙂

maca_p
15. júl 2013

bola som minuly rok s dietatom co ma exem. chodili sme az na vecerne kupanie od 17 do 19 do horuceho detskeho bazena pri prameni. navecer sme chodili preto, lebo ja neznasam masovky a taktiez dieta v case, ked je priserne horuco nema co robit na slnku. celkom to bolo okej. osbne by om nesla do tych normalnych, lebo je to naozaj hlava na hlave. v hrucavach sa tam varia a pecu dochodci, hlavne ti ceski. kazdy den som pocula hukat sanitku, ako ide do arelu pre dochodcu s kolapsom. niekedy aj 2 x denne 😲 . oni si myslia, ze ked si zaplatia, tak aby sa im to opatilo, tak su schopni sa dusit vo vode aj hodku bez prestavky. pricom by to malo byt max. 20 min a potom dlhsia pauza... no ale vysvetli dochodcovi...
ubytovanie sme nemali moc dobre, na dvore bolo minimum tiena, vhodne akurat pre tych, co su cely den na kupalisku.