Dovolenka v Štúrove

j93375
2. jún 2015

Kocky prosim vas chysta sa niekto tento rok na dovcu do Sturova, pripadne bol v blizkej minulosti?....Ake su vyhodne ceny tak na nejaky 1 tyzden?...Chceli by sme byt ubytovany, v nejakom apartmane, private /nic luxusne/, priamo v areali kupka, fakt len na prespatie v noci a obednu siestu, ale inac chceme si uzivat vodu kupko, a vobec neviem ake ceny su fajn, som nasla na tyzden do nejakych 400e, a uz aj so vstupom na kupku, co ja viem sa mi to zda vyhodne, ze nebudme asi vymyslat, vsak len vsup jeden na 1 den je 7e, este som zabudla,ze sme 2 dospely + 1 dieta. Dakujem za kazdy postreh,nazor, radu, odpoved.

yvoneta
8. jún 2016

Ahojte, viete mi poradit nejaku mensiu chatku pre dvoch dospelych s dietatom, kde by bol klud a sukromie ? Dikicko.

epelino
12. jún 2016

Ahojte my ideme do hotela Thermal,kto ste tam boli a mali ste otočené balkóny do kupka,nebolo tam príliš hlucno? Vdaka

tunzal
16. jún 2016

@epelino tak hlučno tam bude až moc, v areáli vedľa hotela býva zábavný park fungujúci do noci....

alexa358
16. jún 2016

Dobré ránko! 🙂
Ja by som len chcela nechať link na ubytovanie v Štúrove...aj v areáli kùpaliska, aj blízko neho + hotel za výhodné ceny. Vhodné aj pre nenáročných, ale myslím si, že aj tí, čo majú radi luxus by si tu vedeli vybrať.
http://sturovodovolenka.sk

tunzal
16. jún 2016

Ubytovanie Štúrovo, www.facebook.com/abturist je blízko kúpaliska za výhodné ceny

172344
16. jún 2016

Hladam ubytko v sturove pre 4 clennu rodinku aj so stravou.

swwan
20. jún 2016

@kamkk ahoj,ak sa môžem opýtať,koľko cca miniete pri takomto stravovaní?

lenka8522
22. jún 2016

@dzejn80 ahoj akurat som pozerala aj ja hotel..davno si to objednavala?

pancake
7. júl 2016

chcela by som oživiť tému.
hľadám ubytovanie na 2 noci pre 2dospelých a 2deti. neviete mi poradiť? niečo lacné a dobré? v areáli ale aj mimo. je nám to jedno. bez jedla.
Ďakujem

1radula1
7. júl 2016

@pancake lacné? do koľko za noc?

tunzal
7. júl 2016

@pancake ab turist skús zavolat, sú ešte nejaké termíny, pár dni sa nájde

pancake
7. júl 2016

baby ktorá mi viete poradiť? hľadám stránku s ubytovaním v areáli a druhú stránku ktorá je mimo areálu Vadaš. neviete mi poradiť? ale všetkých ubytovaní v areáli. nie len ubytovanie čo vlastní Vadaš kúpalisko....a zvlašť zase mimo. existuje také niečo?

tunzal
7. júl 2016

@pancake také niečo nie je, musíš hladať ubytovanie v štúrove, napr na facebooku alebo podla booking.com resp. google zadáš ubytovanie v štúrove, ale tu také niečo že"register" ubytovani vnútri či vonku neexituje.

sonka138
16. aug 2016

Ahojte, prosím Vás, neviete ako je to s bazénmi v septembri? Chceme ísť s priateľom od 7-11.09. a čo som pozerala na stránke, tak ani lagúna ani termálne kúpalisko už nebude v prevádzke 😒

tweetinka.co
16. aug 2016

Ahojte, boli sme na otocku a zajteavideme na par dni. My budeme ubytovani mimo kupka, cjcrme aj vyletik do madarska, ale mala som ponuku na unimobunku v srealu, keby ste niektora chcelu, poslem kontakt

tunzal
16. aug 2016

@sonka138 kupalisko je otvorene do 18.9, tobogany podla pocasia.

tunzal
16. aug 2016

@sonka138 http://vadas.sk/index.php/sk/thermal-resort-sk/... a kebyze bude dobre pocasie tak to predlzuju

sonka138
16. aug 2016

@tunzal Ďakujem, to som našla, len keď som si klikla osobitne na každý bazén, tak je to od júna-augusta
http://vadas.sk/index.php/sk/thermal-resort-sk/...
http://vadas.sk/index.php/sk/thermal-resort-sk/...

tunzal
16. aug 2016

@sonka138 druhy link je stare kupalisko. Vo vadasi su vsetky bazeny v prevadzke aj do ukoncenia sezony, samozrejme podla pocasia, ale na tento rok nam hlasia teply september, tak do 18.9 bude otvorene. Potom uz zrejme nie, lebo idu konecne stavat aquapark.

tanicka137
16. aug 2016

My sme boli ubytovaný priamo v areáli v chatkach El Paso, krásne ubytovanie a vyšlo nás to asi 250e, boli sme dvaja dospelý a pre dcéru sme mali pristelku.

j93375
autor
16. aug 2016

@tunzal ako?...to som nepocula,co tam idu stavat aquapark?.....to akoze kupko prerabat ci ako?....a ukoncia to do buduceho leta nevies?....lebo tam chodime radi na dovcu, a toto sme fakt nezachytili,teda ci sa tam bude dat ist na rok v lete. Dakujem.

tunzal
16. aug 2016

@j93375 neidú prerábať kupalisko ale dostavať aquapark krytý, to bude medzi hlavným vchodom a hotelom termál tak pozdlž parkoviska spojený potom s kupaliskom, stavať budú cez zimu a jar, od mája kúpalisko bude normálne fungovať vtedy už budú prebiehať len vnútorné práce aquaparku, absolutne to nebude rušiť fungovanie kúpaliska, podla plánov kryté bude dostupne od decembra roku 2017

j93375
autor
16. aug 2016

@tunzal aha, dikicko za info.

sonka138
16. aug 2016

@tunzal Ďakujem krásne za info 🙂 🙂 🙂

1lussy1
6. feb 2017

@jankatrnka1 ahoj prosim,ta vies mi dat link kde ste to boli v tom sturove?

ivetbal
22. júl 2017

@hao Ahoj prosím ťa aké je ubytovanie v Pema? My tam ideme tento rok v auguste.

sorciera24
22. júl 2017

@ivetbal ahoj, odpoviem aj za man , ak mozem....my sme tam boli rped 2ma rokmi, su to nove pekne apartmany, pekne vybavene, take mensie, s vlastnou kuchynkou a kupelkou....akurat su uplne vzadu arealu, v tej novej casti Westend.....co bolo dost daleko k abzenom.....ale s ubytkom spokojnost, aj p. majitel je velmi ochotny