Dovolenka v Štúrove a zlé počasie

j93375
17. jún 2015

Kocky prosim Vas chyta ma depka, co take sa da robit v Sturove ked bude take pocasie ako je dnes, chladno a prsi....som zufala,horko tazko sme sa konecne niekam vybrali, teda zaplatili dovcu, a uz ma chyta panika ze co tam budeme robit?....mali ste tak niekto?..zaujima ma konkretne Sturovo,lebo som pozerala mapu,ze tam poblize fakt nic take nie je, mozno ak 1x nejaky vylet do Hu,ale madarsky nevieme, ale potom dalej?...ma porazi,bohuzial s pocasim je to asi tak nevyspytalne. Dakujem za kazdu radu.

lunedi
17. jún 2015

Tak sa môžete previezť po Dunaji. Ísť do Ostrihomskej baziliky, tam si môžete zaplatiť aj vstup hore na kupole na vyhliadku. Odporúčam je odtiaľ úžasný výhľad.
To je tak program na jeden a pol dňa. ☺ešte hádam hodia baby ďalšie nápady ☺

albao
17. jún 2015

marí sa mi, že je tam aj kryté kupko

petah82
17. jún 2015

Lodou sa da aj do Vysehradu. Alebo autom, busom. Nie je to daleko. Je tam pekny, zrekonstruovany hrad s expoziciou. Prechadzka cez les alebo vyviest sa da az k nemu.

jbizakova
17. jún 2015

V Ostrihome hned za mostom je pekny Aquapark.Alebo sa da ist vlacikom z Vadasu do Otrihomu pozriet baziliku.

ladyblcha
17. jún 2015

da sa ist odtial aj lodou do pesti, a tam uz je co pozerat 🙂

jajka68
17. jún 2015

my sme uz vela krat boli tak, ze u nas lialo, bola zima a v sturove krasne. ale ak by nahodou, tak do ostrihomu, do aquaparku

dzejn80
17. jún 2015

@j93375 ak idete do vadasa tak s kludom, je tam aj kryte kupanie 🙂 bazenovy svet

mkhp171113
17. jún 2015

Byvam kusok od Sturova, a zese az take zle to nie je. Co sa tyka Ostrihomu, vacsinou sa dohovorite aj slovensky, tazko ale da sa. A vylety? Ostrihom, Budapest(zabavny pakr Vidampark, hrad, parlament,mesto, ZOO, Tropicarium...)., Szentendre (skanzen cca 40km). Sk- Patince wellnes, Komarno (mesto, basty), cestou do Komarna - Iza (zrucaniny rimskeho tabora Kelemantia), Burda turisticka trasa na Burdu s vyhladom na Dunaj Sturovo a Ostrihim vychod z Kamenice nad Hronom. Ak chcete ist dalej tak Nitra, tam je toho dost....

j93375
autor
17. jún 2015

@dzejn80 ano do Vadasa, aj ubytko mame v areali, jaj tak ste ma ako aj ostatne kocky normalne ze upokojili, a hned aj zaraz si to idem vypisat, a dam nastudovat aj manzelovy, nech si trochu to prebehne tie trasy do Budapesti a tak,nech sa aj on pripravi, jaj presne toto som potrebovala, lebo fakt tam ideme prvy krat a nemala som predstavu co a ako. Vrelaaa vdaka.

j93375
autor
17. jún 2015

@mkhp171113 jaj som sa normalne nalakala, ze to by sme mohli obehat aj ked bude pekne pocko,vsak nebudme stale len na kupku sediet, ale teraz mi docvaklo, ze to budeme potrebovat pasy, no a kvoli tomu sme nesli ani do chorvatska,lebo nemame,ani deti pasy, a to by sme sa museli skor pusit do vybavovania, no takze z madarska asi predsa len nic, no ale aj tak dobre vediet.

katrinka8
17. jún 2015

Okrem iného môžte skúsiť si "odskočiť" do Budapešti - Vidampark, Tropikarium, ZOO alebo mesto popozerať...

moni244
17. jún 2015

@j93375 my chceme st tiez na buduci rok a prave pre to nevyspytatelne pocasie spekulujem nad ubytovanim mimo arealu

j93375
autor
17. jún 2015

@moni244 a preco mimo arealu kvoli pocasiu?.....preluskala som par diskusii, a to vobec nie je dobre, ak je dobre pocko,mate vsetko po ruke, mne osobne by sa to nepacilo, to mi uz pripada,ako chodit z domu niekam,vsak to je najvacia vyhoda,ze mas vsetko po ruke a hned ides k vode,beries len nevyhnustnosti. A vsak ak bude zle pocko tak normalne z arealu odideme a budeme sa tulat mimo a vratime sa vecer, vsak ich to nezaujima ze kde sme,isto tam budu nejake karty alebo nieco o vstupe ze mame vyplatene, tak preco chcete ist tak?

j93375
autor
17. jún 2015

@katrinka8 ano ano, uz som si to aj predstavila,ze hadam budme viac tak ako na kupku,ze by sme vyuzili,ze je to tak blizko, no len tie pasy nemame,tak asi nic. Inac do madarska treba pas aj dospelym aj detom,ci ako je to,ak by sme stihli detom a my na op?...neviete?..dakujem.

moni244
17. jún 2015

@j93375 pretoze privaty, co som pozerala, sa mi pacia viac ako to ubytovanie v areali, navyse je to lacnejsie, ked mas ubytovanie v areali, tak mas v cene aj vstupne a takto by ma stvalo, mat predrazene ubytko dnu,ked pol pobytu bude prsat a aj tak vnutri v areali nebudeme

j93375
autor
17. jún 2015

@moni244 no to je pravda,ale tak je tam kryty bazen, tak 1-2 hodiny denne by sme sa zato pokupali aj tam,aj tak by bolo aj inde na slovenksu v tom case zle pocko,tak by sme si mozno zaplatili krytu plavaren niekde,vsak je leto,takze to by sme tam urcite vyuzili, no ale ak ja mam platit nejaky pobyt na private v Sturove,dopredu,a nakoniec budem sediet doma, no tak to do Sturova ani nejdem,praveze to je vyhoda,ze v tom areali mas uz aj vstupy.

moni244
17. jún 2015

@j93375 no ja to beriem aj z toho pohladu, ze v areali, ked si, tak v cene mas len vonkajsie bazeny a my mame male dieta, buduci rok bide mat 3,5 a je mi lepsie byt niekde v sukromi, kde je oplotena zahrada, gril a mensie ihrisko, kde ju mozem nechat na volno behat a nezdrhne mi a nemusim jej behat za zadkom ako v areali, kde je ubytovanie na sebe, otvoreny priestor a clovek musi byt na pozore, aby neusla a nestratila sa.

ingelika78
17. jún 2015

@j93375 Ved do Madarska pasy nepotrebujete je to v ramci EU kludne mozete ist s obcianskym preukazom.

dzejn80
17. jún 2015

@ingelika78 ano oni mozu s OP, ale deti musia mat vlastne pasy, bohuzial, alebo bohudik 🙂

mirka964
17. jún 2015

@j93375 deti potrebuju pas(sice my uz roky chodime do Gyoru,bez pasov,zatial sme mali vzdy stastie,este nikdy nas nezastavili) a dospely normalne les s obcianskym.

dzejn80
17. jún 2015

@j93375 no my ideme tiez prvykrat, s dvomi soplakmi ... Schvalne sme vyberali toto a nie more, lebo nasi ti hned povedia, ze fuj slana voda, nejdem tam a vyplestila som koopec prachov a dovolenka v kybli ☹
A ja chcem mat dovolenku tiez, nie ze stat pri platni ako doma, takze my sme zvolili kompromis a ideme do hotela s plnou penziou. Aby aj maminka mala dovcu, aj deti sa vyblaznili. Bala som sa popravde aj ako budu zvladat toto, ale po poslednom vikende co sme boli v Lipote na kupalisku som sa ukludnila.
A inak tie pasy si vybavte ak stihate, ved do mesiaca ich mas hotove, staci pre deti, vy mozete ist na OP. Je tam v madarsku kopec veci co vidiet ...

dzejn80
17. jún 2015

@moni244 asi to mas uz preluskane, ale mavaju rozne letne balicky, napr my mame balik familia a este je aj familia baby, tam uz mas v cene aj vnutorne bazeny, tobogany, plnu penziu, masaz, vylet lodou, vstup do fitka, ihrisko, co je v areali ... Ten baby balik ma este aj desiatu a olovrant pre deti, ale zas nema tobogany, takze s jednym krpcom je to fajn, ale ked mas napr jedno vacsie co uz by na tobogan mohlo, pripadne chcelo, uz si musis vybrat. A da sa tam ubytovat aj v lacnych chatkach, kempingu, aleb apartmanoch. Ale tam neviem ci sa ten balik nevztahuje len na hotel a apartmany .... asi hej.

j93375
autor
17. jún 2015

@dzejn80 no sklamana, akurat som to pozrela,ze dieta do 6 r., no a nase bude mat na rok 6 asi moc nemame zbytocne 8 e,to sa mi uz moc neoplati na rok,uz na rok dame,a bude mat do 15, no smola, takze madarsko sa nekona.

tinaxxx
17. jún 2015

My sme prave na ceste do sturova ;)

katrinka8
17. jún 2015

@j93375 - áno, Vy ako rodičia môžte ísť aj na OP, ale deti pasy musia mať 😉

micini
19. jún 2015

Počkaj na budúci týždeň , to má byť lepšie http://www.in-pocasie.sk/model/#m=srazky&t=2015... 😉

swwan
19. jún 2015

máme voľný termín ubytovania v termíne od 27.06. do 04. 07. 2015,max kapacita 11 osôb

evinarat
9. aug 2022

@swwan ahoj, my by sme chceli ísť na pár dní budúci týždeň s kamoškou a 5 deťmi di Štúrova. Od 18 do 21.8.2022. Mali by ste niečo voľné? Alebo poradiť kde sa ubytovať?