Dovolenka v Štúrove

ukana
7. apr 2008

ahojte, tento rok sa chystame na dovolenku na SK, v sturove. Ak ste tam niekto boli, dajte nejake sukromne tipy na vylety ( nieco sme nasli aj na nete), vase dojmy z kupaliska, sluzieb a pod.
Boli ste spokojni? da sa spravit program pri zlom pocasi? Diky.

kacena1159
24. jún 2012

miskinadamko prepáč som si nevšimla dátum kedy bol príspevok pridaný :D

zuzanajamriskova
17. júl 2012

Ahojte kočeny v sobotu sa chystáme na dovolenku do štúrova ale počasie na nám nejak nepraje zatial...neviete kam by sme mohli isť v prípade nepriaznivého počasia...v Ostrihome na bazilike sme už boli...ale môže to byť aj niečo za hranicami...počula som že aj tam je vraj nejaký aquapark alebo kupalisko neviete o niečom takom? Hlavne niečo pre malé deti bo máme zo sebou trojročného synčeka tak nech mu nie je dlho 🙂

mnamko
18. júl 2012

@zuzanajamriskova ak vieš ako je bazilika tak neodbočíš ku nej ale pôjdete rovno a po lavej strane je kryté kúpalisko ale ne´viem ako sa volá ale je tam super,ja idem do Štúrova v sobotu na týždeň ku svokre,snáď bude pekne,tam je vždy tak o 2stupne teplejšie ako tu

zuzanajamriskova
18. júl 2012

super ďakujem....a je to len ako plaváreň alebo sú tam aj nejaké atrakcie pre detičky...a cenovo je to ako nevieš prosím ťa?

slavuska30
19. júl 2012

..ahojte, my dnes končíme dovolenku v Štúrove..počasie nám veľmi nevyšlo, ale aspoň sme si oddýchli..boli sme pozrieť aj vo Vadaši a aj na starom kúpalisku..tento rok sme vynechali plavbu loďou, vláčik a nedostali sme sa ani do Maďarska...ale hádam budúci rok to vyjde 🙂

mnamko
20. júl 2012

@zuzanajamriskova vu tam tobogány aj vnutry aj vonku,vnutry sú aj lehátka aj reštika,cenovo to fakt neviem,daj si do googli teramlne kupalisko Ostrihom tam jej aj video,niekde bude aj cena

ivkamt
28. júl 2016

Ahoj Baby. Uvoľnil sa nám termín ubytovania v Štúrove - priamo na kúpalisku / cca 70 m. od bazénov/ . Keďže je to na poslednú chvíĺku ponúkame len za cenu vstupného na kúpalisko + 2 Eurá / s tým, že budu min. 4 platiace osoby/ Máme voľno od 4.8. do 14. 8. ale počet nocí si môžete vybrať / nieje podmienka obsadiť celý termín/

aandrejussa
13. máj 2021

Ahojte, sú tu zmienky iba spred skoro 10rokov , viete mi napísať skúsenosti ti ktorí boli vo Vadaši pred rokom, max. dvomi , či to tam stojí za to ?myslím kupko, atď.... Niekde som sa docitala ,vraj sa tam robia večer aj programy pre deti, súťaže , atď ?ďakujem