Dovolenka v Štúrove

ukana
7. apr 2008

ahojte, tento rok sa chystame na dovolenku na SK, v sturove. Ak ste tam niekto boli, dajte nejake sukromne tipy na vylety ( nieco sme nasli aj na nete), vase dojmy z kupaliska, sluzieb a pod.
Boli ste spokojni? da sa spravit program pri zlom pocasi? Diky.

malena
14. júl 2009

kuk dievčatá, aj my sa chystáme do Štúrova, chceli by sme tam zostať dlhšie a tak by sme chceli úšetriť na bývaní 😉
na nete som našla kemping v nedalekej obci Nána, ubytovanie v unimobunke /či niečo podobné/ tam vyjde na 6€ / noc, čo sa mi zdá super, len neviem, či to nebude náročné chodiť hore-dole, myslím Štúrovo-Nána, s buginou
poznáte niekto ten kemping? ak áno, poprosila by som o radu či postreh ďakujem 😵

zuzula20
22. júl 2009

Ahojte baby, tak mi sa do sturova-vadas chystame prvy krat a ideme aj s dcerkou, ktora bude mat v tom case 10 mesiacov. Ubytko uz mame zarezervovane, len neviem ako je to so vstupom na kupalisko, ci platia vstupne aj take male deti a ci musi mat v tom detskom bazene plienky do vody. A este, ci ju mozem zobrat aj do ineho bazena ako do detskeho.
Prosim poradte kocky, tie co ste tam boli s drobcami, vdaka 😎

ukana
autor
22. júl 2009

zuzula20, plienky alebo plavky urcite musia mat miminka, kvoli hygiene a dobre je aj biele tricko, aby nemala spalene pliecka ....v inom ako bielom nas nechceli pustit, preto to pisem.........take male deti neplatia, vy si kupte viacvstupovu permanentku, oplati sa to
http://www.vadas.sk/index.php?option=com_conten...

a urcite ju mozes vziat aj do ineho bazena, to je len na vas, ale aj tak budete v to detskom najviac 😉

leniciatko
22. júl 2009

ja sa tak teším,do štúrova ideme už druhý raz,úplne na koniec prázdnin... 😵

majka35
23. júl 2009

my ideme v sobotuuuu a to prvýýýýýýýý krát ... tiež sa neskutočne teším ... baby, nejdete niektoré tento týždeň, nech sa stretneme 😅

zuzula20
23. júl 2009

Jej dakujem ukana, plavky mame take spevnene, co zachytia pripadnu nehodu 😅 a to biele tricko vezmeme. A ta viacvstupova permanentka sa lepsie oplati ako keby sme si kazdy den kupovali vstupy?
Dakujem za rady, juj, tak sa tesim, este aby pocasko pekne vyslo 😎

ukana
autor
23. júl 2009

zuzula20, ano ta permanentka je zvyhodnena, urcite sa oplati, to sa popytaj na vstupe, ake permanetky maju, uz si to nepamatam, ale ked sme sli na kupalisko napr. okolo 15,00, tak nam neodratali celodenny vstup, ale len percentulne podla hodin stravenych na kupalisku, napr.0,3 vstupu a vzdy si tam mozes na monitoroch kontrolovat, kolko vstupov este mas......urcite je to vyhodnejsie, aj keby ste sli na cely den, je to lacnejsie................peknu dovolenku, hlavne pocasie 😉

zuzula20
24. júl 2009

Jaj, tak takto to funguje, no ale to je super, lebo mi tam urco nebudeme cely den, ubytko mame blizko takze budeme sa chodit kupkat tak asi 2x za den, podla malej ako bude spinkat a aj nejake vylety chceme absolvovat a tak...
Dakujem ukana za rady a typy
😉

malena
27. júl 2009

My sme sa v sobotu vrátili zo Štúrova, boli sme na 4 dni. Okrem termálneho kúpaliska Vadaš, sme boli cez miestnu ck v Budapešti, a odporúčam sa prejsť do Ostrihomu cez most a tam je super aquapark, kúsok za mostom. Išli sme tam pešo, s bugynou, veľmi sa mi tam páčilo.!!! 🙂 V aquaparku sme zostali do konca, to je do 20.hod a potom sa ešte prešli po pešej zone v centre mesta, a je to naozaj krása, no musím úprimne povedať, že maďarské mesta sú úchvatné 😵

danu
31. júl 2009
pepies
11. aug 2009

caute baby, sme v sturove a prsiiii ☹ ☹ , hladame nejake tipy na vylety, blizke okollie pozname - boli sme v Ostrihome, Szentedre, Budapest tiez poznam, ak viete, poradte prosim rychlo nejake vyletiky do Madarska, mame 11 mesacneho synceka a dost sa tu nudime, ked prsiiii...............
V krajnom pripade nejaky shoping blizko Sturova v Madarsku alebo nieco, kde je detsky kutik a pod.
Cakam.
Dakujem.

janette337
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubak606
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka35
11. máj 2010

zvláštna zhoda nicku a mena jednej z chatiek 😀 žeby reklama??? a jeeeeden jediný príspevok 😝

laurusia
12. máj 2010

Ahojte zienky do sturova sa chystame 2 krat vlani sme boli a bolo superrrrrrrr

majka35
12. máj 2010

my sa tiež chystáme, ja už mám síce "velikánske bruško" 😀 , ale ideme v júni, tak to snáď nejako vydržím ... ideme tam hlavne kvôli malej, jej sa tam neskutočne páčilo ... a aj ubytovaniu sme zostali verní, je to síce trošku ďalej od Štúrova, ale je tam fantasticky

elektrika
24. jún 2010

@ukana tak šturovo nema chybu najlepšie dovolenky ake som kedy zažila hlavne s detičkami da sa tam kde isť aj keď je škaredšie nebudeš banovať

elektrika
24. jún 2010

@zuzula20 ahoj ja som tam bola so4mesačnim babatkom a bolo dobre .My sme sice byvali priamo v areali to je vyhoda pre detičky .Do bazenoch može isť kde kolvek ale musi mať plienku do vody.....

zuzula20
25. jún 2010

@elektrika -no to uz bude rok, co sme boli v sturove, bolo super, az na to, ze tam mala ochorela a my potom od nej, davala som jej plienkove plavky do bazena,nehody som sa nebala pretoze kaka do serblika, nevyhodou bazena pre deti je, ze tam nemoze byt aj dospely a ked sa rostvornoskovala dalej musela som ju nahanat, inak super, tohto roku chceme vyskusat velky meder

majka35
28. jún 2010

to, že do detského bazéna nemôžu dospelí, považujem práve naopak za výhodu, viac mi prekáža, keď vidím stav nôh poniektorých dospelých a o iných veciach radšej ani nehovorím ... o tom, že do bazéna v Štúrove môžu iba deti, svedčí aj priezračná voda ... ale koľko ľudí, toľko chutí, uspokojiť sa nedá všetkých 😀 😀
no a my sme minulý rok vyskúšali Veľký meder, hned po Štúrove, ale boli sme sklamaní 😠

lopticka159
28. jún 2010

Ahojte... My chodíme dovolenkovať do Štúrova už tradične každý rok na 1 týždeň. Ubytovanie máme priamo v areáli ( sú tam dosť dobré chatky na ubytovanie alebo je tam aj novovybudovaný hotel ) a vstup na kúpalisko máte potom už v cene. Je to tam skvelé. Je tam jeden sedací bazén s výrivkami, jeden veľký dvojmetrový plavecký bazén so studenou vodou, potom taký menší plavecký pre také 6 až 10 ročné deti s vlažnou vodou, jeden bazén s teplou vodou a dúhovým tobogánom ( na ten tobogán môžte kľudne pustiť aj 3 ročné dieťa), potom sú tam dva tobogány už pre väčších, jeden veľmi strmý a druhý taký v pohode, potom je tam len čisto detský bazénik, do ktorého ani vás nepustia a dohliada tam iba plavčík a ešte bazén s vlnobytím , ktorý je tiež suprový.... Tak asi všetko...Jaj a skoro som zabudla... Je tam mnoho ale mnoho bufetov, obchody so suvenírmi a obchody s náramkami,náušnicami,retiazkami,hračkami, atd...

molka
29. jún 2010

@lopticka159 aj my toto leto uvažujeme nad Štúrovom, ešte sme tam neboli, ale čo som si pozerala fotky na internete, tak mi to tam pripadalo strašne natrieskané. Doslova hlava na hlave. Ty máš akú skúsenosť?
A ešte by som sa chcela spýtať, či tam nie je večer hluk, keď si ubytovaná v chatkách? Či tam ľudia do noci nevyspevujú pred chatkami a nerobia bordel?

slsp
29. jún 2010

Každá druhá žena sa vracia zo Štúrovského kúpaliska ku gynekológovi s nejakou infekciou...

veronika81
4. júl 2010

ahojte,
chcem sa opýtať..spomínate detský bazén, do kt. nemôžu ísť dospelí. Ale malý má 15 mesiacov, ja ho samého do bazéna (hlavne medzi iné rozšantené deti) nechcem pustiť 😖 Je tam potom aj iný bazén vhodný pre detičky s rodičmi?

lidija3
4. júl 2010

ahojte vie mi niekto poradit pekne a lacne ubytovanie v sturove alebo okoli len na vikend pre dve 4 clenne rodiny s detmi?dakujem

mariro
12. júl 2010

@lidija3 - tak presne toto aj mna zaujima.Dostala si nejaku informaciu ohladom ubytka len na vikend? 🙂

mnamko
12. júl 2010

@mariro mi chodíme do Štúrova každý rok aleinfekcia žiadna,bazény sa čistia každý druhý deň,s ubytovaním je to v tejto dobe ťažké,lebo je to stále plné a chatky v areáli sú na týždňové turnusy,iba ak vonku v súkromí.Bazén pre deti je len jeden,nemôže sa tamísť ale sedí sa hneď pri ňom a neni problém dať si na dieťa pozor a môžeš aj za ním stupiť na chvilku,

zuzula20
12. júl 2010

@veronika81 - v tom bazene pre male deticky je plytka voda, nasa dcerka mala 10 mesiacov a boli sme prevazne v tomto bazene, ked sa vybrala trochu dalej od kraja, tak som po nu vzdy isla a pritiahla ju ku kraju, ako pise mnamko, tak tam mozes na chvilku vkrocit, ked potrebujes, len tam nesmies stat dlho, potom na teba piska plavcik, ale my sme s malou chodili aj do bazena s vlnobitim, pri kraji bola plytsia voda, supli sme ju do kolesa a bolo

zuzula20
12. júl 2010

@majka35 - preco ste boli z medera sklamani

barbis
12. júl 2010

no baby...čakala som, že tam bude viac bazénov...my sme tam boli asi pred 5 timi rokmi a bolo super, len si nepamätám či tam bolo aj niečo pre detičky lebo vtedy som to tak nebrala keď som nebola mamina 😀 teraz ideme znova o 2 týždne s 2 ročným chlapcom tak uvidíme
a ako je to s jedlom? viem, že je tam kopu stánkov s grilovanými mäskami a nápojmi ale dá sa tam najesť aby tým neutrpela naša peňaženka? Či si máme radšej vziať zásoby, ideme na 3 dni a nechcem aby bol malý len o hranolkách a džúsoch 🙂