Dovolenka v Štúrove

ukana
7. apr 2008

ahojte, tento rok sa chystame na dovolenku na SK, v sturove. Ak ste tam niekto boli, dajte nejake sukromne tipy na vylety ( nieco sme nasli aj na nete), vase dojmy z kupaliska, sluzieb a pod.
Boli ste spokojni? da sa spravit program pri zlom pocasi? Diky.

veronika81
12. júl 2010

@zuzula20 ďakujem 😉 Zatiaľ sme tam neboli, uvidíme aké to bude. Ale malý mi dlho na mieste neposedí, on určite pôjde skúmať terén, tak asi tam budem často za ním skákať 😅
A máme aj koleso pre neho, tak super, pôjdeme aj do väčšieho bazéna.

majka35
13. júl 2010

v detskom bazéne sa kúpu aj menšie detičky ako tvoj synček ... voda je úple plytká a tie rozšantené deti sú skôr na druhej strane bazéna, kde je voda hlbšia ... a plavčík dozerá naozaj na všetko ... 😉
no a Meder ma sklamal hlavne detským bazénom, špinavá voda, tam bolo tých rozšantených detí naozaj veľa a do bazéna bol ťažší prístup ... moja dcéra sa tam minulý rok doslova bála, takže sme plávali s ňou vo veľkom bazéne ... ďalej ma sklamali služby, hlavne reštauračné, počet stolov a stoličiek, nemali sme sa ako najesť ... sklamalo ma ubytovanie, ale to už je o inom a sklamalo ma samotné mesto, nie je kam ísť ... ale čo oceńujem, tak to je zeleň v priestoroch kúpaliska, fakt sa máte s detičkami kam skryť pred silným slnkom

zuzula20
13. júl 2010

@veronika81 -no ved uvidis ako bude, mozno sa neodvazi ist daleko od teba a je tam v tom malom bezeniku aj suchacka, tak sa tam deti riadne vysantia

zuzula20
13. júl 2010

@majka35 -tak to mam teraz trosku obavu, ze budeme sklamany tiez, ale chcela som vyskusat nieco nove, ved uvidime, mame uz rezervovane ubytko, tak snad bude fajn

majka35
13. júl 2010

@zuzula20 neboj, Meder je veľmi obľúbený, to je len môj pohľad na vec, koľko ľudí, toľko chutí ... my sme strávili fantastickú dovolenku v Štúrove a potom sme šli do Medera ... asi preto to sklamanie ... a kde budete bývať? ... len dúfam, že nie tam, kde sme boli my 🙄 😀

mamutka
13. júl 2010

my sme boli v Sturove minuly tyzden a bolo to super, bazen pre deticky sme moc nevyuzili, maly sa tam nudil, ma 20 mesiacov, tak sme s nim plavali vo vacsom, on v kolese a hrali sme sa spolu.

co sa tyka stravovania, rychlo sme okaslali tie bufetiky, sice pohoda, ale sli sme radsej dopoludnia na lod, to sa malemu strasne pacilo, potom na obed - do restiky co sa vola nejak ako Platan, alebo pod platanom? ta je super (na namesti, kusok od kupka) pre rodinky, vzadu je uzasne pomalovany dvor detskymi motivmi, smykala, pieskovisko, odrazadla.....dokonca aj ked mali plne, tak nam rozlozili maly stolik, nech sa v pohode najeme, priestoru bolo dost pri ihrisku a obsluha - taky slusny a mily pristup som davno nezazila.....par dni na to na orave v penzione ktory ma reklamy na kazdom rohu presne opacny pristup, o to viac si vazim ten par dni pred tym...
a ceny tiez slusne, no a popoludni sme sli na kupko, tych par hodin pri vode do vecera uplne stacilo....

skoda ze v Sturove sa v podstate da zohnat ubytko len na cely tyzden, my sme chceli 3 dni, postastilo sa v penzione Rose, velmi prijemne, kusok od kupka

mnamko
14. júl 2010

@barbis môžem ti poradiť ísť v bufetoch až na koniec sú tam jedlá menu za 3.50-3.70 je v tom polievka vynikajúca a hlavné jedlo je rôzne ja som si napr.dala plnené stehno zemiaky-vynikajúce a ešte ku tomu som mala palacinku ale sú aj také,že máš namiesto dezertu nápoj,dobre si to treba popozerať

mnamko
14. júl 2010

@mnamko a ešte môžem poradiť vstupné pre deti sa do 3rokou neplatí ,môjho brata dcéra má 4 ale povedali sme že má tri a neriešili to ďalej

zuzula20
14. júl 2010

@majka35 - mame ubytko v apartmane flora, tak sa to tusim vola, fotky na nete vyzerali super, tak dufam ze aj realita bude taka 😀 , komunikacia s panom bola obtiaznejsia, ale to vzdy tak, ked volame niekam, kde tazko rozumeju po slovensky 😀 😝

mamutka
14. júl 2010

no k tym bufetom, dali sme si, ale nasla som vypaseneho cervika v jedle pre maleho, viem, to sa moze stat hocikde 😖 a to jedlo pre dieta mali v ponuke, ze zadarmo k dvom dospelackym a mm vravi, ze mu ho uctovali, tak neviem. v podstate to bolo chutne, ale ked si predstavim tu hygienu atd....radsej sme si nasli prijemnu restiku na dalsi obed...

majka35
14. júl 2010

ináč v hoteli Thermal majú denné menu za 3,30 eur, je to tam pekné ... 🙂
zuzula, tak my sme boli inde chválabohu 😅

lenka618
14. júl 2010

My sme boli v Štúrove 3x a to mal synček po prvý krát len necelé 2 roky. Je tam absolútne super, hlavne pre rodiny s deťmi. A to chodíme pod stan !!! Máme slušnú stanovú výbavu, viem presne čo mi treba a je to totálny zážitok. Čo je hlavné, týždňová dovolenka nás stojí o polovicu menej. Hluk je tak do pol noci, horšie cez víkend, ale malý spí dobre a nám to nevadí. Stravujeme sa v areáli a v reštikách, maximálne mám dvojplatničku a uvarím nejaké cestoviny, ale ani to netreba. Odporúčame výlet vláčikom do Ostrihomu. To je super.

Ale to najdôležitejšie: KOMÁRE !!! Minulý rok nás šli zožrať, hlavne ráno a podvečer. Repelenty pomáhajú len na chvíľu a nekúpite ich tam tak odporúčam aj viac kusov. My sme minuly 3. A teraz po povodniach...., neviem, ževraj je to horšie.
My tento rok ideme konečne k moru, takže do Štúrova až na rok, ale už teraz sa tam teším. Určite odporúčam a to môžem porovnať z: Podhájskou, Diakovcami, Patincami, Vincovým lesom.... Štúrovo No1

barbis
14. júl 2010

@lenka618 a tie repelenty používa aj tvoj drobec? Ja keď chcem mať pokoj od komárov, tak si šupnem Bkomplex ale ten sa neodporúča maličkým deťom. Uffff na toto som vôbec nemyslela. Ja neznášam ten repelentý smrad, samá chémia...

lenka618
14. júl 2010

@barbis ahoj, my sme kúpili taký, ktorý je vhodný aj pre detskú pokožku, tak neviem. Z repelentu neboli žiadne problémy, ale doštípaní sme boli aj tak všetci. Sme vyzerali akoby sme mali kiahne 😝

barbis
14. júl 2010

no zajtra sa pôjdem popýtať do lekárne, lebo prísť z dovolenky samá červená bodka to nie je bohviečo 😖 asi sa treba natierať, či striekať po každom kúpaní aby to fungovalo....no hádam nám nejaké krpaté hnusoby nepokazia dovolenku 😀 a to som chcela spať v stane ak bude vnútri teplo, len tam by ma asi zožrali za živa 😖

mamutka
15. júl 2010

baby, ak riesite komare, no mozem napisat, ze som tam zazila ovela menej komarov ako v BA...naozaj som si tam oddychla v tomto smere 😀 malemu som repelent ani nedala, raz trochu sebe, lebo mna zeru hrozne. byvame v takej dost zelenej casti BA medzi kopcami, tak zial tu to pisti jedna radost, ale Sturovo ma milo prekvapilo....tak sa nebojte, ziadne extra najazdy nebudu. ak sa dovtedy ale rozmnozia, moc na mna nenadavajte 😅

barbis
15. júl 2010

@mamutka tak teraz si ma naozaj potešila, lebo ak sa niekde okolo 500 metrov vyskytne jeden komár tak mňa si vždy nájde. U nás doma nie je nikto poštípaný len ja mam 8 bodiek na nohách a 3 na rukách 😖 ide mi to na nervy, preto som sa zľakla. Hlavne, že som dnes doobeda som šla okolo lekárne a vedela som, že som niečo chcela..no čo si nenapíšem, to nekúpim 😉

barbis
17. júl 2010

nejdete náhodou niektorá mamina teraz na víkend do Štúrova? my ideme 24ho a 25ho s 2 ročným chlapcom...bolo by fajn, keby sme našli nejakého kamoša alebo kamošku na bláznenie v bazénoch 😀

barbis
22. júl 2010

takže o hodinku odchádzame na dofču 🙂)) ešte nie som zbalená, malý stále chrní, tak ani moc nestíham ale nevadí. Veď chlapi si počkajú 😀

melissa88
23. máj 2012

@zuzula20 vedeli by ste mi poslať link na apartman,kde ste byvali v sturove? boli ste spokojni? robim si prieskum, chceli by sme v lete ist do sturova aj s 20mes. dietatom.

melissa88
23. máj 2012

@andrea.m dobry den, mohli by ste mi pslať tip na ubytovanie,kde ste byvali v sturove? dakujem

melissa88
23. máj 2012

@mamutka ako sa vam pacilo v penzione Rose? postrehli ste aj nejake negativa?

mamutka
25. máj 2012

@melissa88 ahoj, negativa neboli, mali sme mensiu izbicku, ale nevadilo, kedze sme boli stale vonku. je to blizko ku kupalisku, takze pohoda, je si tam kde vyvesit mokre veci od vody, nic nam nechybalo....

andrea.m
26. máj 2012

@melissa88 bývali sme v sukromí ale boli sme spokojný

http://www.ubytovanienaslovensku.eu/rodinny-dom...

bývali sme tu 2x

slavuska30
18. jún 2012

..ako každý rok, tak aj tento rok 🙂 dovolenka v Štúrove 🙂 už sa teším, chodíme na staré kúpalisko, úplne mi to vyhovuje s malým 🙂

artep1982
18. jún 2012

Môžem sa opýtať?? lehátka a slnečníky sú na kupku za poplatok??

maranat
18. jún 2012

@artep1982 ked som bola ja, tak sa platilo. ale poobede, uz nechodili ludia, tak uz sme si tam lahli a nikto nepovedal nic 😉

kacena1159
24. jún 2012

@miskinadamko Ahoj aj my ideme do Štúrova na prelome júla augusta 🙂

gabriellka
24. jún 2012

my ideme 11.augusta, dúfam že bude také počasíčko ako je teraz 😵

kacena1159
24. jún 2012

@gabriellka Ahoj potom sa ozvi ako ste sa mali a kde ste pochodili 🙂