Dovolenka v Štúrove

ukana
7. apr 2008

ahojte, tento rok sa chystame na dovolenku na SK, v sturove. Ak ste tam niekto boli, dajte nejake sukromne tipy na vylety ( nieco sme nasli aj na nete), vase dojmy z kupaliska, sluzieb a pod.
Boli ste spokojni? da sa spravit program pri zlom pocasi? Diky.

majdzi78
7. apr 2008

ahoj, myslim ze voda je urcite cista , celkovo velmi pekne kupalisko s vela bazenmi a restauracii, no byva tam dost velky natresk, my sme sice boli naposledy pred troma rokmi, ale bolo fajn.

ukana
autor
7. apr 2008

majdzi, diky...toho natresku sa trochu obavam, aby sa nam deti nestratili, ideme uprostred sezony, tak sa na to idem dusevne pripravit 😉
nie su v okoli nejake rance, alebo vyletne miesta? nechceme kazdy den travit na kupalisku....

miskinadamko
8. apr 2008

ahojte aj my sa tento rok chystame do sturova,mate skusenostis ubytovanim priamo na kupalisku v tych chatkach? dakujem 🙂

ukana
autor
8. apr 2008

miskinadamko, my sme si nasli ubytovanie v sukromi asi 20m od kupaliska, omnohooooooo lacnejsie ako priamo v areali kupaliska aj ked priratam vstupne na kupalisko. V dome so zahradou budeme.....
skus pozriet sem, je tam aj vela peknych penzionov, s detskymi ihriskami, s posedenim pri opekacke 😉 http://www.sturovo.sk/main.php?id_menu=16306&fi...

kedy sa chystate? my v juli 😉

miskinadamko
10. apr 2008

ukana a vy idete do kt. penzionu, my sme chceli primo na kupalisku ale uz je vsetko plne 😠 .chceme ist koncom jula

ukana
autor
11. apr 2008

my ideme k jednej pani na privat, na nete to nie je, lebo som sa k nej dostala cez znamu 😉

ale tu mali este volne miesta, ked som volala, boli to pekne penziony a keby nie tej znamej, do niektoreho by sme sli. cenovo primerane 😉
http://www.grifin.sk/
http://www.siposov-dvor.sk/ubytovanie.html
http://www.nickypanz.szm.sk/sk.htm
http://www.ubytovanie-florida.sk/zaklad.php
http://www.kamanca.sk/

ten prvy sa mi pacil najviac, aj my ideme koncom jula

chamina
15. apr 2008

ahojte, v Sturove je dobre na kupku to, ze je tam jeden bazen vyslovene len pre deticky s plavcikom ktory striehne na deti a dospelaci tam ani nohu vkrocit nemozu...to ja velmi ocenujem, nuz a bazeny pre dospelakov to ja nemusim...hlava na hlave... ako vylet je dobre prejst sa peso cez most Marie Valerie a navstivit mestecko Ostrihom. Tam chodievam odmalicka a je tam nadherne. Oplati sa ist pozriet Ostrihomsku baziliku. Potom su tam Kovacovske vrchy -nadherna priroda. Zvyknu sa robit aj hodinove vyletne plavby lodou-je to tiez super. Inak ubytko je najlepsie v sukromi, len treba ho vcas rezervovat lebo mozno uz aj dnes je neskoro. Je tam dokonca aj nejaky penzion s detskym ihriskom, konikom a inymi zvieratkami-len si ho treba najst na nete, znami tam boli zhruba pred troma rokmi ale urcite este fici...v Nových Zamkoch je Dolina ponikov-to moze byt pre deturence zaujimave-ihrisko poniky,koniky a ine zvieratka..chystam sa tam tento rok. Potom je tam dedinka Belá pri Mužli a tam je nejaky vraj krasny kastiel kde je restauracia a vinaren. Dalej kusok za Ostrihomom je mestecko Szentendre kde je najvacsi skanzen v Madarsku...nebola som tam, ale urcite pojdem vraj je tam krasne. Prijemnu dovolenku 😉

ukana
autor
16. apr 2008

jej, chamina diky, ten penzion s konikmi som na nete nasla, ale uz bol beznadejne obsadeny ☹ . No nevadi, nasli sme si iny 😉

miskinadamko
27. apr 2008

ukana ahoj, tak ajmi uz mame konecne objednanu tu dovolenku. nakoniec sme sa rozhodli pre hotel ma velku zahradu a je 30O m. od kupaliska takze zatialmto vyzera dobre. 🙂

biela
28. apr 2008

ja som bola v štúrove minulý ako tehulka, bolo super, a povedala som si, že sa tam určite vrátim, keď bude maličký trošku väčší. detičky tak od 3 rokov si to tam užijú asi najviac. ten detský bazénik je super, aj kopa iných atrakcíí pre deti.
určite odporúčam. služby na kúpalisku sú tiež na vysokej úrovni

tilly
30. apr 2008

my sme tam boli cez vn, v hoteli vadaš, v lete tam musí byť super

zuzana_t
1. máj 2008

ahojte, podla mna lepsie ako sturovo su turcianske teplice - tiez tam su termalne kupaliska a hlavne novy aqupark, vela moznosti na turistiku aj s malinkymi detmi...

ukana
autor
6. máj 2008

zuzana_t, turcianske teplice mame na skok, turistiku tiez, tak chceme skusit nejaky iny kut SR 😅
Ale do Turcianskej kotliny vas vrelo pozyvam, je tu pekne.

miskinadamko
8. máj 2008

ukana, kedy idete do toho sturova? my na prelome jula a augusta. uz sa tesiiiim, prva nasa spolocna dovolenka, myslim prva spolocna s nasim synom 🙂 .nechceli sme ist este k moru, zdalo sa nam to skoro aj koli tym vysokym teplotam a tej ceste, do sturova je blizsie 😀

deina
8. máj 2008

Ked budete v Sturove, oplati sa ist na vylet nielen do Ostrihomu, ale aj trosku dalej - Szentendre a Visegrad su nadherne miesta pri Dunaji, to je naozaj krasna cast Madarska. Da sa ist na hrad (Visegrad) a nedaleko je aj letna bobova draha, pred Szentendre je skvela csarda pri Dunaji, mnam mnam. Ale nepamatam si jej nazov... 😖

miskinadamko
18. máj 2008

Deina urcite pojdeme, jA by som chcela ist odtial aj do budapesti vraj to nie je az tak daleko.vsimla som si ze mas 4 mesacneho miska,my mame zase 4 mesacneho adamka 😀 .inak pod aj do januaroviek.idete aj tento rok do sturova?

evkabratislava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskinadamko
18. máj 2008

evka dakujeme tema dovolenka v sturove vystihuje tvoju ponuku 😀 😉 🙂

deina
13. jún 2008

Zo Szentendre je do Budapesti blizko, to je pravda. A cesta tam je ovela krajsia ako cesta po dialnici, vedie popri Dunaju. Neviem, ci pojdeme aj tento rok do Sturova (vlastne sme uz boli raz), my chodime len tak na den, nemame to daleko. 🙂

miskinadamko
5. aug 2008

ahojte tak my sme naspat z dovolenky a musimpovedat ze bolo vazne supeer, velmi sa nam tam pacilo.a urcite by som tam rada isla znova 😵

gabii83
14. sep 2008

nevynechajte si Visegrad - 25 km od Sturova, v madarsku a hrad na kopci, pekny vyhlad na dunaj a na okolie. a bobova draha tiez super 😉

miskinadamko
15. sep 2008

gabi, absolvovali sme 😀 , aj my mame doma januarove babatko 😀 😵

donci
5. apr 2009

Krásna stránka o Štúrove.

Dnes som náhodou našiel veľmi zaujímavú stránku o našom meste. http://www.sturovo.com
Je plná informácií a krásnych fotografií o našom okolí meste a hlavne okolitej prírody.

Veď aj samotný slogan webu je: Turistika Štúrova a okolia, poznávanie krás prírody južného Slovenska, blízkych hôr a lesov v Maďarsku. Je prekvapujúce ako podaktorí ľudia nešetriac čas a námahu a peniaze tvoria takpovediac pre potešenie druhých. Myslím že táto stránka by si zaslúžila viac pozornosti aj mimo internetu.

Je preplnená hodnotnými informáciami o krásnom okolí. Našiel som tu výborné články a už viem ako a kde strávim zopár voľných víkendov.

S pozdravom. Donci

katuskano
2. júl 2009

AHOJTE LUDKOVIA POMOZTE MI NIEKTO NEAKU STRANKU ALEBO NIECO KDE BY SOM MOHLA NIECO ZISTIT O DOVOLENKE V STUROVE....CHCELI BY SME TAM IST NIEKEDY NA KONCI AUGUSTA A NA NETE SOM NIC NENASLA........ POMOOOOOZTE MIIII....... 😝

magistra
3. júl 2009

Skús stránku WWW.elpaso.sk. Veľa šťastia.

ukana
autor
4. júl 2009
leniciatko
5. júl 2009

my sa strojíme do štúrova tento rok už po druhý raz. vždy chodíme na konci leta,ked deťom končia prázdniny- na predlžený víkend. teraz ideme v sobotu a vraciame sa v útorok večer,aby mohli školáci nastúpiť v stredu do školy.
bývame priamo na kupku v súkromných chatkách u p. štibrányho,sme s ním moc spokojní..... kúpalisko: ak nie ste moc náročný,budete spokojný,ak čakáte super atrakcie na spôsob aquparkov-máte smolu.jedlo na výber od výmyslu sveta,veľmi veľa stánkov a výberu... Chystáme sa na výlet do ostrihomu,lebo ten sme minulý rok nevideli,bol stále krásny čas na kúpanie. Do mesta sme chodili na zmrzku k takému podarenému zmrzlinárovi na namestí,robil všakovaké kúsky,vyhadzoval zmrzku.....deťaom sa moc páčil a aj nám mamičkám... 😀

ukana
autor
6. júl 2009

leniciatko, aj my sme na tu zmrzku chodili 😀 , musim majitelom zlozit poklonu, zabudli sme tam fotak, tak jeden za nami bezal nam ho vratit 😕 😕 😕 🙂 podla mna dost atrakcii tam je 😉 , nenudili sme sa 😎

andrea.m
6. júl 2009

tak mi sme sa z dovolenky vrátili teraz v sobotu. vrelo odporúčam. kupalisko super. veľmi sa mi rátala tá teplá voda aspoň som nemala strach že mi decká prechladnú. boli sme vláčikom v ostrihomskej bazilike a na hodinovu plavbu lodou. višegrad sme si nechali na budúce pre 2 ročnú Tami sa mi to videlo dlho. ubytko sme si našli cez net. bývali sme u jedných v rodinnom domčeku, mali sme k dispozícii dvor čo bolo pre deti s paneláku super. ujo zmrzlinár bol famózny,ja som sa furt bála či tu zmrzku chytí 😀 celkový dojem perfektný (vid foto 😉 ) určite sa tam ešte vrátime.

magistra
11. júl 2009

Ahojte babenky, tak mi sa do Štúrova _Vadaš chystáme už 3 krát za sebou, vždy sme tam spokojní,je to asi tým, že sme mali vždy krásne počasie, neviem čo by som tam robila, keby pršalo. Poviem pravdu, predtým sme chodili do Patiniec a vždy sme vychytali zlé počasie, bolo o nervy s malým dieťaťom. No uvidíme aké počasie nám bude dopriate tento rok, ak bude opäť krásne, začne veriť, že aj na Slovensku sa dá úžasne dovolenkovať, a to ani nemusí ísťčlovek k moru, ak nie je jeho milovník. Páčilo sa mi vo Vadaši, že sú bazény udržované v maxim. čistote, minulý rok, som bola svedkom, ako sa malý chlapček as i2 ročný vyvrackal na detskú šmýkačku v bazéniku, hneď sme museli ísť von a bazén hneď začali čistiť. A to nehovorím o tom, keď sa dieťatko vykakalo, ak sa to stalo poobede, už nás do detsk. bazéna nepustili a vodu napúšťali až na druhý deň. To sme sa potom presunuli do ďaľšieho detského bazéna. Štúrovo ako mesto je malé, ale je veľmi pekné, aj námestie je veľmi pekné, a dajú sa tam urobiť pekné nákupy za dobré ceny. Musím len odporučiť.