Dovolenka v Terchovej

natali1
9. mar 2012

mile mamicky,
chcela by som vas poprosit o radu.
radi by sme stravili letnu dovolenku v terchovej a hladame vhodne ubytovanie.
tie, ktore ste tam boli, nemohli by ste mi poradit.
je tam toho kopa, ze tazko vybrat.
hladame nieco pekne, vhodne pre ubytovanie s malymi detmi a mohlo by tam byt detske ihrisko.
ak by s touto diskusiou mali admini nejaky problem, tak mi kludne napiste do ip...
dakujem vam za dobre tipy. 🙂

bellablonde
9. mar 2012

ahoj
my sme sa nedávno vrátili z lyžovačky v tej oblasti
ubytko sme mali v zázrivej hotel Havrania
maju aj svoju webku
boli sme s priateľmi a deťmi, je to baby friendly hotel, majú aj výborný wellness, bazén, chutná strava, milá obsluha a naozaj ústretoví priateľskí majitelia

anjelicek26
10. mar 2012

My sme boli dva razy v Terchovej a nikdy viac, mimo sezony (teda v lete) je to tam vymrete, restauracie pozatvarane, pokial nechces byt cely cas na hotelovej strave - ktora aspon u nas nebola nic extra - tak je ta dedina komplet o nicom. My sme boli velmi sklamany.

tannia87
10. mar 2012

@natali1 zalezi od toho ci chces so straou alebo bez lebo tam poznam aj vela apartmanov atam mas stravu indi .Urcite tam nie je nuda je tam vela peknych miest len treba vediet kam ist a tak isto aj do ktorej restauracie -my chodime na halusky cely rok su tamd ve restiky kde vma uricte budu chutit je tam aj centrum terchovec kde su virivky bowling a podobne aktivity ak si dovolenku vyberiete cez janosikovske slanovnosti urcite sa nudit nebudete 😉

natali1
autor
10. mar 2012

@tannia87 ved prave, my tam chceme ist prave v case janosikovych dni, takze to tam bude zit... 🙂
dakujem vam vsetkym za tipy, ste mile... 🙂

gretka2
10. mar 2012

My sme boli na chate Uhorcik (www.chatauhorcik.sk), a je to najlepsia chata, na akej sme kedy boli. Su tam 3 chaty, kazda ma svoje ihrisko, altanok na grilkovanie, pieskovisko, velky trvanik, vybetonovane ihrisko napr. na basketbal, .....Ubytovanie take "drevenne", ciste..... Boli sme tam vacsia partia ( asi 15 ludi ) s tedmi od 1 do 6 rokov, a vobec nic nam tam nechybalo.
Objednali sme si tam pecene prasiatko, boli sme na ture, v pripade nepriazniveho pocasia tam bola spolocenska miestnost, s futbalovo-gulecnikovym ( 🙂 ) stolom, rozne hry, ..............
Tento rok sme tam chceli ist tiez, ale da sa len na tyzden, a my sme chceli ist len na 3 noci. Tak teraz ideme do www.janosikovdvor.sk v Zazrivej. Tak uvidime, ako tam bude. Na fotkach to vyzera fajn.
Tiez sme hladali chatu, ktora je vhodna pre deti...

zuzka83
10. mar 2012

@gretka2 Ahoj, my sme boli v Janosikovom dvore minulu Velku noc, chata pekna, je tam tiez aj pieskovisko, minigolf, trampolina, malemu sa tam pacilo, len mne trochu vadilo, ze nasa chata Stefan bola hned pri restauracii, a chodili nam po dvore cudzi ludia a na nasom stole si pili kavicku z restiky.... Nebolo tam sukromie, a varili inak dost na figu, snad sa zlepsili, lebo dat nam v krasnej drevenici na veceru mrazene gulky s cucoriedkovym lekvarom z Lidlu a este ich nedovarit, to uz bola fakt sila. So stravou sme teda spokojni neboli vobec, ale prave prerabali kuchynu, tak snad vymenili aj kuchara. Dufam, ze som ti nepokazila radost, inak chata fakt krasna a v nadhernom prostredi... Len my mame radi vacsie sukromie a lepsie jedlo, za tie peniaze, co pytali...

winona24
10. mar 2012

@natali1 my z témy septembrovčiatka 2008 ideme na stretko sem:

www.hotelgold.sk

😉 😉

tannia87
10. mar 2012

@natali1 ak ti mozem est eporadit ubytko si zajednajte teraz cim skor byva potom problem cez janosikove .
v tomt obdobi budete mat pestro minuyl rok to tam bolo riaadne velke milin stankov z jedlom kolotoce super keby nemam termin v lete ideme aj my 😉

lucysha
11. mar 2012

Ahoj, my chodime do Terchovej dost casto. Mame tam sukromnu chatu. Zatvorene restauracie v lete som nezazila a aby sme sa nenudili chodime na tury. V Terchovej su trasy, ktore sa daju zvladnut aj s malym dietatom v nosici. Syn mal v lete 8 mesiacov a tury v pohode zvladol. Funguje tam aj kabinkova lanovka a na tu sa chystame tento rok, len cakame na priazen pocasia 😀 . Vsimla som si , ze niektore penziony maju k dispozicii aj vlastne ohnisko na opekanie, grilovanie a varenie gulasu. Ak by sme vsak nechodili na tury, urcite by sme sa zasivali nudou 🙂 .

traktor
11. mar 2012

@winona24 tam sme mali stretko minuleho roku..bolo perfektne..verim, ze sa tam este vratime 😉

traktor
11. mar 2012

@natali1 vrelo odporucam hotel Gold, je tam krasne, ako stvorene pre deticky 🙂 kuk na nas https://www.modrykonik.sk/fotoblog/traktor/albu...

mimkaa10
11. mar 2012

.. v každom časopise dieťa je reklama na hotel Gold, som zo ZA a teda možnosť som mala vyskúšať.... odporučila by som ten. 🙂

natali1
autor
11. mar 2012

@gretka2 mne sa hned pacili tieto 3 chatky, no chceme tam ist len na predlzeny vikend a oni sa mi vyjadrili tak, ze cez leto ponukaju ubytovanie na min. 6 noci... no skoda, lebo ozaj to vyzera nadherne.
aj ten janosikov dvor v zazrivnej vyzera super, no chceme ubytovanie priamo v terchovej.

winona24
11. mar 2012

@traktor ja viem...videla som fotky.....tento hotel bol výber číslo jedna a aj vyhral....moc sa tam tešíme....už len počasie vymodliť 😉

traktor
11. mar 2012

@winona24 nam aj prsalo a aj tak sa deti vyblaznili..je tam krasne aj vnutri..+ ten bazen..joj, hned by som tam isla 😀 😉

janka743
12. mar 2012

ahoj, my sme boli na dovolenke v Terchovej časť NIžné Kamence, je tam penzión "šuštiak", kde je veľké preveľké ihrisko, je to pre rodiny s deťmi, len tam nie je zabezpečená strava, ale neďaleko bola reštaurácia, kam sme občas zašli, a mali denné menu. je tam ohnisko, krb, v prípade nepriaznivého počasia sa dá sedieť vonku pod strechou, deti sa tam vybláznili. je tam aj krytý bazén. boli sme maximálne spokojní.

natali1
autor
15. mar 2012

@bellablonde
@kessy11
@anjelicek26
@tannia87
@gretka2
@zuzka83
@winona24
@lucysha
@traktor
@mimkaa10
@janka743
chcem vam vsetkym podakovat za tipy na ubytovanie v terchovej.
nakoniec to po porovnavani vyhral "detsky" hotel gold... 😉
prajem vam vsetkym prijemny vecer. majte sa krasne. 🙂

katka2511
24. mar 2015

@natali1 aj keď je už téma trošku staršia, chcela by som sa spýtať, či ste boli nakoniec v hotely Gold, či ste boli spokojní, ako sú riešené izby, my máme staršie deti 12 a 9 rokov, ako sú riešené prístelky? Strava dobrá? Prip. aký hotel by ste vedeli odporučiť v Terchovej alebo blízkom okolí. Ďakujem.

natali1
autor
24. mar 2015

@katka2511 ano, nakoniec sme tam boli a veru boli sme aj spokojni. deti mali v tom case 2 a 4 roky. mali sme na izbe manzelsku postel a dve pristelky. strava bola fajn. ja mozem tento hotel urcite odporucit... ;)

katka2511
25. mar 2015

@natali1 ďakujem za odpoveď 😉

kikina84
24. aug 2015

@natali1 ahoj boli ste tam nakoniec? mozem sa spytat co sa da v Terchovej robit? okrem lanoviek vo vratnej a janosikovych dier..co je tam take pekne co sa da vidiet? hlavne aj s deckami..pripadne ma napadlo tie janosikove diery su dostupne v ramci tury s detmi? zvladu to aj menej zdatny ludia? nieje to moc nebezpecne? a ked ich prejdeme,tou istou trasou sa vraciame aj spat potom? 🙂 dakujem za vsetky info 🙂

natali1
autor
25. aug 2015

@kikina84 my sme mali v tom case deti este malicke, takze nasa jedina "tura" bola od hotela k soche Janosika. 🙂 vacsinou sme boli s detmi na programe, kde tancovali o dusu.

kikina84
25. aug 2015

baby poviete mi nieco viac o janosikovych dierach? je to v poho tura ten naly okruh? zvladnu to aj menej zdatny? ked prejdeme celu trasu,tak spat po tej istej ceste sa ide? alebo vylezeme niekde inde? dikes 😉

erikaaa78
9. dec 2015

@kikina84 ahoj, neviem či je to ešte aktuálne ale odpoviem ti. Túra je to nenáročná na chodenie, ak sa ide s deťmi treba dávať pozor kvôli rebríkom a mokrým skalám. Chodia tam bežne ľudia s deťmi len sa treba dobre obuť. Ak si pozrieš mapu tak môžeš ísť hore Dolnými dierami a späť Novými dierami alebo opačne. Dolné sú menej náročné, tam ak sa rozmyslíte môžete ísť späť do Štefanovej a odtiaľ autobusom do Terchovej ak nezvládnete cestu späť. Oplatí sa tam ísť cez týždeň keď je málo ľudí 🙂

kikina84
9. dec 2015

@erikaaa78 uz sme boli koncom leta a bolo super..všetko sme zmákli podľa očakávaní.. 😉 ,ale dakujem aj tak za tvoj príspevok ,určite poteší aj iných cestovateľov do Terchovej..pekný den 🙂

jasminka
6. jan 2016

Ja mozem odporucit hotel Gold. Boli sme tam niekolkokrat. Presne tak si predstavujem ubytko pre deti za rozumnu cenu. Janosikove diery zvladli moje deti- 4 a 6 r. v pohode. Bolo to pre nich neuveritelne dobrodruzstvo. Urobili sme si maly okruh. Zacinali sme cez nove diery a spat sme sli cez stare... Asi 2 hodky nam to trvalo suchtavym krokom 🙂

mel30
23. okt 2017

Ahojte, ideme na víkend do Terchovej 26-29.10. Očakávali sme jesenné počasie, ale žial to vyzerá na dážď. Máte preosím nejaký typ čo a kam s detmi keď prší? Deti majú 12 a 8 /dievčatá. Ďakujem 🙂

kikina84
23. okt 2017

@mel30 asi tá sklame ale za dažďa asi nič 😞

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz