Dovolenka v Tunise - Mahdia

mateska01
10. jún 2013

Bola niektora z Vas na dovolenke v Tunise,Mahdia,hotel Nour Palace...ake mate skusenosti?dakujem 🙂

mskorova
8. jún 2015

dobrý deň , oživujem tému, bola tam niekto v poslednej dobe? ako tam bolo? vďaka

nemezys
8. jún 2015

@mskorova my sme boli minuly rok a ideme aj teraz v auguste. Mne sa hotel velmi pacil velke izby, cisto v celom areali a vyborna strava. My sme boli spokojni

hasleerka
8. jún 2015

@nemezys aka bola plaz pri mori??? Mne by sa tunis tiez pacil len sa trochu obavam tych nepokojov...

nemezys
8. jún 2015

@hasleerka krassna cista buely piesok vela musiel

mskorova
9. jún 2015

@nemezys vďaka, my ideme koncom júna, som zvedavá, boli sme v tunisku už asi 4 x vždy inde, páči sa nám tam, hlavne tie služby za tie prachy, ale max. sme boli v 4*, boli sme už aj v mahdii, ale v topkapi beach pred niekoľkými rokmi , pláž viem, že tam je nádherná, vlani sme boli v monastire, tam tiež bolo nádherné more,
a ak sa smiem spýtať, líšili tam východnú a západnú europu? lebo tak som čítala na tripadvisore, tak to si neviem predstaviť, a izbu vám dali kde? či rovno v tých suterénoch (to už sú také konkrétne otázky, ale nemám sa na koho obrátiť, tak už vopred ďakujem) a ešte ak by si vedela odpovedať, tie tobogány sú spoplatenené?
a prosím ťa mávali tam aj hranolky, ja viem, že to je asi taký štandard, ale pre mojich pubošov, je to zdroj hlavnej obživy, hranolky, cestoviny a pizza 😀 vďaka za odp.

@hasleerka, nepokoje môžu byť hocikde, nikdy nevieš čo sa kde pritrafí,

nemezys
9. jún 2015

@mskorova Ahoj ano to je pravda, že lisili farbou naramku vychodnu a zapadnu EU. Neviem co navyše mali "modry" oproti nam oranzovym, ale nic nam nechybalo stazovat sa nemozem. My sme dostali izbu na uplne na najvyssom poschodi, ono to ani tak celkom neni suteren zeby nejaka pivnica alebo co, lebo tam je aj hlavna restauracia, bazen, biliard, kaviaren, takze skor prizemie. Tobogany sa minuly rok platili na recepcii neviem ci ale 5e na den, mali byt tento rok v cene AI ale nie su, stale sa platia. Kazdy den na obed aj veceru boli hranolky, cestoviny pizza a nieco vysmazane. ja v domneni ze jem vysmazane kuracie kridla som potom zistila ze to boli zabacie stehienka🙂🙂. Minuly rok som bola sama, teraz idem so synom a preto som aj ja velmi zvedava akoto bude s jeho jedenim,kedze on tomu neda moc ani doma. Ja si myslim ze budete spokojni, preto som ani nespekulovala s inym hotelom, ale isla som na istotu do toho isteho aj tento rok. Uz sa nevieme dockat, My ideme az 4.8.

danarka
9. jún 2015

@mskorova aj my ideme koncom júna do Monastiru. Chcem sa opýtať, v ktorom hoteli ste boli?

mskorova
9. jún 2015

@nemezys hehe, žabacie stehienka, odpadnem, teraz si už aj ja budem dávať pozor, nikomu to nepoviem,
no s tými tobogánmi to sa mi veru nepáči, to budú naši pindať, to som sa vyslovene pýtala CK, a povedala, že tento rok už to nebude spoplatnené, akého máš starého syna? aj naša malá moc do jedenia nie je, ale hladná nikdy nebola, hlavne hranolky, ryža a občas vysmážané kurča a veľa ovocia,
vlani sme boli v bella vista a tam bol taký stánok so zmrzkou stále, aj také šišky tam piekli aj palacinky, takéto tam nebolo?
teraz sme si hlavne kvôli výhodnej cene a mahdii vybrali toto, inak sme neni nároční, v podstate sa v izbe okrem spánku ani nezdržiavame, vždy čítam aj recenzie a potom sa čudujem čo sa im vlastne nepáčilo,

mskorova
9. jún 2015

@danarka boli sme v dessole bella vista

nemezys
9. jún 2015

@mskorova Kolko vas to vyslo v juni? Cez aku ck idete?lebo mne v kartagu povedali ze sa to stale plati, takze neviem. Moj bude mat 6 rokov. Ranajky su vlastne do pol 10, desiata je do pol 1, obed do 3 a potom je olovrant o 4 a vecera do pol 10 takze jedlo je stale k dispozicii. Na olovrat vzdy piekli na plazi palacinky. My sme na obed chodili na plazi, nechcelo sa nam ist do hlavnej restauracie, taze neviem ci bola zmrzka aj k obedu ale na vecer bola vzdy. Ale pozerala som topkapi a to je tisic a jedno. Ja tiez ked som citala recenzie na Nour palace som nechapala

danarka
9. jún 2015

@mskorova my ideme do hotela Ramada Liberty

mskorova
9. jún 2015

@nemezys no keď to len tak bajočko vydelím na počet osôb 2700/5=540, ideme cez kartago, to je super cena myslím, jasné, že dospelý viac a malá menej - má 7, len puboši už majú 16,17 rokov, takže sa platí plná suma, a na to medzijedlo sa pýtam tiež kvôli malej, lebo ráno moc nič nepoje, a tak tie palacinky občas prišli vhod, takže na pláži, to je úplne super,
v tom topkapi sme boli prvýkrát v tunisku, keď som ju čakala, takže to bude už 8 rokov, a vtedy sme nerozmýšľali, lebo sme dnes zaplatili a zajtra leteli, takže nebol čas,
tak už sa tak nebojím, je iné prečítať si recenziu od niekoho príliš náročného a od slováka, ktorý tam bol tiež a má striezvy názor, fakt ti ďakujem si ma ukľudnila, a aj v prípade, že nás dajú na to prízemie, asi ani nebudeme meniť, lebo pubošom bude vyhovovať skákať cez balkon, 😀 😀

mskorova
9. jún 2015

@danarka toto nepoznám, ale ak si už bola v tunisku asi vieš , čo čakať, a ak nie odpovieme 🙂 😉

mskorova
9. jún 2015

@nemezys a ešte náhodou nevieš koľko stál bowling? že aký keš si máme zobrať 😉

danarka
9. jún 2015

@mskorova áno boli sme minulý rok tiež, ale v Mahdii a páčilo sa nám veľmi 🙂

nemezys
9. jún 2015

@mskorova no to neviem.boli sme tam iba raz. Pretoze je to sice v hoteli ale vchod je aj od ulice takze tam bol sami arab -chlap a nwcitila som sa tam dobre.tiez ideme cez kartago a platili sme tusim1600 aj nejake drobne 3ja na 10 noci ale objednavali sme este v decembri

mskorova
9. jún 2015

@nemezys tak nie je tam až tak veľký rozdiel,
teda bowling odpadá, to ja tiež nemusím tých chlapov arabov v tých kaviarňach a podnikoch, uvidíme, joooj vďaka za ukľudnenie, a ozaj zisťovala som tie tobogany, mali by byť v cene,
tak to som fakt zvedavá

nemezys
9. jún 2015

@mskorova kde v kartagu?mozno ze sa to od decembra zmenilo co by bolo teda super

mskorova
9. jún 2015

hej aj v kartagu, aj v nejakej inej cestovke som sa teraz pýtala,
tak dúfam, že nekecajú

nemezys
9. jún 2015

@mskorova tak super uzite si to a potom napis ako bolo.my uz sa nevieme dockat

mskorova
9. jún 2015

ok, vďaka za info, potom sa ozvem

nemezys
9. jún 2015

@mskorova ozaj to vam povedali ze sa tento rok plati odletova taxa pri odchode z krajiny?

mskorova
9. jún 2015

áno, z toho som tiež skoro odpadla, je to už od 10/2014, takže vlani sme to ešte neplatili, chodíme väčšinou takto pred sezonou,

danielacool
9. jún 2015

Ja som bola v Mahdii 3 krat, zakazdym v inom hoteli, ale Nour Palace k nim nepatril. Hotel teda zhodnotit neviem, ale plaz ma Mahdia najkrajsiu v celom Tunise 🙂 Len kvoli nej sa tam stale vraciame 🙂

mskorova
9. jún 2015

@danielacool vďaka, my sme boli v mahdii raz, pred ôsmimi rokmi, tak dúfam, že to vyjde

danielacool
9. jún 2015

@mskorova My sme tiez tento rok chceli ísť už v poradí 4x, ale kvôli tým teroristickým útokom sme sa radšej rozhodli, že tento rok teda ee. Prajem peknú dovolenku. A ozaj - kam presne idete?

mskorova
9. jún 2015

mahdia nour palace

hasleerka
9. jún 2015

Dievcence ked vas citam mam chut na tu mahdiu..viem ze nepokoje mozu byt vsade...dokonca tyzden predtym ako sme isli do BG tak na letisku bol ten vybuch...
tento hotel mi veru odporucala aj v cestovke...
a co je to za odletova taxa???

adinam
9. jún 2015

@hasleerka,to je výstupný poplatok.Platí sa pri odlete domov na letisku,kolok v hodnote 30 TND.

hasleerka
9. jún 2015

@adinam fíha a to si čo vymysleli ... akože nezaplatím a nepustia ma domov... a koľko je to prosím v €???