• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka v Tunisku s 2 ročným bábom. Ako sa vydarila?

28. mája 2015 
@adinam jinak malůemu byly taky 2 roky - dva dny po navratu z dovci, takze jsme to stihli a platili jen 1200,- za let :wink: letos uz bude calovat no :grinning:
15. jan 2011 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruska2x-my to tiež už nestihneme,preto sme chceli využiť first-akcie "dieťa zadarmo" :frowning2: Takže si počkáme.My sa aj tak chystáme až koncom augusta/mimo sezónu/.Len sme mysleli,že ušetríme :grinning: .No na druhej strane,kto chce ísť na dovču-zaplatí :wink: .
Minulý rok sme vychytili ten Rodos iba za poistenie,nejakých pár eur. :slight_smile:
Aj rozmýšľate nad nejakou inou destináciou?
15. jan 2011 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adinam - ahoj
pozerám že v tejto téme rozoberate Tunis.
Aj my sa tam chystáme s rodinkou v lete na dovolenku ten rok už 4 krát.
Dúfam, že sa tam situácia ukľudní :frowning2: , lebo je to krásna krajina.
My už ideme 3 x do hotela El mehdi, a vzdialenosti od letiska sa vôbec nemusíte báť. My sme tam prvý krát išli keď mala dcérka 15 mesiacov, a chlapci 5 a 8 rokov.
Je to perfektný hotel - super pre rodiny s deťmi.
15. jan 2011 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi :wink: ,máme ho vybraný,ako horúci tip :wink: .Len mám obavy,že na last minut nebude už v ponuke.Ach jo,skomplikovali nám to poriadne :unamused:
15. jan 2011 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adinam neboj, vypada to hur nez to je... :wink: je to fakt hafo casu a uz se blyska na lepsi casy :wink: - chteli odchod prezidenta, ten je pryc a misto nej je tam premier, udelaji pry komisy kvuli volbam a za par tydnu je klid, do par mesicu maji novou vladu a muzeme jet :wink:
aspon ja teda v to pevne doufam... :wink:

jinou lokalitu? nevim.. Evropa me moc nelaka (Recko, Spanelsko tad..).. mozna Turecko, Kanary.. to stejne budume vybirat tak max 3 tydny pred.. :wink:
15. jan 2011 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
komisi boze :sweat_smile:
15. jan 2011 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haolky a dotaz - mate nekdo zkusenost se slunecnimi brylemi Chicco? diky :dizzy_face:
15. jan 2011 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beruska2x náš Adam má brýle od Chicca a dobrý...možná ho mám vyfocenýho i někde v albíčku, ale nevím to přesně :slight_smile: , nosil je a na to že mu bylo 7 měsíců kdy je měl poprvé v Chorvatsku, tak v nich i vydržel... :slight_smile:
15. jan 2011 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beruska2x tak jsemt tam koukala a mám ho vyfocenýho v prvním albíčku, tak rkni, pěkně mu seděly a fakt v nich vydržel :slight_smile:
15. jan 2011 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miska73 super diky :dizzy_face:
16. jan 2011 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beruska2x Kanáry jsou pro rodinu s malýma dětma skvělý.Z toho, co jsme sami navštívili, jednoznačně asi nejlepší.Mít dnes malé dítě, jedu rozhodně tam.
16. jan 2011 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miska73 prdacky :dizzy_face:

@mv no ja doufam ze bude Tunis, vse ostatni je jen 2. moznost :wink: ono detem se libi vsude kde je voda a teplo :grinning:
16. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beruska2x u nás probíhal Tunis podobně, jak Egypt..Srágora, že jsme se nestíhali měnit na WC :grinning: a vedro na padnutí,že se nedalo venku být...tak asi už nemám objektivní pohled na věc... :wink:
16. jan 2011 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mv fakt? to my problemy zadny a teplo - my ho mame radi i na trhach jsme se byli podivat ve meste, jinak jsme stejne furt nalozeny ve vode, naseho malyho je umeni dostat ven i na jidlo :grinning: a to jsme byli prelom cervence/srpna...
a hlavne velbloudi.. ty on miluje, jel i uplne sam a nebal se.. na ty se tesi nejvic asi :grinning: porad sedi u fotky a" BOBO jedu" :grinning:
16. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beruska2x v Tunisu jsme byli přelom srpna/září a bohužel bylo přes 40 °C ve stínu a to se nedá.ani vyjít celej den s dítětem na slunce. :unamused:
BOBO jedu dobrý... :grinning: tak ať si to užije. :slight_smile:
16. jan 2011 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v tunise su občianske nepokoje, aj prezident zdrhol s krajiny :slight_smile: :slight_smile: tam by som teraz nechodila ... iba ak máte radi adrenalín :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2011 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mv fakt? tak to my v poho, mel cepku s krytim ramen, namazanej, teda pres poledne spal asi 2 hodky.. ale jinak jsme byli venku furt, v tom vzduchu od more mi to teplo ani takovy neprijde... ale kazdej to rad nema.. muj tata k mori nejezdi zasadne, nema to rad a nai mu to nedela dobre zdravotne..

to on si uzije :wink: jemu ke spokojenosti staci voda, BOBo , melouny a zmrzka :grinning:
16. jan 2011 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duracelko prezident zdrhnul protoze ho tam lidi nechteli, uz sestaviji komisi na novou vladu sá vsichni doufam ze nez v lete nebo na podzim pojedeme tak to bude ok :wink:
16. jan 2011 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beruska2x aj nám sa páčilo v tunise :slight_smile: :slight_smile: bola by škoda keby sa tam báli rodiny chodit... hádam bude ako píšeš :slight_smile:
16. jan 2011 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beruska2x to my teplo milujeme, ale ne tohle... :unamused: asi fakt jak kde to člověk snáší, v Turecku i Řecku jsme zažili ty samé teploty a to se nám snášelo úplně v pohodě.
Tunis je hezkej,určitě se tam ještě v důchodu někdy podíváme :wink: ,ale budeme už volit jinou roční dobu a více, než 4hvězd. hotel.
16. jan 2011 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beruska2x jo jo, to jsou přesně ty brýlky :slight_smile:
16. jan 2011 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
19. jan 2011 o 21:52 • eximka
ahojte...tak ja som dnes vyplatila 50 % Tunisko- Monastir - hotel Skanes Serail.......dúfam že sa to tam skľudní...boli ste tam niekto????
21. jan 2011 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzulask .ahoj,no po dnešných TN neviem neviem či by som tam šla...... :angry:
ale moj brat bol v Monastire,hotel si však nepamatám,boli veľmi spokojný :wink:
21. jan 2011 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute holky znate nekdo Djerba - hotel Giktis??? dekuji :slight_smile:
24. jan 2011 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzulask ahoj, my jsme byli loni v Monastiru , oblasti Skanes - hotel Skanes El Hana a byli jsme moc spokojeni, pro maleho idealni dovolena.. trochu liny cisnici ale jinak si nemuzeme asi na nic stezovat - byli jsme i taxikem na trhach ve meste.. docela nas Tunis nadchl.. letos hledame taky, asi budeme mit Djerbu... jedeme i s babi a pokoj sehnat pro 3 dospele a dite je docela makacka :rolling_eyes:
takze nemame takovy vyber, coz me docela mrzi.. a nebo je to o dost drazsi ty hotely - a bojim se ze v lastu by jsme nesehnali v tomhle slozeni vubec nic :sweat_smile:
takze jedu na jistotu a uz to mam objednane a do patka mam zaplatit zalohu :wink: tesim se jak cvok :grinning:
25. jan 2011 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beruska2x ...ďakujem
25. jan 2011 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, já už psala něco na začátku :wink: . V Tunisu jsme byli o prázdninách... přímo na Djerbe. A taky jsme byli spokojení. Tohle je místo, kde jsme bydleli...
http://www.sangho.fr/alfasites/siteSangho/hotel-tunisie-maroc_hotel-tunisie_hotel-tunisie-cote_hotel-djerba-sangho-village-djerba_fr.html# .
Zájezd byl, myslím, od CK Firo Tour a delegátka žádná sláva. Bohužel jsme neušli taktice cestovky a letecké společnosti Travel Service. Takže neustálé posouvání doby odjezdu na letiště a nakonec jsme čekaly X hodin odbavení, jestli přiletí letadlo z Prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale s tím je asi třeba počítat :rolling_eyes: .
25. jan 2011 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@berynka tak to je smula, my teda leteli na minutu presne.. ani odlet nam neposouvali, to bylo ok vsechno i delegatka od Exim.. ale mam teda letos problem nas nekam ubytovat, aby ten hotel mel dobre recenze :rolling_eyes: :sweat_smile: uz jsem z toho zoufala :unamused:
25. jan 2011 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok