Dovolenka v Tunisku s 2 ročným bábom. Ako sa vydarila?

magistra
11. máj 2009

Čaute babenky, som rada, že môžem aj ja prispieť nejakým príspevkom k témam. Hlavne mám otázku na dovolenku v Tunisku. Ako sa Vám vydarila dovča s malým asi 2 ročným dieťaťom? Brali ste si aj potraviny pre malé, alebo ste používali stravu čisto z "jedálne".?

miska73
30. aug 2010

@beruska2x autíčko vezmu, kdyžtak tam holt polezeme po zemi až nám ujede 😀 , snad to nebude nikomu vadit..
A ten mobil, to musím zkusit...to nevím. Díky za rady 🙂

beruska2x
30. aug 2010

@miska73 MM to jde, tak cestou zpet koukal na pohadku prave - ale v letadle se zabavi, horsi to je pri cekani na zavazadla 😖 , my jsme hledli i dudlik na spani o 2 rady dal, to je normalka 😀

veronikazm
30. aug 2010

Ahojte, tak ja som dnes bola zajednat dovolenku do Tuniska v Mahdii, vyšlo ma to všetko aj s poistením 799 eur pre dve dospele osoby a 3 ročné dieťa. Takže super cena, je to polpenzia, 3 hviezdy a 7 dní...Vrátime sa 9.9 tak hned vám dam vediet ako sme dopadli...už sa velmi teším...idem sa baliť a podokupovať veci čo chýbajú 😀

petrinka
30. aug 2010

@veronikazm gratulujem! budeme cakat, co povies ked sa vriatite! peknu dovolenku!!!

petrinka
30. aug 2010

dufam, ze @jenn este neobjednala, ten hotel, lebo dnes som pocula, ze niekto sa stazoval, ze su tam plesnive izby.... 😝 😝 😝

@zevina nemali ste taky problem?
ja som tiez uz poslala rezervacny formular, ale este som to nepotvrdila a nedala im vsetky udaje, tak teraz cakam, ze co mam robit...

miska73
30. aug 2010

@veronikazm tak krásnou dovolenou 😵 , těším se na vyprávění 🙂 😉

zuzana32
31. aug 2010

Ahojte,
trošku sa Vám vmiešam do rozhovoru.
Popzerám, že rozoberáte Tunis.
My sme boli s rodinkou 3 x.
Prvý krát keď mala dcérka 15 mesiace, a bolo úplne super.
Boli sme 2 x v tomto hotely:
http://www.mahdia.a-tunisia.com/sk/primasol-el-...
V roku 2008 bol tento hotel ***, a bol fantastický a tento rok už bol ****, a bol ešte lepší.
Minulý rok sme boli:
http://www.travel.sk/dovolenka/tunisko/mahdia/t...
trošku jednotvárna strafa, ale ináč bolo fajn.

petrinka
31. aug 2010

Ahojte baby, heureka, mam dovolenku!!!!
nakoniec som zarezervovala: http://www.travel.sk/dovolenka/tunisko/mahdia/m...
ma to 5 hviezdiciek, sice len polpenziu, ale cenovo to vyjde ako ten 3 hviezdickovy, co som riesila predtym!!!
sa tesim!
Tak mi drzte palce, nech to dnes sfinalizujeme a potvrdia nam to na 100%!

miska73
31. aug 2010

@petrinka gratuluju 🙂 , jdu na to mrknout 🙂

petrinka
31. aug 2010

@miska73 dakujem! co na to hovoris?

miska73
31. aug 2010

hmmm, vypadá moc hezky a jsou na to i pěkný recenze 😵 . Myslím, že budete spokojení 🙂 . Tý jo, já už se těším 😵

jenn
31. aug 2010

@petrinka tak sa opäť hlásim v sobotu ráno cestujeme no nie tunisko ale egypt nakoniec 🙂 ...tu tabarku som vzdala kedže mam fakt obavy že tam edže je to na severe bude už počasie o ničom tak potom sme zajednavali hammamet ale ako sme posielali objednavku už to bolo predane 😝 tak sme pozerali a pozerali nakoniec sme našli egypt 🙂.... tak sa vytešujem až na to že moje mile deti ako naschval už ed sa to včera zaplatilo obe tačali pokašliavat 😝 tak som dnes snimi bola u doktorky reventivne staršia v pohode mladšia že začinajuca angina 😕 ...dala jej lieky no neporazi vas? cely čas nič a teraz toto ako naschval fakt 😖 ..snad to dobojujeme lebo toto počasie tiež k ničomu nenapomaha 😠 ...tak ako ste sa rozhodli vy? 🙂

jenn
31. aug 2010

petrinka teraz čitam že už tiež mate 🙂 tak super 🙂 snad nam všetkym dovolenky vyjdu podla našich predstav 😉

petrinka
31. aug 2010

@jenn ja blahozelam k egyptu! posli link, kam nakoniec idete.
a s detmi je to tak...ja dufam, ze nas to obide, ale clovek nikdy nevie. moji svokrovci vzdy spominaju, ze s mm zasadne ked na dovolenku, tak vzdy ochorel...
ale neboj, to teple pocasie a morsky vzduch ich dolieci a predsalen do soboty este cas... drzte sa a nech su cim skor fit!!!

miska73
31. aug 2010

@jenn tak držíme palce, ať jste zdraví a dovolenka ať se vydaří. Pak písni, jak jste se měli 🙂

jenn
31. aug 2010

@petrinka tak je to tento hotel http://www.azurreizen.sk/?hotel=306 no uvidime nechame sa prekvapit potom vam napišem dojmy...aj ked sa obavam troška letu že 4 hodky 😝 ...tam cestujeme skoro rano snad budu aj spať 😅

jenn
31. aug 2010

@miska73 dakujem potom dam info čo a ako 😉

cukor
31. aug 2010

@petrinka ......velmi dobrý výber.bola som 6 x v tunise a toto bol najlepší hotel aký sme mali.určite budete spokojní.prajem vám krásnu dovolenku.

beruska2x
31. aug 2010

@cukor u Exim tour jsem ho nenasla.. 😒 od ktery Ck jsi byla nevis? zkusim ho najit na netu jeste...

cukor
31. aug 2010

@beruska2x ...u nas je to karthago

beruska2x
31. aug 2010

@cukor j tovim ale na Cz to nemaji v nabidce vubec...

petrinka
31. aug 2010

@cukor juuuj dakujem, si ma potesila!!!!

veronikazm
1. sep 2010

ešte sa chcem opýtať vás ktoré ste už boli v tunise že či si mám zamienat aj peniaze alebo tam možem platit eurami
a ešte že či mám zobrat malému hračky do piesku alebo to v hoteloch majú...

miska73
1. sep 2010

@veronikazm my si vždy peníze měnili za ty jejich dináry a hračky jsme měli svoje 🙂

beruska2x
1. sep 2010

@veronikazm hracky jsme meli svoje, cp jsme si vsimla tak kazdy... a penize musis smenit az tam, vyhodnejsi kurz ma dolar ale tunis. dináry tady nikde nekoupis - nesmi se tam mena dovazet a ani vyvazet, je to trestne a memit jen po malych castkach co utratis a nechavat si doklad ze smenarny - zper ti vymemi jen urcitou castu a 25% poplatkem ...
jinak menit muzes vsude a neni v tom rozdil, maji kurz vsude stejny, proste ho uda tun, nar. banka a plati vsude - ne jako u nas ze kazda ma svuj a svoje poplatky...

beruska2x
1. sep 2010

jezis pisu jak tatar, snad to pochopis 😅 😉

veronikazm
1. sep 2010

@beruska2x Ďakujem velmi pekne, pochopila som to 😉
velmi si mi pomohla, už mám cestovnú horúčku, stále žehlím a balím a vážim 😀 júúúúj ako sa strašne teším

beruska2x
1. sep 2010

@veronikazm tak si to uzijte, zavidm vam, jela bych hned znova uz se tesim na dalsi dovcu 😀

jo a zajdete sei na mistni trh - treba se zeptejte taxikare (jsou tam levny, ale autosedacku necekej 😉 ) fakt to stoji za to - super ovoce, zelenina za hubicku... 🙂

zevina
1. sep 2010

@petrinka tak jdu s křížkem po funuse, už máš vybráno a podle fotek to vypadá moc dobře 😉

ale jen tak pro úplnost k hotelu Abou Nawas, podle mě čistota o.k. uklízelo se opravdu denně, sice jsem nezkoumala podlahu, jako bych měla lezoucí dítě, ale prach se nikde naválel a plíseň jsem taky nezaznamenala ani v koupeně 🙂
ale je to opravdu hodně rozsáhlý komplex a není vyloučeno, že v jiné části, s jinou pokojskou mohl být někdo nespokojený...
zařízení mi nepřišlo zastaralé, prostě jednoduché, účelné, naprosto v pořádku

petrinka
2. sep 2010

@zevina dakujem, ze si sa ozvala. no nakoniec som nasla nieco ine... vyzera to fajn, ved napisem ake to bolo nazivo. ale fotky su krasne a aj tie baby, co tam uz boli chvalia.
dnes odlieta do toho hotela, kde ste boli vy, manzelova teta s ujom, tak som zvedava, ako sa im bude lubit. ale predpokladam, ze bude, lebo dvaja dospeli ludia uz nie su tak narocni ako rodina s malym prckom, co vsetko slinta a chodi po styroch... 🙂