• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka v Tunisku s 2 ročným bábom. Ako sa vydarila?

8. januára 2017 
@beruska2x neznám, nikdy jsem tyhle stránky neprohlížela..
4. sep 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska73 uz sa nam to blizi! sa tesim! porad ake lieky beries pre adamka, keby nahodou nieco...
7. sep 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrinka jestli muzu.. mela jsme Smectu, sirup na teplotu - Panadol, Nurofen nebo nejaky takovy.., pripadne leky na alergii, dezinfekci kdyby se odrel - upadl, nejakou naplast, no snad to je vse :grinning:
7. sep 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x joj dakujem, aj som myslela na taketo nieco budeme potrebovat. dakujem. len kontrolujem, aby som nic nezabudla :slight_smile:
7. sep 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrinka taky se už moc těším :slight_smile: . A beru Panadol, Fenystyl, Smectu, pár sáčků dětskýho čaje, pár černýho čaje, dezinfekci na rány, náplasti...nevím, víc mě teď nenapadá... :slight_smile:
7. sep 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj holky stydim se, ale zavidim :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz aby byl cervenec :grinning: a my zas vyrazili...
7. sep 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x je to super, viď...my se letos rozmazlujeme, v červnu jsme byli v Chorvatsku a teď Tunis.. :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, a co takhle probiotika?nám doporučovala lékárnice 14dní před odletem nabrat...my teda letíme koncem září do Turecka
7. sep 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Turecku my to přišlo mnohem kultivovanější, než v Tunisu...tak nevím..... A malej bude mít vše dovezené od nás, tak mu nebudu nic dávat a já v Tunisu zažívací obtíže naštěstí nikdy neměla...ťuk ťuk...tak snad to tak bude i teď :slight_smile:
@sylvar kam jedete do Turecka?
7. sep 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do Alanye :slight_smile: poprvé, předloni jsme byli v Bulharsku a doufám, že nebudu muset srovnávat, bylo tam všechno nejlepší :dizzy_face:
7. sep 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bulharsko mě bohužel nenadchlo :frowning2: , v Alanyi jsme byli v hotelu Merlin beach a supééér :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Tak ať se vám dovolená vydaří :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska73 ty malemu vezmes stravu? a co, daj nejake tipy... my mame polpenziu a brala som to tak, ze adam sa prestravuje s nami a obed nejako vykryjeme vyzivami, nakupila som hipp a on mi ich uz nechce jest...:frowning2:
7. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme nakoupené nejaké příkrmy od Sunárku (firma Hero), jsou v plastových kelímkách. Zkusila jsem je Adamovi dát a chutnají mu, ale on sní všechno :grinning: . Občas když někde cestujeme, tak mu dám skleničku a nemá s tím problém. Ale skleničky jsou těžký a mám strach, aby se nerozbily. A beru mu pár plastových jogurtových příkrmů a ovocných... Nechci mu dávat jejich stravu zatím...přece jen jejich jídlo obsahuje trochu jiné bakterie než to naše, tak aby se nám nepos...
7. sep 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davala probiotika asi 4 dny pred a i tam tech 8 dni, do UM :wink:
7. sep 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a srajda u nas zadna, nikdo :slight_smile:
7. sep 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela jsem, že probiotika začínají fungovat cca po 2-3 týdnech podávání...mysím, že mi to tak říkala lékárnice.. No hlavně, že to proběhlo bez problémů :dizzy_face:
7. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrinka teď jsem koukala, že mají plastové příkrmy i od Hami :wink: , tak zkus ještě dát Adámkovi ty...
7. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska73 tyhle pry hned, muzou je uz od narozenije to bilozelena krabicka s opickou ale nazev nevim... :sweat_smile: :grinning:

@miska73 ja bych jela taky ale byli jsme zavisli kdy bude mit MM dovcu, ted ma novou praci tak to bude lepsi s terminama snad :wink: navic asi vezmem mamcu sebou tak to bude vubec prca :grinning:
7. sep 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2xhmm... bylo by fajn, kdyby s námi jeli babi a děda, ale nechce se jim :frowning2: ....no třeba je někdy přemluvíme :slight_smile:
7. sep 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska73 no u nas - mamka by sama nejela, to je na prd, tata nema rad teplo a brachovi je 24 ten jezdi radsi uz taky s kamaradama....
tak si aspon uzije malyho, slunicka, .. jsem zvedava jestli si treba troufne nekdy jet s nim sama - treba az mu bude tak 9 - 10let..
kdyby jsme treba kvuli praci mi nemohli, tak aby nesedel doma... no uvidime :grinning:
8. sep 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x však my právě jedeme d Carribean world borj cedria :dizzy_face:
naši jezdí na dovču spolu a mají 9 vnoučat a to by nepobrali :grinning: :grinning: , ale tchánovci by mohli a ti už jsou zase starší a mají strach..dřív pořád cestovali a teď už tak maximálně na chalupu :angry:
8. sep 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska73 jujda no tak dej pak hlavne detailni popis jak bylo :wink: at se vam libi...
8. sep 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x jasně :wink: ,snad bude fajnově :slight_smile:
9. sep 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chtěla jsem se zeptat, kdo jste byl v Tunisku, maji v hotelech dětskou židličku a když ne, ta´k jak jste to řešili ( máme 14m špunta ) a dáváli jste plastový příkrmy bez ohřátí ?Díky moc
10. sep 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavova v nasem zidlicku meli, jde to overit u CK... nas uz jedl normalne s nam jidlo ale ohrat neco nebyl problem co jsmesi vsimla a ja mela sebou ponorny ohrivac - na vodu na Nutrilon a delala jsem si to normal na pokoji :wink:
10. sep 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdyztak budetemit golfky ne? kdyby nahodou byla obsazena :wink:
10. sep 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak včera sme sa vrátili vydovolenkovaní a oddychnutí z tunisu. Bolo skvele. Parádne sme si to tam užili...malý sa hral v piesku, kupal sa v mori v bazene, chodili sme po výletoch, počasie krásne, teplúčko - síce nikedy fukal dost silný vietor ale dalo sa... :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavova beru rychlovarnou konvici, mám cestovní, tak uvařím vodu a dám ohřát příkrm do ní a krmím v golfkách, když někde jsme :slight_smile:
10. sep 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok