Dovolenka v Tunisku s 2 ročným bábom. Ako sa vydarila?

magistra
11. máj 2009

Čaute babenky, som rada, že môžem aj ja prispieť nejakým príspevkom k témam. Hlavne mám otázku na dovolenku v Tunisku. Ako sa Vám vydarila dovča s malým asi 2 ročným dieťaťom? Brali ste si aj potraviny pre malé, alebo ste používali stravu čisto z "jedálne".?

ani3012
25. jan 2011

@beruska2x no a inak miestny sú dosť ..neviem nájsť slovo
tak si predstav,že oni ťa vždy ťahajú do obchodu,aby si si niečo vybrala atak.Jeden ma tak zobral,ešte som mm povedala,že idem teda pozrieť ,že hneď som späť a si predstav ,že ma išiel bozkávať a nechcel ma pustiť ,ja som ho začala nahlas upozorňovať, na to prišiel nejaký starší domáci a niečo mu povedal a nechal ma tak.MM som nič nepovedala,až keď sme boli na izbe.Si ho viem predstaviť ako mu dáva na hubu a oni jemu

Tá dovolenka bola celá nahouby až na to,že sme tam stretli na hotely našich známych

beruska2x
25. jan 2011

@ani3012 😀 jsou pritulni no 😀 my jsme byli nakupovat i s malym , nekteri jsou otravni, ale pokud mas sebou chlapa tak bych se nebala.. chce si to porad dodrzovat odstup...

ja uz trnu jak to zitra dopadne 😀

miska73
26. jan 2011

@ani3012 Tunisko mám moc ráda a nikdy jsem se tam s žádnou nadřazeností nesetkala a pokud jde o kvalitu a cenu, tak právě v Tunisku můžeš najít krásná místa za velice rozumnou cenu. Spíš jednání cestovky může někdy způsobit komplikace... V každém případě vyberte letos líp 😉 🙂

miska73
26. jan 2011

a věřím tomu, že se situace v Tunisku změní rychle 🙂 , byla by to škoda, kdyby ne..
A dnes bylo na čt 24, že v Egyptě při protivládních nepokojích zahynuli 3 lidé...to jen pro ty, co mají strach ze situace v Tunisu 😒 , taky to tam začínalo takhle nějak..

beruska2x
26. jan 2011

@miska73 a jeste je tam zralok 😀 to me teda pos.r kam teda jet kdyz jsou teroristi uz i v Moskve 😅 ja jdu volat cestovku, uz zacina byt zoufala jestli neco vubec sezenem...

miska73
26. jan 2011

@beruska2x háá no vidíš, na to jsem zapomněla 😀 !Buď v pohodě, něco seženeš....kromě toho máš ještě plno času 🙂

miska73
26. jan 2011

@beruska2x tak jáááák??? Jsem zvědavá 🙂 🙂

beruska2x
26. jan 2011

@miska73 jeste nevim.. 😅 cekam na tel a tise doufam - byli jsme s prckem na snehu 😉 venku

miska73
26. jan 2011

@beruska2x my též, teď jsme přišli 🙂

beruska2x
26. jan 2011

@miska73 tak mam Turecko... v Tunisu ze 7 hotelu co mi poptavala ani jeden nevysel a na Djerbe 2 ale z toho 1 mel desny recenze, toho bych se bala.. a ten druhy se nelibil MM, byl daleko od more...

ale mam to aspon jiste, budeme mit veliky rodinny pokoj, vypada to tam pekne, recenze taky super i cenove krasny..tak se letos podivame jinam a Tunis zkusime az pojedeme zase sami ve trech no...

jo meli jsme vybrany pekny hotel i by to slo ale nabizej jen polopenzi.. to je co 😕

miska73
26. jan 2011

@beruska2x tak to je mazec.. 😝 , tak se asi přesuneme do diskuze o Turecku 😀 . Já tam byla taky spokojená, jen ten let už byl docela dlouhej a cesta do hotelu taky, ale jinak luxus 😵

beruska2x
26. jan 2011

@miska73 😀 nj nejak to prizijem, loni jsme se bala ale malej byl v poho tak uz to je lepsi, je taky starsi... kdyz to jinak nejde 😅 ale uz se tesim, koupila jsme si zrovna novej kufr na netu 🙂

miska73
26. jan 2011

@beruska2x jasně, dobře děláš 😀 a kdy máte termín?

beruska2x
26. jan 2011

@miska73 1. 7. jedem 😉

super velikej kufr za 800,- :D

miska73
26. jan 2011

@beruska2x tak to už máte za pár 😉 , my máme letos první dovču už od 17.6. a vrátíme se tuším 3.7., už se taky těšíme 🙂 . Kufry jsme kupovali teď v září nový, než jsme letěli do Tunisu. Bylo už po sezóně, tak byly taky levný a fajnový 😉
Tááák a těď ještě plavky a můžeš frčet 😉 😵 😵

miska73
26. jan 2011

@beruska2x jo a jak se jmenuje hotel? Dej nějakej odkaz aťmůžu mrknout 🙂

beruska2x
26. jan 2011

@miska73 http://www.zajezdy.cz/171009/358262/25866852/?&...

kamaradky manzel ma kram s kabelkama a kuframa 😉 tak to mam z 1. ruky 😀 no plavky budou vetsi orisek to zase bude idlema a nervu 😀 😀 😀 😀

miska73
26. jan 2011

@beruska2x no nádhera 😵 , už se tam vidíš, viď.. 😉 . Pro mě jsou plavky taky oříšek, mám takovou divnou jizvu po císaři a mám ji i celkem vysoko, tak to taky bude 😠

miska73
26. jan 2011

my tam byli ve stejném městě, ale hotel Merlin beach.. 🙂

beruska2x
26. jan 2011

@miska73 ja uz zacala chodit 1x tydne do bazenu plavat a chystame se s kamaradkou na zumbu at mam formu 😀
ja plavky kupuju v Litexu a teda vzdycky jsme vybrala.. koukni jestli nemaji pobocku blizko vas.. muzes tam i kombinovat jinou velikost vrsek a spodek 😉

beruska2x
26. jan 2011

@miska73 prosim te a byli tam na plazi taky velbloudi? 😅 😀

miska73
26. jan 2011

@beruska2x mrknu na to 😉 , chodím cvičit každej večer 😀 , ale stejně je to břicho na prd...ono taky po 3 dětech 😅 a ten poslední měl 4,5kg... Se vůbec divím, že netahám břicho po zemi 😀
Velbloudi tam byli, blízko je delfinárium a když byste chtěli půjčit auto a cestovat, tak je tam plno památek 🙂 🙂 🙂

beruska2x
26. jan 2011

@miska73 defini, suuuper a velbloudi taky, bez nich by se prcek zblaznil.. 😀 hele moc diky, my jdeme jeste na snih 😉 ven.. hezky den..

miska73
26. jan 2011

pá pá 😉

beruska2x
26. jan 2011

Holky kdo schanite dovcu dejte pozor, jsou nove narizeni ohledne pasu - musi byt platny min 6 mesicu po navratu z dovolene (doted stacili 3m) a uz neakceptuji rychlopasy - plati to pro Turecko, Tunis a Egypt, pry je to novinka tak at nemate zbytecne problemy 😉

beruska2x
29. jan 2011

@miska73 dekuji za IP odpoved 😉 jak to tak vypada tak i Egypt je letos nejak rvavy.. teda ty si vybrali cas na politicky sarvatky 😝 😀 taky si ty prezidenty mohli vykopnoput pred vanocema a ted uz by byl jaktakz klid 😀 takhle se jim postramoti sezona 😉

miska73
29. jan 2011

@beruska2x to teda 😝 uvidíme, jak to tam ukočírujou...

adinam
5. feb 2011

Kočky,tak budúci týždeň majú zrušiť v Tunisku výnimočný stav a zákaz vychádzania. 😉 Dúfajme,že sa to tam upokojí a vyrazíme na dovolenky 🙂

fabula
29. apr 2011

Ahojte, ozivujem temu idete niektora z vas tento rok do tunisu ? ak ano kam ? 😉 dakujem

renabr
29. apr 2011

Jój, hned by som šla, boli sme predvlani a teda asi najlepšia dovolenka to bolo čo som kde bola, a to som bola teda všelikde 🙂