Dovolenka v Tunisku s 2 ročným bábom. Ako sa vydarila?

magistra
11. máj 2009

Čaute babenky, som rada, že môžem aj ja prispieť nejakým príspevkom k témam. Hlavne mám otázku na dovolenku v Tunisku. Ako sa Vám vydarila dovča s malým asi 2 ročným dieťaťom? Brali ste si aj potraviny pre malé, alebo ste používali stravu čisto z "jedálne".?

luckahr
7. jún 2011

@kaja73 presne, na detech vidis, jak jsou spokojeny, cela rodina je spokojena, o morskych ucincich nemluve, jsem alergicka na vetu, ze z toho nic ty deti nemaj.

luckahr
7. jún 2011

jo a ze rodice se potrebujou asi chlubit, kde byli, noooo, z toho, ze byli v Tunisu si kazdej asi sedne na zadek, presne proto to delaj a tahaj ty chudaky deti sebou 😝

mirka285
8. jún 2011

@cukor pre mna za mna nech tvoje deti sedia doma aj do 18 stky 😔 nam to more urcite prospeje,okrem toho,ze sme alergici a ekzemovi si tam fajn oddychneme,kedze budeme mat full servis,mozme sa venovat len malej a nebudem musiet rozmyslat co navarit,a ze treba pozehlit a upratat..
@luckahr aj nad Tureckom sme uvazovali pred tromi rokmi sme boli v Side a nepacilo sa nam more,nevies mi poradit nejake miesta v Turecku kde je more naozaj pekne??

ffiinnkkaa
8. jún 2011

Ahojky, v jakém měsíci jste tam byli? Děkuji

sariss
8. jún 2011

zdravim,muj nazor je trn ze s mimonkem k mori ano ale mimo hlavni sezonu cervenec srpen. Do Tunisu nebo Egypta apod bych s mimi jela leda v zime, myslom ze 40stupnu je sila pro dospeleho natoz pro miminko. Stredomori bych si v sezone taky netroufla,bala bych se ze bude mit mala upal,nebo se spali a travit dobu mezi 11 a 15hod na hotelu nevim nevim. Ma znama kozni doktorka tvrdi ze dite by nemelo jet do stredomori do 2leet veku kvuli slunci...nevim no,asi je to taky co doktor to nazor,my letos more vynechali,jezdime obcas o vikendu,mame to blizko l sev.mori.
Jinak vsem preju prima dovcu! My pojedem nekam koncem zari ale jeste nevime kam,mozna uz to more risknem male bude temer rok ale nevim.

cukor
8. jún 2011

@mirka285 😉

dudika
19. jún 2011

momentalne sme v Tunise na dovolenke, v Souse hotel Marhaba Club, je tu perfektne pocasie ak to mozem porovnat z Tureckom v juni je to prijemnejsie nie su az take pekoty, dieta maximalne spokojne a vytesene takze aj nam je super, prispievatelke s nazorom ze naco tahat deti k moru, musim oponovat malemu sa aj sniva o vode atd. a ak by som na to mala dopriala by som svojmu synovi dovolenku pri mori aj dva krat do roka

victory7
20. jún 2011

Ahojte, chcem sa spýtať- vyberám medzi dvoma hotelmi v Mahdii, ak tam niekto bol budem rada, ak dáte info: MAHDIA PALACE THALASSO, LTI MAHDIA BEACH. Ďakujem. Súhlasím s názorom dudiky, ktorá tam je, že v Turecku je teraz oveľa teplejšie. Táto téme bola založená k pomoci a nie osočovaniu, mám dve deti 2 a 6 rokov, staršie bolo- 5 krát pri mori, mladšie raz a stačí sa spýtať staršiej dcérky, tá si ani leto bez mora už nevie predstaviť. Mirka 285, v Side sa mi tiež nepáčil vstup do mora ale je to tým, že je štrkovo-piesočnaté.

mirka285
20. jún 2011

@victory7 LTI Mahdia Beach je tiez moj favorit a este Caribean World Mahdia,ale na ten som nenasla odlety z BA ☹ kamaratka je momentalne v LTI Mahdia Beach a uz je tam 4 krat a maximalna spokojnost,uz som to tu pisala,jedine minus toho hotela je,ze nema klimatizovanu jedalen,ale to bolo minuly rok,mozno uz tento rok aj tam je klima 🙂 urcite napis potom ako bolo,prajem peknu dovcu 😉

victory7
21. jún 2011

ďakujem Mirka, potešila si!

micimacko
4. júl 2011

Ahojte,má tu niekto movšie informácie ako bolo v Tunisku?Rok 2009 sa mi zdá staré.. 😒 . Niečo z minulého roka alebo tento rok,ked už niekto bol.Prípadne Hotel Amir Palace- Monastir.dakujem 🙂

dudika
5. júl 2011

@micimacko boli sme pred par tyzdnami boli super hotel marhaba club, ten amir palace ma jednu vyhudu transfer z letiska trva 5.min, videla som ho len z vonku ked sme tam boli pre dalsich dovolenkarov, velmi ma neocaril, pretoze tam po blizku nic nie je ale zalezi na tom co hladas, taxik je tam lacny, pravidlo uzit si dovolenku na 100% netreba to porovnavat s nasou kulturou, teraz je tam vela Lybijcanov cakujucich kedy budu mat doma klud, izbu si treba v pripade nespokojnosti vymenit aj ked za nejaky baksis 10 eur,

micimacko
5. júl 2011

Dudika ahoj a dakujem 🙂.No nám odporučali preto ten hotel Amir Palac,lebo ideme s dva a pol ročnou dcérkou a aby to nebolo moc daleko od letiska,a zas aby to bebol nejaký rušný hotel niekde v centre.Tak ked nám to odporúčili,tak sme to brali,pretože nevieme maximálne nič,čo tam bude.Možem sa ešte spítať?dostali sme od cestovky papiere,ale tam bolo písané,že ludia tam rozprávaju po arabsky a po francúzky.Pochopia nás aj po anglicky??Aj vy ste boli s dietatom?diky moc 🙂

nikaj
22. júl 2011

no človek má zmiešané pocity ked to tu číta asi by som sa aj zľakla keby som nikde nebola v 2006 sme boli len s mužom v Egypte tak už neakú predstavu mám 😉 tak uvidíme ako dopadneme my vo štvrtok odlietame 😎
príjemnú dovolenku všetkým 😀

kiwinka
22. júl 2011

@micimacko ludia Ti tam porozumeju iste aj anglicky 🙂 ! a rukami , nohami sa da na 100 % dohodnut 😝

mirka285
26. júl 2011

@victory7 uz ste boli na dovolenke?nejake dojmy?

nikaj
28. júl 2011

neviete náhodou aká je politická situácia v Tunise, či nerobia problémy?

cherry1981
28. júl 2011

No my tiez rozmyslame nad Tunisom, alebo Tureckom. Pred dvomi rokmi sme boli v Turecku a boli sme nadmieru spokojni. Teraz ked to tu citam, tak sa Tunisu aj obavam 😕 . My este hotel vybrany nemame. My sa vyberieme do cestovky a ideme zo dna na den Last minute. Viac sme zvazovali Tunis, ale neviem neviem...

mirka285
28. júl 2011

@cherry1981 ja som bola aj v Turecku aj v Tunise,a mne sa v Tunise pacilo viac...takze tazko povedat,ale vobec sa toho nemusis bat,a ak chces pekne more,odporucat oblast Mahdia 😉

cherry1981
28. júl 2011

@mirka285 Takze boli ste spokojni, a nemali ste teda ani ziadne problemy crevne? Dakujem za tip oblasti ktoru odporucas, budeme sa informovat v cestovke, asi skusime ten Tunis ked si bola spokojna 🙂 Ja som vacsinou pocula len chvali, len ked tu som citala dost negativ, tak zvazime a snad sa nam bude pacit 😀

nikaj
28. júl 2011

my dnes odlietame do Tunisu a hotel sa nachádza v Mahdii 😉

mirka285
27. aug 2011

ak sa niekto chystate do Tunisu,pozor...lety,ktore mali pristat v Monastire su presmerovane na letislo do Tunisu...tym padom je transfer do hotelov aj viac ako tri hodiny..slovenske CK vsak nato neupozornia.... 😠

zuzana32
30. aug 2011

@mirka285 - a to prečo? aj Vám to potom niekto vysvetlil? My sme normálne pristávali aj odlietali z Monastiru.

mirka285
30. aug 2011

@zuzana32 Zuzi to sa stalo asi dva tyzdne dozadu,predtym prilietali lietadla do Monastiru ☹ vraj sa tam riesia nejake politicke problemy ci co,my sme mali ist rakusou CK a tam to maju normalne napisane,ze prilet bude do Tunisu nie Monastiru...a prisla som nato tak,ze moj oblubeny hotel mam na Facebooku medzi priatelmi a asi pre tyzdnom mal hotel status,ze sezona v plnom prude a hotel skoro prazdny ☹ tak som sa zacala o to zaujimat co sa deje a prisla som nato,ze toto sa tam momentalne deje a skoro vsetky hotely su poloprazdne ☹

micimacko
1. sep 2011

My sme prišli domov z Tuniska 20 júla,a bolo super.S letmi sme vtedy nemali žiadny problém. 🙂 Odvtedy sa asi vela zmenilo :-/

martineckac
5. sep 2011

My sme boli v júli v Tunise Monastir LTI Rosa Beach s malými deťmi, dve jedenapol ročné dvojičky, jeden dvojročný chlapček a náš 19 mesačný a moja 11 ročná dcéra a bolo perfektne. Počasie lepšie ako v Egypte. Strava bola perfektná, more úžasné.

tanija133
22. sep 2011

Ahojte, baby, co myslite mohla by som ist s 11 mesacnym krpcom do Tunisu? Hrozia crevne problemy? Mne by to ani nevadilo...len maly aby to nemal....Laka ma, koli krajsiemu moru ako ma Turecko...Chcela by som ist teraz koncom septembra.....Sousse 5 hotel Movenpick...Boli ste niektora?

miska73
23. sep 2011

@tanija133 vloni touhle dobou jsme byli taky s nejmladším synem v Tunisu, bylo mu 10 měsíců... Měla jsem sebou kupovanou náhradní stravu na obědy a jinak tam jedl s námi, žádné problémy se zažíváním jsme nikdy neměli (byli jsme v Tunisu už celkem 4x) 😉 , v Sousse jsme nikdy nebyli... Přečti si nějaké recenze 😉 Ať se dovolená vydaří 🙂 🙂 🙂

kiwinka
23. sep 2011

@tanija133 hotel odporucam, pekny cisty novy a to je najhlavnejsie, ze je novy!
v tunise "starina" je citit na izbach v starsich hoteloch, Movenpicku to nehrozi, chodte a uzite si to! 🙂))

tanija133
24. sep 2011

@miska73
@kiwinka Dakujem za nazory.....a tak, hned som kludnejsia....Stravu mu zoberiem, zeleninove prikrmy a ovocne presnidavky....A recenzia je vyborna na tento hotel.... 😉