Dovolenka v Tunisku s 2 ročným bábom. Ako sa vydarila?

magistra
11. máj 2009

Čaute babenky, som rada, že môžem aj ja prispieť nejakým príspevkom k témam. Hlavne mám otázku na dovolenku v Tunisku. Ako sa Vám vydarila dovča s malým asi 2 ročným dieťaťom? Brali ste si aj potraviny pre malé, alebo ste používali stravu čisto z "jedálne".?

petrinka
15. aug 2010

@miska73 a cez ktoru cestovku idete?

miska73
15. aug 2010

@petrinka jé no to by bylo super! 🙂 Kupovali jsme přes invia.cz Jeden den jsme to zabukovali a další den nám volali že můžeme přijít pro smlouvu a zaplatit 🙂 . Tak dej vědět jestli pořídíte 🙂 🙂

petrinka
16. aug 2010

@miska73 nasla som to aj ja cez inviu, problem je, ze odlet je z Prahy a to je pre nas dost odruky...
ale cena je naozaj super! ked nieco najdem, tak dam vediet...

miska73
16. aug 2010

@petrinka já myslela že tam mají i odlety z Brna...to by pro vás ještě šlo... A nebo jestli tento hotel nemá v nabídce i nějaká vaše cestovka... 🙂

petrinka
17. aug 2010

@miska73 cez nasu cestovku som to nenasla a odlety bolo napisane len z Prahy...☹

miska73
17. aug 2010

@petrinka to je škoda... ☹ Tak jedině to spojit s výletem do Prahy 🙂

miska73
17. aug 2010

teď jsem na to koukala a je tam z Brna odlet 18.9. 🙂

petrinka
19. aug 2010

@miska73 aj z brna je uz dost daleko☹ sme pohodlni, najlepsie je odlet z BA. ale uz sa mi ani nechce nic hladat... uz som z toho taka unavena...

miska73
19. aug 2010

@petrinka hmmm....tak škoda mohli jsme se tam setkat ☹ . Ale třeba najdete něco pěknýho s odletem z Bratislavy 😉 Koukám že synáček bude mít brzy první narozeniny 🙂 tak hodně zdravíčka přejeme a pěknou oslavu 😵 😵 😵

petrinka
19. aug 2010

@miska73 jeeej, dakujem za blahozelanie. aj ja som to brala tak, ze by bolo fajn sa stretnut na dovolenke...☹
teraz som pozerala jeden hotel a celkom sa mi paci- http://www.travel.sk/dovolenka/tunisko/djerba/f.... len ten termin je zase velmi skoro, musel by si muz zmenit dovolenku...

miska73
19. aug 2010

@petrinka vypadá to taky moc hezky 🙂 . Tak jsem zvědavá jesti pořídíte tenhle hotel 🙂 . Aspoň budeme mít každá jiné zkušenosti pro příští dovolené 🙂

veronikazm
22. aug 2010

No aj my ideme do Tuniska, ešte nevieme presne kedy, ale asi nikedy v polovici septembra. a ani nemáme ešte vybratý konkretny hotel. pár tipov už máme ale ešte sa budeme rozhodavať. Dufam že nám všetkým teda bude svietit riadne slnko, nech si to tam užijeme. 😀 😀 😀

miska73
22. aug 2010

@veronikazm a jaký máte tipy? 🙂 Sluníčko by tam mělo být 😉 🙂

cukor
23. aug 2010

ahoje baby...ja som bola v tunisku 6 krát.velmi mi vyhovuje to more a pláž....jemný piesok a v mori žiadna háved 🙂 ......no ak smiem poradit ak idete s detmi a chcete klud tak určite Mahdia.

ani3012
23. aug 2010

my sme boli dva roky dozadu v Sousse a bola to špina,hnus,smrad...... Boli sme v centre v hoteli Prima Live Karavan ,tam to bolo ešte dobré,ale na pláži bola vyslovene špina. V mori nám plávali hov..á, kosti od kurčat,igelity..... v noci na pláži prespávali miestny a tí,čo prišli do Sousse za sezónnou prácou,tak more mali aj ako WC,aj na umývanie riadu a tak.
Boli sme väčšinou na hotely.

Ale napr. 4 roky dozadu sme boli v Tabarke a tam bola aj pláž aj more čistučké,krásne.
Ak by som musela! ísť ešte niekedy do Tuniska,tak určite by som si nevyberala centrum-radšej si do centra potom zájsť taxíkom ako v tom bordeli bývať.

cukor
23. aug 2010

hlavne si treba dávat pozor aby hotel bol na pláži a mal vlastnú pláž.to by som velmi zdôraznila aby ste neboli sklamané.

miska73
23. aug 2010

jedu do Tuniska po čtvrté...tak vím jak hledat. Měla jsem zatím kliku a tak jsme byli vždy spokojení.. Někde je to fakt hnus a bída... 😝
Vždy jsme bydleli přímo na pláži a ta byla hlídaná tak nás ani neotravovali místní prodejci..

veronikazm
23. aug 2010

@miska73 tak číslo 1 je hotel Les Princes Mahdia...tam je odlet 2.9.takže asi nebudeme dlho vymyšlat a zoberieme toto

miska73
23. aug 2010

@veronikazm koukala jsem na to.. 🙂 pěknej menší hotýlek.. 🙂 Tak to už máte za pár 😵 My jedeme až 16.9.... To nám stihneš i napsat jak jste se měli 😉

petrinka
23. aug 2010

@veronikazm no my sme presne na tom tak ako vy, akurat, ja este nemam favorita... 🙂 porad, aku cestovku si pozerala?

miska73
23. aug 2010

@petrinka ahoj 🙂 jak jste oslavili Adámkovy narozeninky?
Ještě jste se pořád nerozhodli?

petrinka
23. aug 2010

@miska73 mali sme grilovacku, tortu a prisli aj stari rodicia. Velmi mile to bolo 🙂 Neboj, cochvila to caka aj vasho Adamka, ved to tak leti... 🙂
ten hotel, co sa mi lubil, tak bol volny len od 9.9. a to je muzovi este skoro, lebo finisuje nejaky projekt v praci... stale som v procese, ze cakam na tie naj last minute ceny...a ked to uvidim, tak ma to osvieti. Ale zaujalo ma, co pisali baby, ze lepsie je hotel mimo centra koli moru a plazi. Ja som sa nad tym takto nezamyslala, ale nieco na tom bude. Ja som skor brala, ze ak je hotel mimo centra, tak clovek sa nema ani kam prejst... na dovolenke je vsak najdolezitejsie to more a plaz.

veronikazm
24. aug 2010

@petrinka no my pojdeme s najvačšou pravdepodobnosťou cez azurreizen, majú jednoznačne najlepšie ceny. A to mám popozerané fakt všetko.
aké lieky mám zbaliť? poradte niečo...
a neviete ako je to na letisku s batožinou a vecami v nej? počula som že opalovacie kremy a podobná drogeria nemôže byt, ak hej tak len v 100ml priehladnej flaške preliata. Zda sa mi to choré, ako to teda je? Ešte som nikdy neletela, nemám skúsenosť

miska73
24. aug 2010

@veronikazm ty tekutiny se týkají pouze těch, co budeš mít sebou na palubě letadla..v kufru můžeš mít co chceš..
A co se týká léků, tak já beru vždy Smectu, něco na teplotu a něco na bolest..a nějakou dezinfekci na rány.. Jo a nezapomeň nějaký přípravek proti komárům...nejlépe do zásuvky 🙂

miska73
24. aug 2010

@petrinka tak to jste měli prima 🙂 my máme roček až v listopadu a to už bude na grilovačku zima... ☹ ...tak budeme mít návštěvy doma...ještě to nemáme promyšlené co podnikneme...

beruska2x
25. aug 2010

http://www.zajezdy.cz/141647/?zeme[]=235&destinace[]=23505&odjezdInterval[]=&doprava[]=&strava[]=13&maxCena[]=&ftext=Skanes+el+hana&ssf_count=57&thru=s-rc&stranaZajezdu=133789,149514,141647&celkem=3&orderBy=price&pozice=2

my jsme byli tady a muzu jen doporucit.. lita se primo do Monastiru, takze zadne dlouhe cesty z letiste na hotel (je to asi 7 minut) meli jsme krasny pokoj s balkonem a vahledem na more, bazeny krasny , brouzdaliste taky.. more taky, s prckem jsme to zvladli super...
u vody byl ve svym zivlu...

cukor
25. aug 2010

suhlasím s beruskou,bola som tam minulý rok,celkom fajn hotel,boli sme spokojní.
čo sa týka komárov......bola som v tunisku 6x a ani raz sme nemali problémy s komármi a ani som ich nevidela.a odporúčam namiesto smekty tabletky endiex.ak vás chytí hnačka tak tieto sú ako u nich ....no teraz mi to vypadlo z hlavy.

beruska2x
25. aug 2010

ja tam komara snad ani nevidela - selkove hmyz ne, jen na trhu s rybama a masem 😀 ale to jsme byli jen juknout...
ja mela Smectu sebou ale zadne problemy jsme nemeli, a to je prcek cune!!! pil z more, bazenu.. jedl mistni ovoce, zmrzku.. no vsechno asi mame kachni zaludky 😀
pristi rok se chystame do Suisse.... a asi vezmeme babinu na hlidani 😀

beruska2x
25. aug 2010

kdyby mel nekdo tip na 4* hotel v Sousse a blizkem okoli budu rada - neco hned u plaze, s brouzdalistem 😉

cukor
25. aug 2010

@beruska2x ......v sousse som bola v hoteli marabouth.....ma síce len tri hviezdičky ale boli sme milo prekvapení.je to dobrý hotel ale ked môzem odporučit sousse je velké mesto takze je tam dost ludí a nám sa viac pácilo v mahdii,je tam biely piesok ,mesto je mensie,pláž pre deti ideálna a kopa musličiek.boli sme raz v hoteli tapsus a raz mahdia palace.