Dovolenka v Tunisku s 2 ročným bábom. Ako sa vydarila?

magistra
11. máj 2009

Čaute babenky, som rada, že môžem aj ja prispieť nejakým príspevkom k témam. Hlavne mám otázku na dovolenku v Tunisku. Ako sa Vám vydarila dovča s malým asi 2 ročným dieťaťom? Brali ste si aj potraviny pre malé, alebo ste používali stravu čisto z "jedálne".?

beruska2x
3. sep 2010

holky znate nekdo tohle??? http://www.zajezdy.cz/147294/?zeme[]=235&destinace[]=23504&odjezdInterval[]=&doprava[]=2%2C1&strava[]=13&maxCena[]=&ssf_count=65&thru=s-rc&orderBy=price&stranaZajezdu=147294,147299,148444,147298,137719,130213,149398,137717,139727,137713&celkem=65&pozice=20

miska73
4. sep 2010

@beruska2x neznám, nikdy jsem tyhle stránky neprohlížela..

petrinka
7. sep 2010

@miska73 uz sa nam to blizi! sa tesim! porad ake lieky beries pre adamka, keby nahodou nieco...

beruska2x
7. sep 2010

@petrinka jestli muzu.. mela jsme Smectu, sirup na teplotu - Panadol, Nurofen nebo nejaky takovy.., pripadne leky na alergii, dezinfekci kdyby se odrel - upadl, nejakou naplast, no snad to je vse 😀

petrinka
7. sep 2010

@beruska2x joj dakujem, aj som myslela na taketo nieco budeme potrebovat. dakujem. len kontrolujem, aby som nic nezabudla 🙂

miska73
7. sep 2010

@petrinka taky se už moc těším 🙂 . A beru Panadol, Fenystyl, Smectu, pár sáčků dětskýho čaje, pár černýho čaje, dezinfekci na rány, náplasti...nevím, víc mě teď nenapadá... 🙂

beruska2x
7. sep 2010

juj holky stydim se, ale zavidim 😅 😀 😀 😀 😀 uz aby byl cervenec 😀 a my zas vyrazili...

miska73
7. sep 2010

@beruska2x je to super, viď...my se letos rozmazlujeme, v červnu jsme byli v Chorvatsku a teď Tunis.. 😵 😵

sylvar
7. sep 2010

holky, a co takhle probiotika?nám doporučovala lékárnice 14dní před odletem nabrat...my teda letíme koncem září do Turecka

miska73
7. sep 2010

v Turecku my to přišlo mnohem kultivovanější, než v Tunisu...tak nevím..... A malej bude mít vše dovezené od nás, tak mu nebudu nic dávat a já v Tunisu zažívací obtíže naštěstí nikdy neměla...ťuk ťuk...tak snad to tak bude i teď 🙂
@sylvar kam jedete do Turecka?

sylvar
7. sep 2010

Do Alanye 🙂 poprvé, předloni jsme byli v Bulharsku a doufám, že nebudu muset srovnávat, bylo tam všechno nejlepší 😵

miska73
7. sep 2010

Bulharsko mě bohužel nenadchlo ☹ , v Alanyi jsme byli v hotelu Merlin beach a supééér 😵 😵 !!! Tak ať se vám dovolená vydaří 😵 😵

petrinka
7. sep 2010

@miska73 ty malemu vezmes stravu? a co, daj nejake tipy... my mame polpenziu a brala som to tak, ze adam sa prestravuje s nami a obed nejako vykryjeme vyzivami, nakupila som hipp a on mi ich uz nechce jest...☹

miska73
7. sep 2010

my máme nakoupené nejaké příkrmy od Sunárku (firma Hero), jsou v plastových kelímkách. Zkusila jsem je Adamovi dát a chutnají mu, ale on sní všechno 😀 . Občas když někde cestujeme, tak mu dám skleničku a nemá s tím problém. Ale skleničky jsou těžký a mám strach, aby se nerozbily. A beru mu pár plastových jogurtových příkrmů a ovocných... Nechci mu dávat jejich stravu zatím...přece jen jejich jídlo obsahuje trochu jiné bakterie než to naše, tak aby se nám nepos...

beruska2x
7. sep 2010

ja davala probiotika asi 4 dny pred a i tam tech 8 dni, do UM 😉

beruska2x
7. sep 2010

a srajda u nas zadna, nikdo 🙂

miska73
7. sep 2010

myslela jsem, že probiotika začínají fungovat cca po 2-3 týdnech podávání...mysím, že mi to tak říkala lékárnice.. No hlavně, že to proběhlo bez problémů 😵

miska73
7. sep 2010

@petrinka teď jsem koukala, že mají plastové příkrmy i od Hami 😉 , tak zkus ještě dát Adámkovi ty...

beruska2x
7. sep 2010

@miska73 tyhle pry hned, muzou je uz od narozenije to bilozelena krabicka s opickou ale nazev nevim... 😅 😀

@miska73 ja bych jela taky ale byli jsme zavisli kdy bude mit MM dovcu, ted ma novou praci tak to bude lepsi s terminama snad 😉 navic asi vezmem mamcu sebou tak to bude vubec prca 😀

miska73
7. sep 2010

@beruska2xhmm... bylo by fajn, kdyby s námi jeli babi a děda, ale nechce se jim ☹ ....no třeba je někdy přemluvíme 🙂

beruska2x
8. sep 2010

@miska73 no u nas - mamka by sama nejela, to je na prd, tata nema rad teplo a brachovi je 24 ten jezdi radsi uz taky s kamaradama....
tak si aspon uzije malyho, slunicka, .. jsem zvedava jestli si treba troufne nekdy jet s nim sama - treba az mu bude tak 9 - 10let..
kdyby jsme treba kvuli praci mi nemohli, tak aby nesedel doma... no uvidime 😀

beruska2x
8. sep 2010

www.caribbeanworld.com.tn

tohle se mi libi.... 😉

miska73
8. sep 2010

@beruska2x však my právě jedeme d Carribean world borj cedria 😵
naši jezdí na dovču spolu a mají 9 vnoučat a to by nepobrali 😀 😀 , ale tchánovci by mohli a ti už jsou zase starší a mají strach..dřív pořád cestovali a teď už tak maximálně na chalupu 😠

beruska2x
8. sep 2010

@miska73 jujda no tak dej pak hlavne detailni popis jak bylo 😉 at se vam libi...

miska73
9. sep 2010

@beruska2x jasně 😉 ,snad bude fajnově 🙂

pavova
10. sep 2010

Chtěla jsem se zeptat, kdo jste byl v Tunisku, maji v hotelech dětskou židličku a když ne, ta´k jak jste to řešili ( máme 14m špunta ) a dáváli jste plastový příkrmy bez ohřátí ?Díky moc

beruska2x
10. sep 2010

@pavova v nasem zidlicku meli, jde to overit u CK... nas uz jedl normalne s nam jidlo ale ohrat neco nebyl problem co jsmesi vsimla a ja mela sebou ponorny ohrivac - na vodu na Nutrilon a delala jsem si to normal na pokoji 😉

beruska2x
10. sep 2010

a kdyztak budetemit golfky ne? kdyby nahodou byla obsazena 😉

veronikazm
10. sep 2010

Ahojte, tak včera sme sa vrátili vydovolenkovaní a oddychnutí z tunisu. Bolo skvele. Parádne sme si to tam užili...malý sa hral v piesku, kupal sa v mori v bazene, chodili sme po výletoch, počasie krásne, teplúčko - síce nikedy fukal dost silný vietor ale dalo sa... 😀 😀 😀

miska73
10. sep 2010

@pavova beru rychlovarnou konvici, mám cestovní, tak uvařím vodu a dám ohřát příkrm do ní a krmím v golfkách, když někde jsme 🙂