Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Fontanelle Riccione s Fifo

123choco123
19. júl 2015

Ahojte zienky, boli ste tam niektora? ake mate skusenosti?

1martincanka1
19. júl 2015

@123choco123 ja som bola na stuzkovej v roku 2007 🙂)))) cca 5000/osoba na tyzden autobusom nas to stalo, co si pamatam.. stany hadam 25 rocne a ked prisla burka s krupami, tak sme zhanali skaly, aby sme ich zatazili a nezobral ich vietor.. my sme boli "na kopceku", tak s naprsanou vodou problem nebol, no ostatni kyblovali vodu zo stanov.. strava nic moc (kazde ranajky biele tvrde zemle neviem, ci aj na veceru nie, skratka ine pecivo sme za cely cas nemali).. co ja viem, ako zazitok pre tinedzera fajn, no na rodinnu dofcu by som tam nesla..

123choco123
autor
20. júl 2015

@1martincanka1 ale tak za 8rokov sa to mohlo zmeniť uz.my chceme ist s CK Fifo a su tam samé dobre recenzie ale človek nikdy nevie ci si ich nepíšu sami 😂

1martincanka1
20. júl 2015

@123choco123 nemas za co.. mala si svoju otazku casovo obmedzit teda.. neviem naco sa na to pytas, ked negativa pocut/citat nechces 🙂 ved chod a uvidis sama..

123choco123
autor
20. júl 2015

@1martincanka1 to nejde o to ze nechcem počuť negatíva ale 8rokov je dosť dlha doba ... Nakoniec sme sa aj tak rozhodli ze este našetrime a pojdeme v zime niekam do exotiky spojenej aj s poznavackou...deti nemame tak treba to este využiť 😊😎

Tu začni písať odpoveď...

Odošli