Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Frankfurtské letisko s 2ročným dieťaťom

Cestovanie lietadlom s deťmi
katusrv
19. máj 2019

Ahojte. Onedlho letím do canady s 2 r dieťaťom. Medzipristátie mame vo Frankfurte. Čítala som že je veľké a mám z toho obavy. Mate niejake skúsenosti?

zuzinabila
19. máj 2019

@katusrv no je velke🙂aj ja som tam mala medzipristatie na ceste do USA.ale co presne Ta desi?o kazdom letisku si mozes precitat info na ich webe

extempore
19. máj 2019

A koľko čakáte vo Frankfurte? Lebo mám pocit, že som tam videla aj detské kútiky. Neboj sa, zvládaš

babi81
19. máj 2019

@katusrv je velke, zalezi kolko casu mas na prestup.ja lietam s dcerkou teraz ma uz 3, ale stale beriem kocik, aby dom sa rychlejsie presunula, myslim, ze su tam aj kociky ba letisku ako vo viedni, len ich nebajdes hned pri gate.je tam detsky kutik,

juliet86
19. máj 2019

das to v pohode. nasleduj napisy a isti sa dostanes kam treba vcas ;) ja som cez frankufrt letela velakrat do usa a vzdy bez problemov maju to dobre zorganizovane. kolko mas na prestup?

dskjhfdlkdjhl
19. máj 2019

@katusrv je to velke letisko, tiez som sa prvy-krat bala, dokonca vtedy lietadlo z Viedne meskalo, tak som mala na prestup naozaj malo casu, ale vsetko je oznacene, netreba sa bat.

sisaka
19. máj 2019

@katusrv to, že je veľké môže byt problém len v prípade, že je malo času na prestup inak sa netreba obávať Frankfurt je Ok a všetko je dobre značené.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli