Hľadám kúpalisko aj s ubytovaním na Slovenskú, Maďarsku. Pre rodinu s 9m. dieťaťom.

nicky182
22. jún 2011

Ahojte,
chcela by som Vas poprosit o radu kam mame ist s dcerkou na dovolenku - predlzeny vikend bud v ramci SR alebo aj mimo ...K moru ist nechceme. Vela ludi nam odporucalo Madarsko, ale ked som pozerala na internete nejake ponuky nic baby friendly som nenasla ☹ Aquaparky nie su pre nas .... Stacilo by normalne termalne kupalisko, idealne aj blizko ubytovanie.... 🙂
Dakujem 😀

ela2710
22. jún 2011

@nicky182 ahojky a neuvazovali ste nad tym ist na chatu? my chodime posledne roky do Dolnej Strehovej, tento rok sa tam ma otvarat uz aj aquapark, doteraz tam bolo obycajne termalne, su tam detske bazeniky, chodili sme tam aj s malou sestrou, ta ma teraz 5 rokov, no uz ako cca. 8 - 9 mesacna tam s nami bola a v bazene sa jej velmi pacilo 🙂 My sme tam chodili na chatu co je priamo v campe, v ktorom je aj areal kupaliska, radi by sme sli aj tento rok, ale este si vyberam medzi dolnou strehovou a velkym mederom, aj tam sme pred tym chodili a tiez sa nam tam pacilo

nicky182
autor
22. jún 2011

@ela2710 Ahoj Eli, ja som chodila na strehovu, bolo tam dobre, cista vods, lacno ...to ma nenapadlo ...len neviem ci sa nam ta chatka pre troch oplati - a pokial si dobre pamatam, v chate asi nebola kupelna, ci ano ?

alusha
22. jún 2011

dievcata, Strehova je uz otvorena od minuleho piatku, vyzera to tam podla fotiek velmi pekne, zatial sme neboli, ale chystame sa s deckami okupat, aj vstupne je uplne super, 5eur na cely den, od jula to bude asi viac... a od prveho jula otvaraju aj welnes hotel s vnutornymi bazenmi... pozrite na stranke www.dolnastrehova.sk

bambusko
22. jún 2011

besenova na liptove je ok, ak je skaredo, da sa byt vnutri, pekne okolie, ubytka habadej

http://www.besenovanet.sk/sk/info-thermal-park

metlonka
22. jún 2011

nam sa velmi pacilo v hotely Termal vo Vyhniach. Maju tam akciove baliky na vikendy. Vedla neho je super kupalisko. pozri si www.termalvyhne.sk

ela2710
22. jún 2011

@nicky182 neviem ci sa oplati, to asi skor ta unimobunka, my chodime na taku chatu, ktora je ako sukromnej osoby, tam je tych chat vela, ale on rata na noci, za noc tusim cca. 100 eur, s tym, ze mi sme tam vzdy chodili ako nasa rodina: ja,moj priatel, mama, oco, sestry a potom krstna s detmi, jeden rok tam bola uz aj s priatelom a teda sa to medzi nas rozpocitalo a nevyslo to az tak vela...na poschodi sme mali taku velku spalen, skrinky, nocne stoliky a tusim zo 7-8 posteli, na prizemi sme mali kupelnu (sprchovy kut, wc), kuchynu, jedalen a obyvacku s rozkladacim gaucom, aj s telkou, nam sa tam velmi pacilo, a ak priatelovi veduca schvali tyzden dovolenky poberieme znamych so sebou a vyjde nas to do 200 eur aj so vstiupom na kupalisko 🙂

ela2710
22. jún 2011

@alusha ano o tom hoteli viem, pred dvomi rokmi ked sme tam boli ho zacinali stavat 🙂 ktovie kolko by to tam stalo, lenze mne pride ako vacsie sukromie ked sme na chate, mozem sa najest kedy chcem, navarim si co chcem a teda ja skor preferujem chatky 🙂 voda je tam super, aj kupaliska, oco tam bol pred tyzdnom pozriet ako to tam vyzera, lebo siel zajednat chatu a vraj su vsetky stanky, aj cele kupalisko prerobene, dokonca aj stanky s obcerstvenim v areali, hotel vraj vyzera tiez celkom fajn 🙂

lucia20
22. jún 2011

@nicky182 my mame s detmi vyskusany bud meder alebo veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi spokojni sme boli v sturove.

titkovamiriam
23. jún 2011

tiež sa priklanam k mederu,kedze priatel je odtial stravime tam cele leto.je tam super obrovske kupalisko,lanova draha,nadherne ihriska a vela prevela bufetikov.Mestecko je kludne v velkou vybavenostou 😉 .Skoro v každom druhom dome je možnosť ubytovania pocas celeho roku.treba pozriet google.

limetka80
23. jún 2011

Presne taky predlzeny vikend sme absolvovali na Orave, ubytovaní sme boli v Zuberci, kupat sme sa boli na Oraviciach. Boli sme v case ked sa v Zuberci konali folklorne slavnosti takze aj program sme mali, jeden den sme si spravili prechadzku na Rohacske vodopady /tam som velmi nechapala ako sa tam par oteckov a mamiciek teperilo aj s kocikom do toho terenu😨 Posledny den sme si boli pozriet hrad.

alusha
23. jún 2011

@nicky182 a odporucam aj liptovsky jan, velmi pekne prostredie, aj kupalisko take obycajne, nie preplnene, super na oddych 🙂 my ideme tento rok sem www.urudolfa.sk

tanulka007
13. júl 2011

@nicky182 Ahoj.Pred niekoľkými rokmi sma boli v Tornali, to je pri Rožňave.Je tam plážové kúpalisko a ubytovať sa dá aj priamo v areáli kúpaliska. My ideme teraz do Bratislavy na Zlaté piesky.Taktiež plážové úpalisko a ubytovanie priamo v areáli. Tak uvdíme ako sa nám bude páčiť.

nicky182
autor
14. júl 2011

@tanulka007 ahoj, o Tornali viem, chodil tam manzel ako maly, velmi sa im ta, pacilo ....vcera som pozerala Liptov a vyzera to tak, ze pojdeme do Liptovskeho Jana, tam som zase chodila ja 😀 tam nehrozia nejake tropicke horucavy, co je pre malu idealne .... 🙂

tanulka007
14. júl 2011

@nicky182 Ahoj. OK, nech vám to vyjde. 😉

rodinnevikendy
19. júl 2011

RODINNY POBYT ZVIERATKOVO 27,-31.8.2011 4 noci. Poďte sa s nami rozlúčiť s prázdninami a stráviť posledné letné dni spoločnými hrami na zvieracej farme pri horskom penzióne na Liptove
Prežijeme radostné dni so šašom Jašom a jeho zvieracími priateľmi(koníky, prasiatka, ovečky, kravy, kačky a iné...), nebude chýbať ani rozprávkový rybník s kačičkami, husičkami, rybičkami, .... možno sa s nami skamaráti aj ujo vodník a naučí nás chytať ryby... 🙂
Pripravených je množstvo rodinných hier, výlety do lesa a hľadanie rozprávkového čarovného stromu. Čakajú nás tiež zvieratkové tvorivé dielne, maľovanie šašotričiek či veselá opekačka aj s tancovačkou. Každý deň baby plávanie a pre Väčšie deti zábavné vodné hry vo vyhrievanom bazéne penziónu. A nebudú chýbať ani bláznivé ranné šašo rozcvičky ....a večer rozprávky na dobrú noc ... 🙂
Ubytovanie je zabezpečené v horskom baby friendly penzióne Gejdák. Deti sa môžu vyšantiť na krásnom detskom ihrisku.
Cenník: Dospelá osoba 5 dní/4 noci s plnou penziou: 140,00 € /osoba
Deti 3 -12 rokov: 130,00 € (prístelka, detská plná penzia, 4 x 40 minút vodné hry a výuka základných plaveckých postupov, darčeky, animácie)
Deti do 3 rokov: 70 € ( bez nároku na lôžko a stravu, 4 x 40 minút lekcie baby plávania, animácie)

Prihlasovanie najneskôr do 30.7.2011 info: rodinnevikendysk,

bianka1
21. júl 2011

teraz sme prišli zo Šturova bolo tam superrr 🙂 je tam 7bazenou ubytovanie priamo v arealy ter.kupaliska Vadaš velké detské ihrisko a kopec rôznych atrakcií..deti si to velmi užili jeden den sme si urobili výlet do Vyšehradu kde je super bobový dráha 🙂 vrelo odporučam 😉

nickyma
22. júl 2011

štúrovo 🙂

gabuci
23. júl 2011

@bianka1 teraz ste boli v Štúrove,v tom hroznom počasí a bolo vám dobre?Č všetko ste robievali celé dni?No ja som tiež bola vo Vyšehrade minulý rok akurát na Vyšehradské dni,plno zábavy,ale tiež si neviem predstaviť v takom počasí,ked sa len tak leje.

libka1
24. júl 2011

moja srdcovka je toto, mozno preto ze sme tam chodili este ako deti 😵 http://www.sant-wellness.sk/petit-hotel-sante.p...
teraz je tam v ramci arealu aj ubytovanie.. kryty bazen je miniaturny, takze nic moc, ale vonkajsie bazeny su fajn, ty mas este drobca, nejake tobogany a tak nepotrebuje zatial, lebo tie tam nie su... voda nie je taka ta uplne tepla termalna, neviem kolko ma stupnov a je dost silna, takze treba poriadnu sprchu po kupani 😉 a nie je tam vela ludi - ked porovnam s nejakym vincovym lesom a spol. tak je to raj 😵
a toto tiez nie je zle kupalisko, tiez kupalisko mojho detsva 😵
ttp://www.kupeledudince.sk/volny-cas/kupalisko-dudinka

bianka1
24. júl 2011

@gabuci cauko mi sme boli od 10.7-17.7 počasie sme mali vynikajuce až sme boli radi ked v jednu noc popršalo 🙂 inak sa tam dá aj ked je zlé počasie zájsť do Ostrihomu do aquča je to tam ovela lacnejšie alebo potom tam chodí zajazdový autobus do Budapešti 🙂 ale ina velmi lutujem tých komu počasie nepraje ved celý rok sa na tu dovolenku tešia ☹

nelicefo
24. júl 2011

Moja rodinka milujeme Tatralandiu Aquacity Poprad Bešeňová Aquapark Senec 🙂 Alebo potom milujeme dovolenky v Tatrách,len treba googliť a hladať ten správny hotel 🙂

gabuci
25. júl 2011

No vtedy ešte bolo pekné až moc pekné počasie.Ja som si myslela,že ste boli teraz,ked bolo také počasie nanič.Ináč Štúrovo poznám,aj v Ostrihome je čo pozrieť,aj vo Vyšehrade.Máš pravdu,aj mne je lúto tých čo si vyberú dovolenku a majú zle počasie.

krtica11
11. feb 2012

@bianka1 ahoj čitala som že ste boli v Šturove a bolo super tento rok by sme tam chceli isť nevieš mi odporučiť ubytovanie?

bianka1
11. feb 2012

@krtica11 ahoj my sme bývali priamo v areali TK Vadaš čo sa mne osobne zdá najlepšie 😵 nakolko mám aj ja malé dítka..ubytovanie sme si rezervovali cez net na stranke vadaš už po druhy krat sme boli v chatkách za recepciou..tento rok zase tam ideme len trošku počkám s rezervovaním nakolko cca od apríla dávaju 20% zlavy 😉

frisnica26
27. júl 2016

@tanulka007 dobry den my chceme ísť tento rok do tornali kvôli malému ma hrozny ekzem a nam odporučili ake je to ubytovanie priamo na kupalisku cenovo aj ako to vyzera, čo sa tyka wc a tak

citronius
1. apr 2017

@frisnica26 dobrý deň, šli ste tam? aj ja by som sa išla pozrieť, ako bolo?