Hotel cez booking a doprava cez cestovnú kanceláriu

martina374
27. mar 2019

Ahojte, ideme prvykrát na dovolenku k moru a neviem čo z ponuky CK vybrať. Ale možno na prvykrat by nebolo zle ani to Chorvátsko alebo Bulharsko. Vedeli by ste mi odporučiť nejaké dobré lokality, kde by sa dalo ísť? Aby som videla piesočnatú pláž, čisté modré more a palmy? 🙂 To je môj sen. 🙂
A ešte chceli by sme isť asi autobusom, lebo lietadlom sa bojím. Preto by som chcela zistiť nejakého autobusového dopravcu, ktorý vozí ľudí do chorvátska alebo bulharska. A ubytovanie by som chcela najsť niečo lacnejšie na booking. Neviete mi poradiť dá sa to takto skombinovať? Autobus ma vysadí presne pred tým hotelom, kde chcem ísť alebo má iné zastávky a ja budem musieť si ešte od autobusu hľadať taxi aby ma odviezol presne k tomu ubytovaniu, ktoré som si ja vybavila na bookingu? Na akých stránkach hľadať dopravcu? Lebo cestovné kancelárie asi neponúkajú len odvoz na dovolenku, ale zároveň aj hotel a stravu nie?
Máte niekto takéto skúsenosti, išli ste takýmto sposobom na dovolenku? Poraďte, prosím. Diky

martina374
autor
7. jún 2019

@cukroska Dakujem za takyto obsiahly prispevok aj za fotky, su perfektne.Pozeram rozne variacie dovoleniek aj destinacie tak uvidim kam sa nakoniec vyberieme. 🙂

cukroska
7. jún 2019

@martina374 keď sú peniažky možnosti je veľa. Snáď sa vám podarí si vybrať čo najlepšie a splní sa ti sen o krásnej a príjemnej dovolenke 😉ale to verím, že Áno, lebo všade je dobre, keď sú pri nás ľudia ktorých ľúbime 😊