Hotel, penzión s vnútorným bazénom na Liptove

xxxxxnnnnn
7. mar 2017

Poraďte hotel - penzión na Liptove, v ktorom je neobmedzený bazén, poprípade sauna, vírivka. V normálnej cene.

belllinka
7. mar 2017

Penzión Motýľ v Liptovskej Teplej

stefi_k
7. mar 2017

Čo je to normálna cena ?

xxxxxnnnnn
autor
7. mar 2017

@belllinka bola si tam osobne??? Bazén, strava.............ďakujem

ibrunova
7. mar 2017

Avena Liptovský Ján, Bystrá Liptovský Ján, Alexandra Liptovský Ján, hotel Sojka Malatíny, prípadne trošku ďalej hotel Permon..

ibrunova
7. mar 2017

ešte hotel Sorea Máj.

lasina
7. mar 2017

Permon je fajn,ale masovka.Niekedy sa nacakas do sauny.Nereguluju si počet ľudí.Aj izby sú fajn,aj jedlo.Potom hotel Jánošík,majú wellness taký malinký,ale dá sa.Aj bazén.Len neviem ako strava a ubytovanie.

xxxxxnnnnn
autor
8. mar 2017

@belllinka a bola si v Motýli osobne? Podľa fotky je bazén vonku - krytý? NIe je tam zima pre deti???

belllinka
8. mar 2017

@xxxxxnnnnn Ano, boli sme tam v lete asi 3 roky dozadu. Bazen je vonku, je tam aj protiprud. Ak bolo zimsie, tak zatiahli to prekrytie nad bazenom a kupali sme sa v pohode dalej. Zaplavat sa tam dalo super.
Ubytko bolo perfektné, akurát strava, no, mohla byt aj lepsia 🙂 MOzno som iba ja náročná. Dá sa objednat aj polpenzia, ranajky, alebo normalne z jedalneho listka. Mozno sa uz odvtedy nieco zmenilo...

lucik194
8. mar 2017

no hotel Permon je sice masovka ale stale vies najst bez problemov termin kedy je tam viac ludi a kedy menej, do bazenov reguluju pocet ludi (minulotyzdenna skusenost), neviem ci mate deti ale male deti tam do sauny nemozu, inak v okoli je to najvacsi saunovy svet a potom este v Liptovskom Jane chodievame do hotela alexandra je tam plavecky bazen, dobre varia... akuratne som pozerala maju zlavu
https://www.zlavadna.sk/zlava_202871_zimna-dovo...

odesi
8. mar 2017

@lasina lenze Permon je celkom drahy hotel, nie?..teda aspon ja tak mam zafixovany ze patri medzi tie drahsie hotely..

lasina
8. mar 2017

Neviem,bola som tam dávno..

lucik194
8. mar 2017

hej permon nie je hotel kde sa najes za 5€ a mas k tomu full service.... to nie, permon sa teraz zacal velmi zameriavat na rodiny s detmi, robia vela programov pocas celeho dna pre deti, vnutorne aj vonkajsie ihrisko, bazen.... hej taka stredna vyssia trieda

xxxxxnnnnn
autor
8. mar 2017

Permon je veľmi drahý.............tak okrem Permona. Ďakujem

lucik194
8. mar 2017

@xxxxxnnnnn pozri teda tu alexandru v liptovskom jane alebo privat v liptovskom jane (da sa najst vsetky kategorie) a chodievajte sa kupat do alexandry (maju aj bazen aj sauny)

lucik194
8. mar 2017

napr. v liptovskom jane aby si vedela ohladom cien: http://www.kompisovci477.sk/index.php?mnu=4&lan...

xxxxxnnnnn
autor
8. mar 2017

@lucik194 škoda, že tam nie je bazén☹

lucik194
8. mar 2017

ale napr. v alexandre je bazen 25m, proste riesila by som to ubytovat sa niekde a inam chodit do bazena, ja viem ze je to menej komfortu ale aj to je riesenie....

ibrunova
8. mar 2017

@xxxxxnnnnn U Kompišovcov je super, a na bazén môžeš ísť, aj keď tam nie si ubytovaná.. Oni ani nie sú ďaleko od Mája napr.