Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Hotel Sitno alebo hotel Patince?

Dovolenka s deťmi
sunny15
27. máj 2019

Ahojte rozhodujem sa medzi hotelom Sitno vo Vyhniach alebo wellness hotelom v Patinciach...máme 6rocneho syna,ake máte skúsenosti,odporucate pobyt v niektorom z nich? ďakujem

barcelona94901
27. máj 2019

@sunny15 určite Sitno ,aj to okolie ,neni o čom a pre rodinu s deťmi uplny ideál

bubinovci
27. máj 2019

V Patinciach sme neboli, ale do hotela Sitno sa vraciame kazde leto, deti to tam zboznuju a my tiez 😊

danula.ch
27. máj 2019

@sunny15 v Sitne som bola 3x a mám pocit, že je to tam každým rokom drahšie. Je to hotel orientovaný hlavne na deti, aspoň čo sa bazénov týka, majú tam viac možností, ako dospelí. Chýba mi tam klasický rekreačný bazén s bublinkami a virivkami. V lete je von iba jeden bazen, detsky iba nafukovaci a castejsie bol sfuknuty ako nafuknuty. Reštaurácia býva preplnená aj mimo sezónu, nestíhajú spratavat zo stolov, bežne sme si príbor zhanali sami. Mam pocit, ze je tam viac malych deti ako dospelych, vsade je hluk, krik, uz mi to tam posledny krat liezlo na nervy a to mam 3 vlastne deti. Kava aj v bare mi ešte ani raz nechutila. Inak jedlo je výborné, veľký vyber. Animacie super, ale Kopko a Svetluska sa ukážu len občas, za väčšinu aktivit sa dopláca. Na tie ceny pobytov by malo byť viac aktivít v cene. Prostredie je nadherne. Za mňa pomer cena a kvalita idú smerom dole.
V Patinciach som ubytovana nebola, ale čo sa týka wellnessu v hoteli, mne viac vyhovoval. Tu majú čo robiť aj dospeli, klasický wellness pre celú rodinu. Aktivít a animacii nie je toľko čo v Sitne, ale stačí to. Bazeny su tu urcite lepsie, von je plavecky s toboganom. V cene by mal byt aj vstup na susediace kupalisko a tam je tych bazenov naozaj vela. Mimo hotela je tiez co-to robit. Škoda, že prostredie je menej atraktívne, hotel je v areáli kúpaliska a ostalo v ňom veľa schatranych rekreačných chát z dob socializmu. Voláme to tam mesto duchov.
Pokiaľ idete hlavne kvôli bazénom, uzit si vodu a leto, šla by som do Patiniec. Sitno je tiež fajn, ale tam by som šla mimo sezónu, lebo veľká väčšina bazénov a animácií je aj tak vnútri.

katie233
8. jún 2019

Zalezi aj od toho, co od pobytu ocakavas...inak pekne to zhrnula @danula.ch
My sme minule leto stravili dovolenku prave v tychto dvoch hoteloch. V Sitne sme boli prvykrat, v Patinciach tretikrat. Mne bol blizsi hotel Sitno. Aj ked nemaju tolko bazenov. Viac mi vyhovovala strava, prostredie, aktivity. V Sitne to zilo do neskoreho vecera. V Patinciach po 8 nebolo co robit :(

Tu začni písať odpoveď...

Odošli