Hotel Sitno, Vyhne

veve8483
31. júl 2012

Ahojte, navstivili ste niekto hotel Sitno Vyhne? Chystame sa tam na dovolenku, viete dat nejake recenzie? Dakujem moc.

syssu
23. júl 2015

@palesandra ahoj, boli sme sa tam včera kúpať.. nespozorovala som väčšie množstvo ôs.. sem tam nejaká, keď sme sa jedli.. alebo občas nejaký ovad, ale to je všade.. a k výletom.. neviem, aké veľké deti máš.. priamo vo vyhniach sa dá ísť prejsť ku kamennému moru alebo potom vycestovať do štiavnice napríklad.. teraz je v Revistskom Podzamci (hneď za, resp. pred Zarnovicou) otvorený nový zveropark.. určite budú vedieť poradiť aj priamo v hoteli..

marianas
24. júl 2015

Mali tam každý deň obedové menu, cenu si presne napamätám, no asi takých 5 - 6 €. Raňajky a večere sme mali v cene pobytu - boli to švédske stoly. My sme inde nechodili, ceny tu boli podľa mňa primerané. Na hoteli bol taký program, že ani nebolo treba chodiť na výlety, stále sa tam niečo dialo. My sme boli pri travertíne, pri kamennom mori, v dedine, pri kúpalisku a trochu v lesoch okolo hotela. A ani do Štiavnice ie je veľmi ďaleko.

palesandra
25. júl 2015

@syssu
@marianas chceme tam prist uz v nedelu doobedu resp rozmyslsm uz nad sobotou tak sa pytam ze co robit a ked rax za 5 rojov idem na zapad sk tak nech daco aj vidim😆

A co sa stravy tyka, tak len som pozerala menu v restsuracii v hoteli a la carte ci ako sa vola avtam same specislitky co neviem ci by mi deti pojedli tak preto sa pytam....

Inak idete o tyzden tuez do vyhni na dpievankovo?

marianas
25. júl 2015

@palesandra Ahoj. My tento rok neideme do Sitna. Boli sme už v Jánskej doline, ale Sitno bol jeden z najlepších hotelov pre deti. Nudiť sa tam nebudte a hladní nebudete tiež.

syssu
26. júl 2015

@palesandra že na západ ;) zlatý dobrý stred to je :D neviem, aké veľké máš decká, ale ak majú radi lego, v Novej Bani (cca 20 min. cesty) je v miestnom múzeu výstava lega od úplného začiatku až po súčasnosť.. nám sa páčilo.. a je tam aj priestor pre deti, kde si môžu aj oni niečo postaviť.. myslím že po dohode robia vstupy aj cez víkend ;)

palesandra
26. júl 2015

@syssu no idem z vychodu zapadne ...😁 ale smejem da no..deti fo 5 r

monika0612
7. aug 2015

Ahojte. Tie čo ste tam boli, boli ste spokojné. Ako sa Vám páčilo ubytovanie a služby. Chystám sa tam z malou na budúci víkend. Ďakujem za info.😀

salomuska
7. aug 2015

@palesandra do Vyhni chodievame kazdy rok. asi pred dvoma rokmi bolo os naozaj vela, ale toho roku to bolo uplne v pohode. tu u nas ich mame toto leto viac 😒

tinkax
7. aug 2015

@monika0612 ahoj my sme boli pred tyzdnom, ubytko maju fajn, bazeny su skvele aj jedlo je dobre, akurat je tam vsade vela deti 🙂 inac my sme tam spokojni aj ked hotel je dost drahy si myslim a teraz tam prerabaju tak trochu sa tam vrta vela ale ak mas izbu dalej nebol to problem

monika0612
7. aug 2015

@tinkax Deti mi nevedia, aspoň sa mala bude mať s kým zahrať. Skôr aby tam nebol ten hluk.

bubinovci
7. aug 2015

@monika0612 aj my sme boli pred týždňom, os bolo viac ako minulý rok ale tak tie môžu byť hocikde. ja som hluk neregistrovala, dokonca sme ako kompenzaciu za to že prerabaju mohli vyprazdniť minibar zadarmo 😀 a tiež sme dostali 20 eurový kupón na ubytovanie pri ďalšej návšteve

monika0612
7. aug 2015

@bubinovci No kedže ja idem sama s malou z baru vyprázdnim asi iba nealko😀, ale podľa vaších info som zatiaľ spokojná. Možno sa mi zapáči a tiež sa tam vrátime. Toto je moja prvá ,,dovolenka'' iba s malou, takže som zvedavá ako to zvládneme.

bubinovci
7. aug 2015

@monika0612 v bare boli aj dzusy, arasidy ... 🙂 my sme tam boli velmi spokojni, super animatori, vecer minidisco pre deti, moznosti je tam ozaj vela. Prajem prijemnu dovolenku