Hotel Toliar, Štrbské pleso. Aké máte skúsenosti?

moncika15
6. sep 2008

ahojte mate niekto skusenosti s tymto hotelom? boli ste tam niektora? s priatelom mame v plane stravit tam silvester. ake su tam moznosti rekreacie a odpocinku( sauny,masaze,....) a ako daleko je zjazdovka? dakujem
popripade odporucte iny hotel 😉

susik77
6. sep 2008

Ahoj, my sme tam byvali. Boli sme tamv lete. Tesili sme sa, ze pojdeme do virivky, ale tusim bola zrovna pokazena:(. A su tam strasne nepohodlne postele, izby su dost spartanske 😒
vyhoda je, ze je to hned na zast. elektricky. a ze je tam hned kaviaren, to bolo fajn.
Nam sa velmi pacil hotel Banik, je blizko Toliaru, boli tam super pohodlne izby 🙂
Inak co sa tyka sluzieb, je to v celych Tatrach biedne ☹ Ako keby sa tam cas zastavil v roku 1980 😒

vivere
8. sep 2008

ja som nebola ani v jednom, ale skor by som na strbskom volila banik. patri spolocnosti sorea, s nou skusenost mam celkom dobru, tak preto. ale mojou srdcovkou je aj tak tatranska lomnica 🙂

bibi24
8. sep 2008

Moncika15, ja som bola v hoteli toliar, dokonca 2krat a podla mna mu nic nechybalo. Prijemny personal, utulne izby - nasa nebola ani spartansky zariadena, ani sme nemali nepohodlne postele, podla mna izbe nic nechybalo, ale to je zrejme osobne, kazdy ma ine vnimanie. Priamo v hoteli je restauracia - taky slovensky styl a varia tam skvele. Na prizemi sa nachadza aj cukraren a obchody. Ale este lepsia restauracia je hned oproti, vola sa Furkotka, rozhodne odporucam vyskusat, aj ceny maju dobre. 🙂
Ale spat k hotelu - hotel ma vlastny vitalny svet, uplne staci - maly bazen s protiprudom, niekolko celkom dobrych saun a skvele tepidarium. Mne sa tam pacilo. K vlekom to moze byt cca 10 min. peso? Toto naozaj neviem presne odhadnut.
Dufam, ze som pomohla, keby nieco, kludne sa este pytaj. 🙂 Ja osobne hotel odporucam. 😉