Hotely, penzióny a pod. pre 8-ročné deti

lenka_21
22. jún 2020

Ahojte, viem, ze je tu toho uz vela, ale chcem sa opytat ci nepoznate nejake hotely, penziony vhodne aj pre deti - nie uz take male - 7,5 a 8 rocne. Nehladam nic vo Vysokych Tatrach, lebo tam pojdu k babke. Staci ked mi napisete nazov, ja si to uz vyhladam. Take bezne Atrium, Permon, Chopok, Vyhne a pod.uz pozname, skor mozno zaujimavy penzion, ale moze byt aj hotel. Bohuzial som onko pacient, mam palicku, takze vysokohorske tury nezvladam. Turistikovat budu v Tatrach.
Dakujem za pomoc!

jaja1979
22. jún 2020

@lenka_21 ahoj, za mňa penzión Mária Bodice pri lipt. Mikuláši. Super strava, bazén, trampolíny, detský kútik... Veľmi príjemný krásny rodinný penzion

nikadomi
22. jún 2020

Salamandra resort, Hotel Partizán, Hotel Čertov.. možno tieto poznáš, možno nie 😉 pekný pobyt prajem

nikadomi
22. jún 2020

Ešte mi napadlo na Malinô Brdo- Rezort apartmány Hrabovo napr.. tam som bola so synovcami pred pár rokmi- boli zhruba vo veku aj Tvoje deticky.. vyjašili sa tam.. Lezecký areál, bike park, na jazere atrakcie.. lanovka na Malinô.. tiež sme mali radi Oščadnicu- Hotel Marlene. Lanovkou hore a tam bolo množstvo atrakcií..

hettinka
22. jún 2020

Orava - hotel Altis.

lenka_21
autor
22. jún 2020

@nikadomi ano Salamander a Partizan ano, Certov nie. Dakujem za tip, idem kuk.
@hettinka @jaja1979 super, dik za tip, idem pozriet.

vikusjk
30. jún 2020

Dam ti tip z trochu iného sudka. Ubytovanie "Na chalupe" u Kapralovcov vo Velkej Trni, alebo aj u Ostrozovica, to je drahsie, je to penzion. Pripadne nieco na Tokaji. Kusok autom je v Madarsku Kalandpark, kde sa decka vyblaznia na skvelých bobach (lepsie, ako u nas), sedackovou lanovkou na medzistanici sa mozu vyjasit na lanovej drahe na stromoch, prip.sklzat na nafukovacom kolese a pokracovat lanovkou uplne hore na nadhernu vyhliadku na Tokajske vinice. Taktiez je pobliz termalne kupalisko v Saraspataku s toboganmi, ktore pre 8r deti uplne stacia. Daju sa pozicat bicykle, popozerat okolie, mala vyhliadka v tvare suda je aj v nedalekej Malej Trni. Je to trochu ine kafe, ako hory, ale kedze do hor pôjdete, napadol ma nas rodny Tokaj ;) PS: pre dospely doprovod bude urcite zaujimave navstivit stare tufove vinne pivnice 🙂

lenka_21
autor
1. júl 2020

@vikusjk dakujem za tip... toto pozname, povodne sme vychodnare okres Trebisov. 😬 Bratranec ma za manzelku dievcinu z Trne 😂
Saraspatak moje detstvo 👍

vikusjk
1. júl 2020

@lenka_21 odpadla som, my sme tiez Toroncania :D tak teda ale som tipom moc nepomohla :D

lenka_21
autor
1. júl 2020

@vikusjk uprimne taketo nieco hladam, len v inom kute SR...