Hotely pre deti v SR. Máte nejaké dobré tipy?

luciana157
31. jan 2011

stale sa na nete nemozem dopracovat k nejakym dobrym hotelom aj pre male deti na slovensku. mate nejake dobre tipy? moja predstava je pekne prostredie na vychadzky, bazen vonku aj vo vnutri hotela, postielka pre babatko na izbe, stolicky na papanie v restauracii, popripade aj mala kuchynka na izbe, hotel min. 3 hviezdicky.

latvia
31. jan 2011

grandhotel praha tatranska lomnica 😅 kuchynka na izbe nie je, ale inac vsetko splna, okrem vonkajsieho bazenu teda..a ma aj detsky kutik vnutri...

ciefulik
31. jan 2011

@luciana157 vďaka za založenie témy - odteraz budem pravidelným návštevníkom 😀
a máš krásne meno a dcérka tiež 😵

traktor
31. jan 2011

http://www.hotel-terchova.sk/ tu budeme mat stretko 😉 ..velmi sa mi to paci..myslim, ze hotel veeelmi vhodny pre deti 😉

bianca
31. jan 2011

my sme boli spokojni v hotely Fim v dem.doline.Boli sme v apartmane tak sme mali aj kuchynku.Maju tam detsky kutik celkom pekny a skvely bazen ale iba v interier

riag
31. jan 2011

Grandhotel Stary Smokovec 🙂 je na tom tak isto ako GH Tatranska Lomnica 😉

luciana157
autor
31. jan 2011

@riag pozerali sme na tento hotel, ale neviem tam najst ci maju aj destke postielky na izbe a stolicky na papanie v restauracii.

luciana157
autor
31. jan 2011

@bianca a aky to je presne hotel? na nete to ako najdem?

luciana157
autor
31. jan 2011

@ciefulik tvoja dcerka ma tiez krasne meno 😀

riag
31. jan 2011

@luciana157 Ano maju,boli sme tam na dovolenke koncom roka.

juliagregor
31. jan 2011

pojdeme sem... http://www.umlynarky.sk/
potom napíšem postrehy 😉

bianca
31. jan 2011

@luciana157 http://www.fimjasna.sk/ na kopci nad hotelom je hned jaskyna kde sme boli aj s malou a to nemala ani rok

riag
31. jan 2011

@luciana157 ....personal bol taktiez velmi prijemny.Nebol problem nechat pripravit v restike prikrm (mam maleho drobca).varena,mrkvicka,zemiak...NO PROBLEM

luciana157
autor
31. jan 2011

a nejake hotely kde robia aj kurzy plavania pre babatka nepoznate?

sipiky
31. jan 2011

My sme boli v hoteli Avena - Liptovsky Jan. Maly mal 10 mesiacov a nevieme si to vynachvalit. Detska postielka bola na izbe, v restauraci mali 3 detske stolicky, s ohrievanim stravy pre maleho nebol problem, bazen bol v interieri (asi 1 km od hotela bol termalny bazen) a krasne moznosti na turistiku. My sme si tam oddychli(aj ked sa maly rozhodol, ze prave na dovolenke zacne chodit 🙂

kelila
31. jan 2011

@luciana157

plavecký predĺžený víkend - hotel Eland Spišská Stará Ves. Plavecký víkend organizovaný plaveckými jasličkami. Majú aj vitálny svet, detský kútik a plavecké jasličky vedie super inštruktorka pani Evka, ku ktorej chodíme aj plávať každý týždeň. Hotel malý ale útulný. Počas plaveckého víkendu sa prispôsobujú rodinám s detičkami.

luciana157
autor
1. feb 2011

@patricia84 pozerala som ten hotel, je velmi pekny, budeme asi o nom uvazovat. chceme ist na par dni prec cez velkonocne sviatky, nech mame chvilku pokoj aj sami ako rodinka 😵

luciana157
autor
1. feb 2011

@juliagregor a kedy tam idete? napis potom urcite ako tam bolo 😀

luciana157
autor
1. feb 2011

@kelila a ako to tam funguje? mozu chodit plavat s babatkom aj obidvaja rodiacia spolu naraz? na ich stranke som vsak o tom plavani nic nenasla ☹

juliagregor
1. feb 2011

@luciana157 v nedeľu večer napíšem ako bolo 😀 , už odrátavam a strááááááášne sa teším...
kupila som toto http://zlavadna.sk/team.php?id=95

luciana157
autor
1. feb 2011

@juliagregor no pekne 😠 tak to si tu mohla aj skor dat info o takejto akcii 😉 budeme mat s muzom teraz vo februari 2 roky, tak som ho mohla prekvapit ☹ a nevies, budu mat este nejake taketo baliky? v nedelu urcite napis co a ako.

ivana82
1. feb 2011

Ja osobne odporucam jednak ten hotel,ktory tu uz niekto spominal - Avena v Liptovskom Jane, tam sme sice boli ale este bez maleho, ale okolo nas bolo kopec malych deticiek mm kolegov a nestazovali sa 🙂 potom este sa nam velmi pacilo v Tatranskej Javorine v hoteli Kolowrat 4* - stolicka je tam v jedalni, bazen v interieri...extra pre deticky, napustaju na poziadanie, takze mate zarucenu cistu vodu, je tam aj herna s hrackami pre deti, kde sme nakoniec travili najvic casu, pretoze pocasie nam vonku nevyslo 😒 a potom este ten bazenik, bol tam aj velky bazen so smyklavkou 🙂 proste parada, dufam, ze tam s firmou mm pojdeme aj tohto roku 🙂 🙂 🙂

juliagregor
1. feb 2011

@luciana157 ja som to kupila ešte začiatkom decembra ...oni maju na stránke stále nejaké akcie...a priamo aj ten penzion...táto akcia bola vypredaná za 2 dni...

juliagregor
1. feb 2011

@luciana157 nemusíš sa na mňa hnevať 😉 , ja som vtedy ozaj netušila, že za dva mesiaca bude tato tema....vo svojej teme som samozrejme linky dala 🙂 , inak robia tam kočky stretká, preto o tom viem 😎
zaregistruj sa na tej zlavedna a do mailov ti budú chodiť ponuky, nemusíš to sledovať...

luciana157
autor
1. feb 2011

@juliagregor ved ja sa vobec nehnevam 😀 nam bude aj tak viac vyhovovat ta velka noc, lebo malinka mi este nesedi, tak chcem pockat, aby uz mohla ist v autosedacke. dakujem za tip na stranku, uz som sa zaregistrovala 😉

kelila
1. feb 2011

@luciana157

V Elande v Spišskej Starej vsi organizuje plavecký víkend KidFit- plavecké jasličky http://www.kidfit.sk/?vikendove-pobyty, preto si nenašla asi odkaz priamo na stránke ich hotelového zariadenia. V cene je 5 lekcií plávania. Super prístup, pekný bazén. Ja som mala referencie na tento hotel, najmä na vitálny svet. Voda je totiž akurát niečo cez 31 stupňov, ja sa teplejšej vody obávam pre možné riziká. V teplejšej vode plávať s dieťaťom nechcem. Ale pokiaľ viem tak rodinné plavecké pobyty organizuje aj pán Vajda pozri na jeho stránku http://www.alvacentrum.sk/index.php?page=101. Ale skúsenosť s nimi nemám, takže nemôžem napísať. Rovnako aj vo Vyšných Ružbachoch robia plavecké víkendy označené ako Atlantída, ale podľa vyjadrenia rodičov, ktorí s nami boli v Elande tak plavecké lekcie neboli tak dobré ako v Elande s Kidfitom, ale zas majú zabezpečené opatrovanie detí.

bianka234
2. feb 2011

ahojte, mne sa najviac páčilo s malým v Permone, a ak chcete lyžovať fakt len na skok tak hotel Partizán je rajom na zemi, nedávno ho prerábali, nebola som od vtedy ale za 5 min.by som sa vedela pobaliť keby mi to niekto zaplatil 😀

luciana157
autor
2. feb 2011

@kelila ahoj, pozerala som toho vajdu. a nevies nahodou to si musime zaplatit cely pobyt alebo staci len ten kurz? lebo oni tam ponukaju aj vselijake animacie a to nam je zbytocne nakolko nasa malinka by z toho este nic nemala si myslim.

anitab
2. feb 2011

skvela tema 🙂
ten hotel terchova od@traktor vyzera vyborne pre rodiny s detmi, moj typ na tento rok 🙂