Hotely v Dubaji, SAE skúsenosti

dedoo
19. feb 2019

Ahojte, viem že je tu veľa diskusii ohľadom Dubaja,SAE ale sú staršieho dáta..vedeli by ste mi odporučiť nejaký hotel vhodný aj pre deti, ale cenovo dostupný.Kolko vás vyšla takáto dovolenka?Rozmyslame,že pôjdeme v apríli. Dakujem 🙂

mondicka
19. feb 2019

Hilton Jumeirah ... krásna súkromná pláž, plytká teplá vodička - v centre diania ... výborné jedlo ...avšak v aprilovom termíne (najdrahší kvôli veľkej noci) nás dovolenka vyšla skoro na štyri tisícky (traja dospelí)

kittykitty
19. feb 2019

@mondicka prosim ta cez aku cestovku ste isli? Alebo ste isli na vlastnu past? Vdaka

yellow28
19. feb 2019

@dedoo ahoj, aj ja to prave riesim, tiez sme chceli koncom aprila, ale nakoniec pojdeme asi od 7.5., ceny klesli aj o 500 eur pre 2 dospele osoby. Riesim to cez cestovku, ale taku mensiu, mam tam uz dobry dlhorocny kontakt. Ponukli mi ubytko na 8 dni s polpenziou, letenkami cez CK FTI, odlet z Viedne pre 2 cena 1900 eur v luxusnom hoteli na Palm Jumeriah beach. Urcite sa da najst aj lacnejsie, ale chcem si uzit aspon raz za zivot luxus 🙂

vikusjk
19. feb 2019

@yellow28 ktory hotel na palm jumeirah prosimta? Ja tam mam vybraty waldorf astoria, je blizko atlanticu, kde je aquaventure 🙂 a ta cena ako s letenkami? Zasnem... ja som pozerala tiez maj, 7 noci a vyslo mi to na 3800, let s Emirates. 2 dosp.a dieta, tiez polpenzia

mondicka
19. feb 2019

@kittykitty Magic travel 🙂

yellow28
19. feb 2019

@vikusjk to fakt? Ja sa presne rozhodujem medzi nim a Sofitel 🙂

vikusjk
19. feb 2019

@yellow28 😀 no veru, ja som pozerala cez dubaj.sk, tak 1660 bol len hotel. Letenky samostatne cez emirates z budapesti tam a do viedne nazad, kvoli casom letov, dalsich 1600 e a to este vreckove minimalne tisicka tam na vstupy a atrakcie... Ale ak Dubaj, tak ruka horeee 😀

yellow28
19. feb 2019

@vikusjk inak ja mam tuto ponuku od CA Travel Point. Nechcem tu robit reklamu, ale Martinka je neskutocna, vynura vzdy super ceny. Treba sa zamerat doslovne na den terminu odletu, su tam cenove rozdiely cez 200 - 300 EUR napr. medzi 5.5. a 7.5. Oproti odletu 27.4. o 600 - 800 EUR...

ivkazba
19. feb 2019

@dedoo pozri príspevky aj v skupine Cestujeme na dovolenku k moru. Tam nás je viac čo chodíme pravidelne do Dubaja. Určite tam aj z minulého roka bude viac príspevkov k SAE. Prípadne aj tam polož túto otázku.

vikusjk
20. feb 2019

@yellow28 to ano, maj je lacnejsi, lebo zacinaju horucavy, ale este stale nie su take vysoke, ako v lete. A 9.5.tusim im zacina ramadan, to je najlacnejsie obdobie z tych, kedy tam este nevypotis aj dusu z tepla. Ale ta cena na to, ze je aj s letenkou, je fakt suoer. Dakujem za tip ;) mozno na jesen pojdeme aj my 🙂

oliverceky
20. feb 2019

@vikusjk Cez ramadán sú obmedzenia pre turistov? Napr.v hoteli, na pláži...

yellow28
20. feb 2019

@ivkazba prosim ta, vies dat na tuto diskusiu priamy link? Ked som to zadala do vyhladavania, tak mi to na MK nevedelo najst :( ja sa neviem rozhodnut medzi hotelmi Sofitel, Waldorf Astoria a Anantara... Ak ma niekto s tymito hotelmi, budem vdacna za skusenost.

vikusjk
20. feb 2019

@oliverceky nie su take, ze by striktne nieco bolo zakazane. Odporuca sa z ohladuplnosti nekonzumovat jedla na verejnosti (mimo hotela). Inak je to cez den prazdnejsie a v noci zi sie, ale diskoteky napriklad su zatvorene. A vychod a zapad slnka byva ohlasovany verejne, lebo oni sa musia postit vlastne od vychodu do zapadu slnka.

ivkazba
20. feb 2019

@yellow28 neviem pridať link cez apku, tak posielam prinrscreen obrazovky, nech vidíš názov tej skupiny

mina1834
24. feb 2019

prosim oplati sa ist marci do dubaja??

vikusjk
24. feb 2019

@mina1834 oktober az april, t.j. aj marec je hlavna sezona, ceny su najvyssie, ale pocasie najlepsie. Potom je uz dost teplo. Ak znesies teploty okolo 36 st, co pri mori je ine, ako v BA medzi panelakmi, tak este maj je ok, zaroven ceny idu cez ramadan dole.