Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Idete do Western park Zator - Poľsko?

kasiopeja01
29. jún 2019

Prosim vas, ak niekto bol vo Western parku v Polsku, da sa tam aj kupat? A ide niekto s malymi detmi tento pondelok? My ano, tak sa mozeme stretnut 🙂.

karmela
29. jún 2019

@kasiopeja01 ahoj mi sme boli od nedele do utorka ale nie vo western parku ale tam kde je dinopark.A energylandii su okrem kolotočov aj vedľa v rezorte tobogany,bazény pre veľkých aj malých.Oplati sa tam ísť na dva dni.Len počítajte a čakaním pri kolotočoch keďže sú už prázdniny 🤦‍♀️

karmela
29. jún 2019

Nie mi ale my 🤦‍♀️

kasiopeja01
autor
29. jún 2019

@karmela To som nevedela, ze su tam aj bazeny. A to su v cene vstupneho do energylandie? My ideme na cely tyzden na dovolenku. V tom western parku to na videu vyzera super, je tam velke jazero, len nikde neviem zistit, ci sa v nom da kupat.

katlenad
29. jún 2019

@kasiopeja01 boli sme tam minuly rok, neda sa v tom jazere kupat, je to v podstate rybnik. Je tam ale super, minuly rok to bolo ciste, sprchy super, neviem v com budete byvat. My sme boli v tipi a bolo to paradne. Decka mali zazitok. Je tam letne kino, ihriska detske. neboli sme sa kupat v energylandiii ale zda sa mi ze to bolo v cene. Nie som si ale ista. Kludne sa pytaj ak nieco ta napadne

kasiopeja01
autor
30. jún 2019

@katlenad Super. Dakujem velmi pekne. My budeme v preriovom domceku, ale ideme si okuknut tipi a toalety pre dalsiu navstevu 🙂. To kino ste mali kazdy den? Rozpravka pre deti? Alebo si mame pozriet program, aby sme ho nepresvihli? Deti sa uz velmi tesia, syn v kine este nikdy nebol 🙂. A v takom letnom este nikto z nas :D

katlenad
30. jún 2019

Letne kino bolo kazdy vecer, najprv rozpravka, potom vecerny film. Rozpravky boli v polstine, filmy simultanny polsky dabing. Boli tam lehatka odkial sa pozeralo, ak uz nebolo miesto tak na deke na zemi. Pukance a pod samozrejme tiez. My sme boli v tipi s chalanmi vtedy 2 a 4,5 a velmi sa im pacilo

kasiopeja01
autor
1. júl 2019

@katlenad Uz sme tu 🙂 a je tu krasne Chatku mame rovno oproti kinu, tak mozeme pozerat z okna :D. Zajtra nas caka Energylandia, potom Zatorland a ZOO v Krakowe, len dufam, ze ta priserna horucava zajtra nebude.

katlenad
2. júl 2019

@kasiopeja01 super, uzite si to, je to tam velmi prijemne 🙂 len v tych hirucavach v energylandii to moze byt celkom o drzku. Chodte na tie vodne lodky, mokri ako mysi budete bez prsiplastov 😀

kasiopeja01
autor
2. júl 2019

@katlenad Dnes prijemnych 24. So synom sme boli mokri, az nam zo siltu kvapkalo🙂 a to sme ani neboli na vode, len sme chceli dcere s muzom urobit fotku z mosta, ked sa zosmykli z kopca :D. Som sa citila ako v uvodnej scenke Krok za krokom :D

dominikamachynova
2. júl 2019

My idemede zajtra... Na 3 dní s 6,5 a 2 ročnými deťmi ... Bude sa im tam páčiť?? Energylandia?

kasiopeja01
autor
3. júl 2019

@dominikamachynova Tak to sa este stretneme 🙂. Urcite sa im bude pacit. Ak budete mat teplo, urcite si zoberte na seba plavky. Su tam velmi pekne detske bazeny. My sme lutovali, ze sme sli bez. Ale ak mam porovnat tak sa mi viac pacilo v Rabkolande. Ten mate cestou sem. Ak detom sa viac pacil Rabkoland.My este dnes ideme do ZOO v Krakowe a zajtra do Zatorlandu, tak vam mozem podat info 🙂.

kasiopeja01
autor
5. júl 2019

@dominikamachynova Tak teda podavam info 🙂. Western park super, ranajky perfektne, inac varenie zvlastne, detom necholutilo okrem nugetiek nic a to v jedle velmi nevyberaju. Energylandia super, ale ore mnesie deti krajsi Rabkoland. ZOO v Krakowe velmi pekna, clovek sa vela nenabeha, vhodna i pre kociky. Zatorland super, akurat sa treba natriet, maju tam asi prehistoricke obrie komare, ktore nas dostipali. Vstup sa oplati asi len k dinosaurom, ta mytologia pre deti nic moc a tie chrobaky tiez len obehnete. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli