Išli by ste na dovolenku za takýchto okolností?

2. aug 2020

Ahojte,píšem sem aby som si prečítala názory aj iných ľudí. Ide o to, že ma moja mama pozvala na dovolenku,išla by ona, jej dlhoročný priateľ, a jeho kamarát, čo je odo mňa starší o tri roky, s tým, že on by to celé financoval. Išlo by sa autom, náklady na benzín by si rozdelili on a mamin priateľ. Ten kamarát maminho priateľa dobre zarába, on ich zavolal na dovolenku s tým, že keď chcú, nech zoberú aj svoje deti a že samozrejme že on to celé uhradí. No ja som na vážkach či ísť, kebyže to je len mama s priateľom, tak mi to nevadí, ale mám doma manžela, jeho nezavolali, ani by sme si to nemohli dovoliť kebyže si to aj on financuje, a proste celkovo, on by kvôli práci ani nemohol ísť. Je mi to blbé aj preto žeby som šla bez manžela, aj preto, že by tam mal byť nejaký muž skoro v mojom veku a ešte by to aj financoval. Išli by ste ? Ďakujem.

kaktus87
2. aug 2020

Podla mna to nie je vhodne, ja by som nesla

jaskolka
2. aug 2020

Nešla by som, iné je "vezmite aj deti" keď tie deti sú maximum v puberte, ale nie dospelá 22 ročná vydatá žena. Čudujem sa, že vobec to mamu napadlo, volať ta tam s nimi.A že je to zadarmo, a vy si to nemôžete dovoliť? Áno, presne tak, vy dvaja ste manželia a vy si to nemôžete dvaja dovoliť, čiže tým pádom idete dvaja am, kde si to môžte dovoliť, nie ze tebe zacvaka dovolenku úplne cudzí chlap a tvoj manžel bude sedieť doma.

anitka_4
2. aug 2020

A neni zvláštne aj to,ze partner jej matky ma 25 rocnych kamarátov? To by mi bolo dost zvláštne. Teda ja osobne by som bola prekvapená,keby ma moj partner o niekolko dekad mladsich kamošov. Pokial teda mamina nema vyrazne mladsieho partnera.

asia83
2. aug 2020

Vy si fakt myslíte, že kamarát priateľa vašej mamy o vás nevie a bude platiť dovolenku cudzej osobe, ktorú ani nepozná? Ale no. Veď mu priateľ vašej mamy o vás určite rozprával, možno aj fotku ukázal. Určite mu išlo iba o jedno-dostať vás do postele. Mimochodom, najviac zo všetkého by mi vadilo, že by ma môj muž pustil na dovolenku s cudzím chlapom. Jemu vadí, že vy by ste jeho s cudzou ženou nepustili...no úžas. Váš manžel je detinský egoista, ktorému na vás nezáleží a je možné, že si nájde inú. Časom.

lucyluv
2. aug 2020

Podľa toho ako tvoji rodičia poznajú toho pána. Viem si predstaviť prípady, kedy by to bolo úplne ok takto s nimi ísť, podľa mňa sa nedá k tomuto poradiť cez internet, keď človek nevie viac. Možno je ten človek len sám, tak kľudne privíta partiu a zaplatí dovcu, alebo chce len nejakú zmenu od svojich známych, sú také prípady, kľudne by sa z toho mohla vyklut najlepšia dovolenka tvojho života. Samozrejme keby už takto idem, predsa len by som tam niečo zaplatila, dáku večeru všetkým, alebo tak.
Ale zas voči tvojmu mužovi to nie je správne, aby si išla.

lucyluv
2. aug 2020

@zuzanka.zuzu ja mám dokonca znameho, ktorý si takto pravidelne našiel niekoho na internete, teda ženu a išiel s ňou na dovolenku a jemu ozaj neslo o sex, chcel len byť na dovolenke s nejakou ženou, nebyť sam. Ale tie ženy sa často samé potom podsunuli do postele, ale on to ozaj neočakával, nevyžadoval :D

hettinka
2. aug 2020

Isla, ak by som mala samostatnú izbu a nemusela s nimi tráviť všetok čas. Zariadila sa tam podľa seba. Ale je to zvláštne. Mala by si dovolenku travit s manželom.

queen_el
2. aug 2020

A nie je zvláštne že ten kamarát chce platiť každému dovolenku? Ja nehľadám žiadne motívy a nič, ale príde mi to divné. Ak by to platili tvoji rodičia ešte nič nepoviem, ale nejaký cudzí chlap prečo platí niekomu dovolenku (tvojim rodičom, kt. by mohli byť jeho rodičia a ich "deťom"-ďalším dospelým ľuďom). Mne by toto celé prišlo veľmi zvláštne.

liaka
2. aug 2020

Podľa mňa ked je pri peniazoch a dokaze platit dovolenky, tak to maju rodicia premyslene a chcu ta s nim zoznámiť a dat dokopy... Ked teraz nemas s muzom na dovolenku asi vela penazi nemate, mozno mama chce aby si sa mala lepsie... A nie uz v 22 rokoch byt zavreta doma bez penazi 😁🙄

boba94
2. aug 2020

raz som podobne bola, ak chces napis 🙂

vve
2. aug 2020

Ja by som sla...normalka. vedd uz len to ze by som tam bola s mamou 🥰🥰 a ze to on plati..to anj netreba riesit. To je jeho volba. Ty nikoho nevyuzivas aby ti platil dovolenku. ON je bohaty JEMU to nerobi problem ON je slusny ze pozval aj deti...takze neni dovod odmietnut. Samozrejme ze by som to s manzelom prekonzultovala to je si myslim zaklad ale inak o nic nejde..

basullinka
2. aug 2020

Ak by mi to mal platiť cudží muž, tak by som nešla. Ak by som si to platila sama, tak by som šla.

komir63
2. aug 2020

Ani o tom neuvažuj z úcty k manželovi!

lucia147852
2. aug 2020

Nie nešla vy som. Kopec dôvodov už bolo vymenovaných.

soldi
2. aug 2020

rozhodni sa podla seba a podla manzela. nie podla nazorov cudzich ludi z internetu. ja som bola viac krat takto bez muza s inymi ludmi a vzdy mi to za tie zazitky stalo a nikdy som nelutovala. a tym duplom, ked s mamou nebyvas casto a este si nikdy nikde nebola, preco nevyuzit prilezitost? zivot mame len jeden, treba ho prezit naplno 🙂

tykat
2. aug 2020

Takze ide mama, jej priatel, jeho 25r kamarat ktory to cele financuje a ty vydata 22r zena...tvoj muz je s tym v pohode, tvoja mama s priatelom su s tym v pohode...tak preboha aspon ty maj rozum a nechod. Btw kde a ako by ste boli ubytovani? Ty s mamou a priatel s kamaratom?

autor
3. aug 2020

Baby, dakujem za nazory, s mamou som sa porozpravala, nakoniec navrhli, ze by sme sli my traja,ja,mama a jej priatel... v takej situacii by bolo podla vas v pohode ist ? mne je to po tychto nazoroch blbe voci muzovi...on bude doma zarabat a ja si pojdem na dovolenku...

mila23
3. aug 2020

Ty, mama a jej priatel je OK podla mna.
Ako pise
@anitka_4 ten kamarat ma 25 rokov? cize mamin priatel je bud vyrazne mladsi alebo ma velmi mladeho kamosa.
Mozno to 'zoberte aj deti' myslel vseobecne - ak ta nepozna, mozno myslel,ze maju mensie deti....napr. aj v puberte...
neviem ci by som sla ak budes mat zvlast izbu - zbytocne sa to predrazi a mama asi bdue chciet byt s priatelom,nie?

autor
3. aug 2020

@mila23 nakoniec by sli len mama , jej priatel a ja..., ma 25 rokov, mamin priatel o vyse 20 viac, on ma kamaratov rovesnikov no pracuje v oblasti kde sa stretava s vela ludmi, preto ma aj tohto mladsieho kamarata.

autor
3. aug 2020

@mila23 a co myslis, len s nimi je to ok? mne uz je aj to blbe, ist bez manzela, od doma pracovat, a ja si mam uzivat..

mila23
3. aug 2020

tak ci ist bez manzela - to sa musite dohodnut vy s muzom, radsej by som teda isla s muzom, ale zase ist s mamou - v tom nevidim problem - mozno si ta chce uzit viac ako dceru, nielen vzdy na chvilku
pojdes aj potom s muzom niekam?

marca12
3. aug 2020

Asi by som isla,manzel odide,ale mama ti ostava na cely zivot. Netreba tak lipnut na manzeloch a uzit si aj bez nich,snad sa vies spravat ako vydata zena a navyse,ak s tym nema on problem,tak chod.

marca12
3. aug 2020

Vobec sa na to takto nepozeraj. Ty nezarabas? Nezasluzis si? Laska je o tom,dopriat tomu deuhemu a tebe to manzel dopraje,tak chod a necit sa vinna. To su nazory zien trpiteliek,ktore tu zajtra budu pisat ako si ich muzi nevazia. Muzi maju radi nezavisle zeny,ktore na nich nelipnu cely cas. Aj muz si doma oddychne,toho sa neboj,ze bude truchlit. A budete si vzacny po navrate

autor
3. aug 2020

@marca12 no praveze nezarabam :D on robi z domu, ja si mozem dovolit byt doma a "len" sa starat o domacnost, on ma taku pracu že si nemoze zobrat volno, nic take pre neho neexistuje ako dovolenka ci volno.ak by tyzden nerobil tak skoro nic nezarobi

autor
3. aug 2020

@marca12 a nebojim sa ze by truchlil,to nie, skor mi ide o to ze on robi skoro non stop a ja mam ist bez neho si uzivat

kvetinka75
3. aug 2020

Cas straveny s rodinou? Ved by si tam mala len mamu aa ostatnych doma.

mila23
3. aug 2020

tak by som asi isla, ak to jemu nevadi
skor ma zaujalo ze Ty si vlastne stale doma a on stale v praci, co robis cele dne - ak nemate deti? to nechcem rypat,len ma to zaujima.....a neviem ci by som chcela chlapa ktory si nemoze ani tyzden zobrat volno.....cize vy spolu nemozte nikam ist, spolu travit viac dni? ci len teraz v lete ma tak vela roboty?
opakujem,nechcem rypat, len by som to asi nechcela

autor
3. aug 2020

@kvetinka75 ved tak som to myslela, rodinou som myslela mamu s jej priatelom, zle som sa vyjadrila

autor
3. aug 2020

@mila23 jasne v pohode, chapem, je to nezvycajne :D externe studujem, a ked som popri skole pracovala zarobila som okolo 200-300E, s tym ze som skoro vstavala, co budilo aj jeho,a velakrat ma musel brat a chodit po mna, co ho tiez stalo cas, a obcas si musel sam robit jest :D takto to vyznieva pre niekoho blbo, ale nam to tak vyhovuje.ked som doma 2x denne varim, vkuse su riady tak to, mam cisty byt, casto upratujem.potom zvyknem cvicit,nejako sa vzdelavat, pozerat videa , citat knihy atd.. mame to tak nastavene že nam to funguje...travime spolu vsetok cas, len tych 10-11 hodin denne je on za PC a pracuje.a robotu ma rovnaku celorocne

autor
3. aug 2020

tym som chcela napisat, ze sa to za tie peniaze neoplatilo