Ísť do Dubaja s ročným bábom?

ewellin
1. júl 2008

ahojte mate niekto skusenost s touto destinaciou? boli ste tam niekto s malym dietatom? mame tam vybratu dovolenku a stale sa nevieme rozhodnut ci nasu malu zobrat ci nie..

marcela10
22. feb 2015

ahojte, tiež rozmýšľam nad emirátmi... boli v hre Kapverdy, len dosť tam fúka a cca 20 stupnov sa mi zdá málo 🙂)) je tu niekto kto bol teraz? a kde je pekne? dajte tipy pls

dofi22
23. feb 2015

Ahoj bubabubo, my sa tiez chystame s nasim drobcom, bude mat 15 mesiacov. Trocha sa obavam prechodov z tepla do klimatizacie. Ako ste to zvladli? Dakujem

marcela10
1. mar 2015

tak baby v sobotu letím sama s malou, vyberala som podľa ceny tak to vyhral bin majid resort... nemám veľké očakávania, boli ste tam niekto? viem že naokolo nič nie je, no to mi nevadí nakoľko ma malá 3 roky a nechcela som dubaj ani abu dabí..

spana12
9. mar 2015

Ahoj kočky...tiez by som chcela ist teraz na jar do Dubaja..este sme tam nikdy neboli...tak by som sa chcela spýtať na nejaké pikošky...a či je ten let v pohode a kolko zhruba trvá? Mame dcérku ktorá bude mat v júni 2 roky...ci ten let vydrží v pohode...chceme ist v aprili...a vie mi niekto poradiť kam ist ( hotel rezort a tak ) diky 🙂

sara22
27. nov 2015

@ewellin ahoj,boli ste nakoniec aj s malou? My zvazujeme nieco podobne na jar,tak by mi tvoja skusenost pomohla 🙂

liavan
27. nov 2015

Ahojte! My sme v Dubaji boli, nemali sme síce ešte bejby, ale určite by som tam s dieťaťom nešla.
Po prvé, v Dubaji je celkovo strašná nuda, nič sa tam poriadne nedá robiť, všade sú rie ich trápne obmedzenia, pre deti tam veľa priestoru tiež nie je. My sme tam našťastie boli len pár dní a potom sme sa loďou plavili týždeň do Abu Dhabi a naspäť, ale poviem vám, že na tej uzavretej lodi bola väčšia sranda ako v Dubaji.
Po druhé, myslite na to, že Dubaj je rozťahaný a pokiaľ nebudete chcieť byť len zavretí niekde v rezorte, tak sa budete musieť prepravovať taxíkom, čo je s ročným dieťaťom o ničom, lebo potrebujete sedačku.

To som len narýchlo napísala pár dôvodov, každopádne tento nápad má oveľa viac negatív. Ale v podstate je to na vás 🙂

sara22
27. nov 2015

@liavan no my tam urcite nechceme ist pochodit mesto,to sa s rocnym dietatom neda,to je snad kazdej matke jasne 😀 uvazujeme nad dovolenkou pri mori,len rezort a more,taku jarnu letnu dovolenku,kedze tento rok budeme mat v lete ine starosti a dovolenka nehrozi 🙂

liavan
1. dec 2015

@sara22 Tak pokiaľ chcete ísť len niekam do rezortu, je úplne jedno, aké letovisko si vyberiete 😉

sara22
1. dec 2015

@liavan tak ja si myslim,ze taky egypt nie je napr.vhodny kvoli crevnym problemom,ktore tam zvykneme mat,niektore krajiny maju priliz vysoku vlhkost,ktora nie je prijemna pre dospeleho,nie to este pre rocne dieta. Cize ja osobne si nemyslim,ze to je jedno..

karticka1
14. jan 2017

Ahojte dievcata
Aj my sa chystame s 1 a pol rocnou dcerkou do Emiratov. Tak ma napadlo ako je to s taxikmi...mali ste deti len tak na kolenach ci je potrebne volat specialny taxik...?
Dakujem
Katka