Jaký je váš názor na to, jet s 10m dítětem k moři?

petka28
19. mar 2009

Prosím podělte se se mnou o své zkušenosti. Náš malý má ted 5 měsíců a má Atopický ekzém každý mi radil jet k moři že je to nejlepší lék, ale dnes jsem byla u kožní lékařky a ta mi řekla že mám jet až tak ve 2 letech a strašila mě rakovinou kůže a že by malý vůbec nemohl na sluníčko atd:( Ted nevím jak se rozhodnout, měli bychom pro malého plážový stan, slunečník plavky s UV Factorem a vše nezbytné byli jste taky s tak malým ekzémovým mimčem u moře? jo a chceme jet do chorvatska autem. Díky za vaše názory

martas123
11. júl 2009

mobina - bylo většinou kolem 37C, někdy i 40C 😝 , je to dost, ale u toho moře se to dá. myslím, že v srpnu tam bude +- stejně.

luckahr
20. júl 2009

tak i my jsme se vratili v sobotu z Turecka 🙂 . Bylo to uuuuuuzasny, hned bych se zbalila a jela zpatky 😀 . Jak pise martas, bylo i 40, ale dalo se to v pohode, u toho more je to fakt jiny, nez kdyz je tady 32 treba, ze. Mobi, my byli v srpnu v Turecku, Recku a Kypru a vsude se dalo 😉

textilprealergikov
17. mar 2014

Dovolenka s 10-mesačným dieťaťom niekde v cudzine je vždy dobrodružstvo. Už zmena mikrobiálnej flóry v prostredí môže vyvolať hnačku či zvracanie. Za takýchto podmienok dôjde k dehydratácii dieťaťa extrémne rýchlo a budete nútení využiť miestne nemocnice. Počkajte ešte aspoň rok a budete to mať istejšie.
Druhá vec je nutná totálna ochrana detí do 2 rokov pred slnkom, najlepšie s plavkami/oblečením s UV ochranou.