Je dovolenka online lacnejšia?

diaszoky
27. mar 2022

Baby je to lacnejsie ako v kamenej cestovke? Popripade viete odporucit cestovku okrem kartago, hydro satur? Tie maju uz od januara poriadne palky dik🙏🏻

tenerifka
27. mar 2022

@diaszoky Settour, odlety z Viedne, predavaju rakuske a nemecke CK

mec321
27. mar 2022

@diaszoky Ja si myslím že cestovky “fičali” do roku 2010, určite to v dnešnej dobe je podľa mňa lepšie cez net

jaja20
27. mar 2022

@diaszoky Čo mám ja skúsenosti,tak cena je stále rovnaká pri online,cez agentúru ( napr. Invia ),aj pri rezervácii cez kamennú cestovku. Maximálne ti môže priamo cestovka dať zľavu,ak si u nich kupovala zájazd už viackrát.

diaszoky
autor
27. mar 2022

@jaja20 aha to mi ani nenapadlo dakujem za tip🙏🏻😇

miadi
27. mar 2022

To co je v ponuke onlne je to iste co maju v ponuke v kamennom obchode. To mas ako ked si kupis HM online a v obchode tie iste ceny 😆ked chces lacnejsie tak mozes online samostatne booknut letenky a hotel ale casto to nemusi byt lacnejsie. Last minute sa oplati s ck. Ked si flexibilna ze mozes kupit a o 3-4dni ides . Ja som tak pred par rokmi vychytila lacne Oman online s ck.

diaszoky
autor
27. mar 2022

@miadi aj nad tym premyslam no ako to funguje s odletmi? Ak mi napr ck zavola, je mozne ze odlet moze byt aj zo vzdialnejesieho mesta napr? A este ma zaujima ten last minute je naozaj spolahlivy?? Nemoze sa stat ze jednodnoducho v tie dni nic nemaju volne?

zuzubb007
27. mar 2022

Pokial ides letecky tak cez cestovku, ak autom v ziadnom pripade by som nesla cez cestovku ceny neporovnatelne

luliu
27. mar 2022

@diaszoky jasne, že sa môže stať že potom to o čo máš záujem už nebude. Ja teraz hľadám a už strašne veľa toho je na leto vypredané

simca06022011
27. mar 2022

@diaszoky last minute sa meni priebezne, moze sa stat hocico. Cize ak si vysnivas ze ides buduci tyzden do Antalye, a ides s CK, lastminute tak ano moze sa ti stat ze nenajdes co hladas. Ale ak si flexibilna, ze pojdes hocikedy alebo hocikam tak njades. last minute je vlastnet aky dopredaj miest v turnusoch. CK ti asi nezavola, teda ak sa s nimi nedohodnes.. inak si parametre budes vyberat ty. Odlety u nas su vacsinou BA/vieden/Budapest... a to su vzdialenosti take, napr. odo mna, priblizne rovnake

miadi
27. mar 2022

Ozajstny last minute si najdes ty online a mozes si ho hnet booknut cez mobil som kupila proste ako ked kupujes hocico ine online. Odlet a detajli tam mas vsetko ako normalna ponuka. Ja som tak nasla skoro o tisic e lacnejsie ako first minute.. ale to Musis hladat ty Ved v ck mozu mat xx znamych ktorym daju vediet skor ako tebe ci inym ludom. To mas tak ze Niekto par dni pred dovcou musi tu svoju zrusit, nejake $ im Mozno prepadnu ck chce mat plny let hotel chce zaplnit tu izbu., tak ti hodia kost. Ale to Musis mat stastie najst nieco co ti vyhovuje mat dobry budget alebo byt nenarocna Lebo najdes aj lacne 3hviezdickove hoteli za par supiek. Cize Bud najdes nieco ozaj dobre kde ludia vypadli alebo najdes uz len co nikto nechcel z nejakeho dovodu .

liusa82
27. mar 2022

No my chodime iba na vlastnu pasť a žijeme.A to aj letecky.Ja by som zas nešla nikdy cez cestovku

diaszoky
autor
27. mar 2022

@miadi aha cize ak najdem last minute co mi vyhovuje je moj nik mi to uz nezrusi??ja pravdupovediac nechapem ako sa najde niekto
Kto zrusi dovolenku..

luliu
27. mar 2022

@diaszoky choroba, úmrtie v rodine, nehoda, čokoľvek sa môže stať.....

judar
27. mar 2022

Ano je dovolenka online lacnejsia hlavne ked chytis fleky aj spiatocne za 10-15€ do Ríma, na Sicíliu, Portugalska atd vlastne vsade mozne, za pol tyzdna mines omnoho menej nez co by si dala stovaky € cestovke

miadi
27. mar 2022

@diaszoky jednoducho zrusia Lebo choroba umrtie v rodine atd moze byt x dovodou. Ved ked to hnet zaplatis Tak je to tvoje co na tom nevies pochopit?

miadi
27. mar 2022

@diaszoky my sme raz museli nechat letenky prepadnut na floridu (neboli poistene) Lebo zomierala svagrina..

diaszoky
autor
27. mar 2022

@miadi viem pochopit len ja som nieky takto nesla tak sa pytam… ja som mysela ze inak to funguje tak preto

miadi
27. mar 2022

@diaszoky vytukas udaje meno cislo kreditky zaplatis online hnet a o 3 dni letis.

familytravel
29. mar 2022

Dobrá cestovná agentúra Ti urobí porovnanie jednotlivých cestoviek, odlety z Bratislavy aj prípadne z Viedne, ak sú lacnejšie. A vyberie Ti to, čo hľadáš. Cena je rovnaká ako online a ušetríš si veľa veľa času....