Je dovolenka v Egypte vhodná pre 4-ročnú?

tankatanka
2. júl 2019

Ahojte,
Chcem sa opýtať čo hovoríte na dovolenkovu destináciu egypt? Chceme ísť s dcérkou 4rocnou, či je to vhodné pre dieťa a či ste boli náhodou v long beach resort🙂

vikusjk
3. júl 2019

@tankatanka Pickalbatros White Beach, krasny hotel, super bazeny pre deti aj pre vacsich, plaz s pozvolnym vstupom, ale pre dieta odporucam obuv do mora, nasa mala mala a bolo to dobre, lebo obcas natrafis na koral, alebo ostru muslu v piesku. A isli sme cez Fischer, max.spokojnost.

pinqina
3. júl 2019

@tankatanka @tankatanka .. kurnik zabudla som .. chcela som este dodat nieco 🙂 spominala som ze sme boli najviac spokojny v makadi bay v hoteli makadi spa .. nic pre teba ked mas dieta , preto som chcela dodat ze makadi bay je velka siet hotelov, si ubytovana v jednom a mas pristup do dalsich troch ci styroch hotelov 🙂 co je perfektne, ze mozes travit kazdy den v inom 🙂 a nieco pre malinku.. uplne krajny je sunwing waterworld , je tam taky detsky hrad .. a co sa tyka teplot, mna brali rodicia do egypta uz ako dieta a rovno v auguste .. tie teploty som ani neregistrovala kedze ako dieta som stravila cely den vo vode 🙂 prikladam foto “hradu”

mrkva19
5. júl 2019

@eliska13 ja som robila v hurghade ale mali sme hotely aj v makadi bay, soma bay a safage... Ak vyberies 4*-5* tak je vsetko ok, ale mali sme aj empire triton v starej casti hurghady a ten bol uuuuplne super na 3*...

eliska13
5. júl 2019

@mrkva19 dakujem Ti.bola som velmi davno v Seagulle v Hurghade, ale uz je to 15 r dozadu.Egypt je super

zuzana2205
7. júl 2019

Dobrý deň, ja som bola v Sunwing Makadi, a prekrásny hotel, pre detičky toho moc, dve poschodia bazenov, krásne more, rybky, pozvolný vstup do mora. ozaj spokojnosť velka

mrkva19
11. júl 2019

@eliska13 nooo seagull bol trosku horsi,uz ked som tam ja robila...

mika7
11. júl 2019

Vlani sme boli s malým 4r. v Egypte prvý krát, termín od 05.09., ja som mala trochu obavy, či už strava, voda, teplo....ale môžem povedať že týždeň nám bol málo a preto ideme teraz od 27.08. na 15 dní. Boli sme v Makady Bay Suwning Waterwold, odporúčam rezort všetkými desiatimi. Všetko super, animátori 100 bodov, strava tiež. Samozrejme nie je to Turecko, ale ak mám ísť na dovolenku len kvôli prepchatým stolom a prežieraniu tak to je úbohé :( Nechýbalo nám absolútne nič, jedli a pili sme čo sme len chceli a nemôžem teda povedať že by personál bol doterný, práve naopak, milý a úslužný každý jeden človiečik od plavčíka až po upratovačku. Mali sme krásnu rodinnú izbu a dovolenka 2+1 na 8 dní nás vyšla na cca 2.400€, krásna rodinná izba s velikánskou terasou. Cyprus nás toľko vyšiel skoro na 1 osobu a teda nemôžem povedať, že tam bolo lepšie. Práve naopak, malý sa na Cypre nudil :( Za mňa teda Egypt výborná voľba 👍

vikusjk
11. júl 2019

@mika7 odporúčam tiež White Beach, tam by sa malý tiež nenudil ;) Základom v Egypte je vybrať ozaj lepší hotel, a potom sú aj služby a hygiena lepšie.