Je lepší hotel či apartman na dovolenku s dvojročným dieťaťom?

irak13
14. feb 2014

chcem sa opytat ,ak mam synceka 2rocneho (v maji bude mat/ je lepsie ist na dovolenku do hotela alevo apartmanu?

lucinocka
14. feb 2014

ja mam radsej apartmany, nejak ma clovek viac sukromia ako v hoteli..ale so zabezpecenou stravou, na dovolenke by som nevarila ani za nic...

mimake
14. feb 2014

Kazdemu vyhovuje nieco ine. Taky ultra all inklusive je ok ale nemam rada ked sa musis v hoteloch prisposobovat casu na obed, veceru atd. Preto radsej chodim bez stravy, nemam problem navarit alebo ist do restiky, ale vtedy ked chcem ja nie ked je na to " spravny cas " A ja celkovo radsej preferujem ubytko niekde na sukromi, je to take utulnejsie rodinne. Nemam rada velke hotelove komplexy citim sa tam nesvoja

luba28
14. feb 2014

ja na dovolenke chcem dovolenkovat a nie stat pri sporaku,cize ja hotel urcite,..boli sme s malym 14 mesacnym minuly rok a super bolo,aj ked sme museli najst slov.restiku,kde varili slepaciu polievku,pretoze moj maly ju zboznuje,...,...a bulhari maju taku inu,....

sampo
14. feb 2014

podla mna apartman, teda aspon nam sa to osvedcilo. Rozhodne som pri sporaku nestala, vzdy sme navarili nieco rychle a v tom teple sa nikomu aj tak nechcelo nejako extra jest. Mne to vyhovovalo, ze si mozem urobit napr. caj hocikedy a nie som odkazana len na hotelovu stravu v presny cas

kadri
14. feb 2014

jednoznacne apartman 😉 cestujeme s detmi od utleho veku a dobre vybraty apartman sa nam osvedcil najviac. vyhody - sukromie, spravidla viac priestoru a lepsie vybavenie, nemusis sa prisposobovat hotelovej prevadzke (strava, upratovanie). na dovolenke all-inclusive sme mali casto strety s upratovackami, kedze deti spavali v case, ked prislo na rad upratovanie v nasej izbe. spolocne stravovanie v jedalni ma zas vela rusivych momentov, aj ked z hladiska pripravy je to pohodlnejsie, z pohladu pokojneho stolovania ani nie. navyse rodina s malymi detmi ma iny harmonogram travenia casu. bezdetni alebo s odrastenymi detmi zvyknu byt dlho hore, rano vyspavaju, potom sa vyberu vonku a pridu az vecer. naopak male deti zvycajne vstavaju skor, ide sa vonku, cez obed spat alebo skryt sa pred slnkom, popoludni vonku. pre mna velkou vyhodou je mat kuchynske vybavenie. nase decka nepotrebuju vyber z x druhov jedal, skor je dolezite, aby boli dostupne vo vhodnom case (cize vzdy poruke 😀 ), aby sme sa mohli najest v klude a zalahnut kedy sa nam chce 😎
ak si rodic s malymi detmi, dovolenka je aj tak "staranie sa o deti pri mori" 😀 😀 😀

liv1
14. feb 2014

Jednoznacne hotel, najlepsie s atrakciami pre deti. Aj detskym bazenom, nech tam ma co robit. V apartmane budes varit a este ho aj zabavat cely cas. Ako doma...

tenerifka
14. feb 2014

Najlepsie je aparthotel, t.j. apartman v hotelovom komplexe aj so stravou,kde vam budu kazdy den upratovat, ale s moznostou pripravit dietatu mlieko ci nejaku rychlovku, mat k dispozicii chladnicku, riad a pod.

cherry1981
14. feb 2014

Urcite hotel a najlepsie all inclusive 🙂 😅 Na dovolenke sa mi varit nechce aj ked boli sme aj v apartmane takze mozem porovnat, ale pripadalo mi to ako doma, varit, upratat bolo treba... V hoteli urobia vsetko za teba a Ty mozes relaxovat 🙂 🙂

moni244
14. feb 2014

najlepšie by bolo keby si našla apartmánový hotel alebo penzión so stravou, aby si fakt mohla pripraviť čaj, kávu a mať chladničku na izbe, moji rodičia chodia vyslovene do apartmánových penzionov bez stravy, lebo nik toho veľa nezje, majú radšej ovocie a zeleninu a chladené nápoje, čiže chladničku, kanvicu, riad a taniere využívajú, na obed a večeru chodia von, na raňajky len pečivo a nátierky alebo salámy

svano
14. feb 2014

Určite apartmán. Z vlastnej skúsenosti: dcera mi v jedálni takmer vôbec nechcela jedávať,preto mi dobre padlo,keď som jej mala kde nachystať mlieko,kašu, čaj. A mala som k dispozícii aj chladničku,kde som jej uskladnila ovocie, dojčenské vody a pod. Nepohrdli sme ani kávičkou, tá hotelová mi príliš nechutila. 🙂

stanislavao
14. feb 2014

myslim si ja osobne, ze hotel all inclusive je super. mlieko, instantnu kasu a pod si viete spravit aj s konvicou ci mikrovlnkou, co v hoteloch zrejme byva.

kaja73
14. feb 2014

pre nas apartman. 🙂

v hoteli mi vadia-male izby-vsetci 4 sme bud narvany malom priestore,alebo v sice vacsom ale zas predrazenom hotelovom apartmane,casto do neskorej noci hluk a aj skoro rano hluk od upratovaciek, chaos v jedalni-navaly ludi,maly si vzdy vybera len to iste a nezdrave-z coho vznikaju hadky...alebo nejedol vobec -z trucu,vela ludi po kope...

v apartamne mi vyhovuje-klud, vacsie sukromie, velke priestory za rozumnu cenu,stavovanie ob den v restike a ob den nieco rychle spravim-ziadne postavanie pri sporaku sa nekona,stravovanie maleho lepsie ustriehnem a dam mu co ja chcem,nemusime sa prisposobovat casu na jedenie,ziaden hluk do neskorej noci,ziadne upratovacky skoro rano,obrovska terasa,vyhlad na more bez priplatku.....

horana
16. feb 2014

Treba si vyskusat jedno aj druhe a rozhodnut sa ako vam to ako rodinke sadne.
Co poznam rodinky s detmi je to tak pol na pol.
Vyhody a nevyhody su dievcata dobre popisali. Len to vam este nic nepovie o tom, ako to bude u vas, ako vas to bude, aj vase dieta, najlepsie uspokojovat.
Preto radim, prve dve dovolenky, trebars aj kratsie, predlzene vikendy, si skuste to aj to a uvidite.
U nas je to napr. jendoznacne apartman, ale u vas nemusi...