Je podľa vás 22 stupňové more v pohode na kúpanie?

patrica8
17. jún 2013

Mne sa to zdá málo, ale v tomto sa akosi nevyznám....bojím sa že bude studené....ďakujem

livia76
17. jún 2013

prvý kontakt s vodou možno nebude príliš príjemný ale ak sa rozhýbete určite budete spokojní. Naša dcéra sa od 11tich mesiacov kúpava v máji v Turecku vo vode ktorá má presne toľko°C tento rok malo more ale 25 a bolo jej to moc 😉

veverina
17. jún 2013

Podla mna studene 😒 ale co viem,tak napriklad v Chorvatsku bezne take byva...

luciaalex
17. jún 2013

Zalezi od osobneho vkusu. Pre mna studene, ,mam znameho, odchovaneho na oravskej priehrade, co sa v chorvatsku vytesuje ze aka tropika. Zalezi co mate radi vy.no lenosit vo vode a len tak sa clapkat sa podla mna neda, este tak rychlo plavat.

titkovamiriam
17. jún 2013

presne to zalezi aku vodu ma kto rad mne staci ked ma viac ako dvanast stupnov 🙂 pre ma 22 by uz bolo teple 🙂

ivuska027
17. jún 2013

aspon 25, aspon pre mna :P

sense
17. jún 2013

najprv bude studene a potom bude fajn, teda pokial budes plavat len tak na clapkanie bude urcite studene

usacek79
17. jún 2013

pre mna uplne idealna teplota 🙂 kedze chodievam k moru niekedy uz aj koncom maja, tak byva napr. v Grecku more len 19-20°C . isteze, ked do neho vojdes, tak ta chvilu striasa, ale po 3 minutkach uplna pohoda 🙂
a teda 22°C je uplna parada 😉 aj ked neviem, odkial tie stupne beries, ak je to nejaky priemer v danej krajine v danom mesiaci, tak o vobec nemusi znamenat, ze tolko stupnov to more aj bude mat...
zavisi od toho, kolko dni za sebou boli horuce dni - more sa dost rychlo pri brehu otepluje 😉
inak vo velkych bazenoch na nasich kupaliskach byva aj 17°C voda, ked bazeny napustaju, 19°C je normalna kupaliskova teplota v plaveckych bazenoch, a kazdy stupen navyse je dost citelna zmena 🙂
pre mna osobne je more teple okolo 25°C a viac uz taka "čurka", niezeby to bolo neprijemne teple, ale fakt sa radsej vo vode osviezim 🙂

prasiatko30
17. jún 2013

Nie tam by som si najviac nohy omocila ale do toho by ma nedostali 😀

nivi
18. jún 2013

kupala som sa uz aj v takom a nebolo to nic hrozne, teda ak tam prave nestupis rozhorucena od slnka, to je tak na infarkt v mojom pripade.
ja mam radsej teplejsie

trish31
18. jún 2013

Teraz som v IT a more moze mat tak 23 az 25 viac urcite nema,a poviem Ti,je to k nezaplateniu to schladenie,najprv si troska ovlaz brusko a postupne chod do vody,mne to vyhovuje kedze vonku je aj 38 na slnku...

elly111
18. jún 2013

veľmi studené

adkasmolka
18. jún 2013

no take svieze bude 😀 nad 23 by mohlo byt.

obcansr
18. jún 2013

ked je vonku tak teplo tak to osvieženie je super, my sme boli minulý rok v Baška Vode teploty okolo 40 a to more nebolo až také teplúčke ale to osvieženie v tom teple bolo super, skoro stále sme boli vo vode 🙂)

959touareg
18. jún 2013

22 stupnov.....nesranduj 😒 😒 😒

lubina
18. jún 2013

to mi pripada studene ako Liptovska Mara 😀 , ale vazne, podla mna je to studena voda, ja nie som ziadny otuzilec a more ma byt na dovolenke teplucke, na vyhriatie a nie aby tam clovek prechladok a ochorel, ale samozrejme su ludia co maju radi aj studensiu vodu,,ale pre mna by to nebolo.....

matozazzo
18. jún 2013

Aapon 25', aj to mi prislo chladnejsie 🙂 pre mna aj deti je ideal 27-28' 🙂

bambina78
18. jún 2013

urcite studene..urcite by ste zvladli don vojst ale nieje to take prijemne ako ked sa hned mozes zvalit do vody a nejdes dostat infarkt 😀 pre nas aspon tych 25..

amatas
19. jún 2013

idete do Chorvátska, more sa už riadne oteplilo, dnešné teploty vody:

katuska19
24. jún 2013

my sme boli teraz v grecku a more malo 24, pre nas v pohode,aj ked svieze,ale pre maleho to bolo studene(((pre kazdeho je to individualne, pre mna osobne je najlepsia teplota mora v egypte)))ale s malym by som tam nesla...

alexis13
24. jún 2013

brrr 22 určite nie

luciack
26. mar 2014

určite áno.
ak by všetky vody mali 22 kúpeme sa celý rok 🙂
ale teplučke more je aj tu a pozrite najmä tú cenu.
fakt dobrá cena

ede35
15. jan 2015

Čo ti hrabe? 22 je chladné!!!!!!!!!!

l3yla
15. jan 2015

Pre mňa studené 😒

elenapol2
15. jan 2015

kam plánujete ?
elena
www.aztravel.sk

alexanotbad
15. jan 2015

v pohode, ak mas neopren 😉

katka1981
15. jan 2015

Mne ja optimalne tak 32 (v Sharme tak malo), alebo minimalne 27. Inak by mi nachladlo brucho. Co som bola v bazene naposledy, tam mala voda vraj 25 ale pre mna to bolo strasne. Ja taku studenu vodu neznesiem. Bolo to tazke utrpenie. Odklepala som si zuby tam a spat a viac som do vody nesla.

doly7
23. júl 2018

Myslim,ze ideal je 25.22 je dost malo.Ano na osviezenie je fajn,ale na dlhsie kupanie ako sa zvyknu clapkat deti tak pre mna studene.Ale vsetko je vec nazoru a zvyku.

dai
23. júl 2018

@patrica8 je to strasne studene more😞 ale v chorvatsku napr. Asi ine nebude😞 - preto tam ani nechodime... minuly rok sme boli lebo som bola uz dost tehotna a decka chceli k moru - ako deti sa tam kupali - ale dlhsie ako hodinu nevydrzali a na koniec pobytu vsetci nachladnuti... ja som len nohy mocila. My normalne chodime do mori ci oceanov kde je teplota 27 + - to potom bazeny ani nevidime a sme tam od rana do vecera

patrica8
autor
23. júl 2018

@dai jeej to je aka stara diskusia, ani si nepamatam ze som ju zadavala 🙈 ani ze je tam tolko odpovedi, ty jedina si ma oznacila tak mi to prislo do upozorneni.
Neviem ktorá krajina mala takýto údaj, ale vtedy sme nakoniec išli do Tunisu, bola som v nejakom 27tt tak asi preto som sa bala teploty vody. Teraz uz mam lepsiu predstavu o teplotach 😂

Ale dakujem vsetkym za odpovede 😉

Tiez mam rada teplejsiu vodu, v chorvatsku mi vzdy bola zima.

dai
23. júl 2018

@patrica8 ja som si vobec nevsimla kedy si to pisala🙂 vnimala som len posledne prispevky🙂 tak vidis ako ti to obzivlo😀