Jordánsko. Aké máte s ním skúsenosti?

maba
25. sep 2008

Ahojte baby.Boli ste niekedy v Jordánsku.Napíšte mi,prosím Vaše skúsenisti,rady,atď.,čo sa týka Jordánska,načo myslieť,načo nezabudnúť,na čo dať pozor,atď. 😉 Z akou cestoukou...?Vopred ďakujem za Vaše postrehy. 😀 🙂

marse
25. sep 2008

Jordansko je Krasna a uzasna krajina, odporucam vidiet kamenne mesto Petra, oerfektny zazitok, more very good...a dat si pozor asi na vsetko ako v kazdej cudzej krajine 🙂 a cestovna kancelaria Alextour 😉

lalitagopi
25. sep 2008

uh, Maba, cez Jordansko sme akurat leteli dva krat ked sme leteli do Indie...cakali sme v Ammane na letisku par hodin...no neviem neviem... 🙄 ...
ale krajina to moze byt pekna 🙂

juliet
25. sep 2008

ahoj, určitě jeďte do Petry (sebou hooodně vody, je tam dost horko, nám 5 l nestačilo na celý den), pak vyzkoušejte Mrtvé moře a stojí za to i výlet do pouště Wadi Ramm. My měli jeden den, noc ve stanech v poušti jako beduíni, uvařili nám výborné jídlo na ohni. Bylo teplo, tak jsme spali nakonec venku pod hvězdami a bylo to úžasné. Pak je také hezké vidět zbytky města Jerash. Navštívili jsme i hrad Karak, ale moc tam toho k vidění nebylo. A koupání v Aqabě je goog, jsou tam krásné korály blízko břehu. Tam je potřeba si dát pozor na domorodce, mě dost obtěžovali i když jsem tam byla s manželem. Žádné titěrné plavečky, spíš si vem tričko 😉
A připravte se na to, že vás budou chtít na každém kroku natáhnout, berou vás jako chodící peněženku... ne všichni, ale většina.
Krádeží se nijak zvlášť obávat nemusíte, stále se tam za ně dost přísně trestá.
Kdybys ještě něco chtěla vědět, ráda odpovím.
Jo a tady je pár fotek pro inspiraci http://janakubos.rajce.idnes.cz/Jordansko_a_Egypt/

juliet
25. sep 2008

a ještě jsem si vzpoměla ... oblečení doporučuji dlouhé kalhoty, dlouhé rukávy, spíš volné

zalda
25. sep 2008

Čau, moje mamka byla letos v Jordánsku a strašně moc si to pochvalovala, jela tam s cestovkou avetour a prej jsou v pohodě, jezdili stále po památkách. avetour. Tak třeba si vybereš

suzi4
26. sep 2008

čaute, Jordánsko stojí za to vidieť...napr. Bubbo robí dobré spoznávacie zájazdy... Ja mám zmapovanú Sýriu, čo je susedná krajina, kde trávime každé leto...

Jar a jeseň sú ideálne na dovolenku, v lete je moc teplo...nakoľko tam v lete neprší...

ziza55
8. jan 2020

a co vravite na rodinnu dovolenku s detmi v auguste teda iba vylihovanie a kupanie...citala som ze je tam dost horuco...boli ste niekto v auguste? dakujem