K moru v novembri?

tinka.binka
20. aug 2018

Ahojte kočky, v novembri bude mať mm dovolenku, radi by sme vtedy išli k moru, Egypt nás však neláka a preto sa chcem spýtať, kde (podľa možnosti bližšie k nám, ziadna brutálna exotika) aby sa dalo ešte kúpať v mori? Prípadne boli ste tak? Napr. Turecko, alebo Cyprus sa ešte dá? A koľko vás vyšla takáto momosezonna dovca?

beata_ra
20. aug 2018

V novembri asi len uz nejaka ta exotika. Neviem, ci by v turecku bolo az tak teplo, skor mozno nejaka srilanka, alebo kapverdy, tie maju v poslednej aj dobre ceny

pribinak
20. aug 2018

stredozemne more v novembri uz nie. ale mozno thajsko, martinik, proste exoticke krajiny.

tucniacka11
20. aug 2018

Dubaj nie?

fefe123
20. aug 2018

isto nie stredozemné more... ako, ubytovať, Vás ubytujú, ale je tam už chladno a more studené... ale na oddych bez kúpania ideálne

caelley
20. aug 2018

Daj si do googlu krajinu + weather + november... napr Cyprus Ti vyhodi 23 stupnov, to sa kupat nebudete... pozri si ponuku cestoviek na november, ked najdes co sa Ti paci, zasa daj do googlu a pozri, ake je tam vtedy pocasie

caelley
20. aug 2018

Napr tu vidis, co ponukaju na november:

https://koala.sk/zajazdy/?TransportationTypeID=...

skus aj ine cestovky... oni nebudu ponukat Chorvatsko, ked je tam vtedy zima 🙂

zuzana76
20. aug 2018

@tinka.binka stredozemne more uz nie, take najdostupnejsie je Dubaj

zuzana76
20. aug 2018

@tinka.binka a neber to ako mimosezonu, lebo v Dubaji je prave sezona v tom novembri a v zime, lebo tam sa v lete neda vydrzat

autumn11
20. aug 2018

@tinka.binka kanarske ostrovy.My sme boli v polke oktobra a bolo tam 36 stupnov a ocean teply.

zuzana76
20. aug 2018

@tinka.binka este Kanarske ostrovy mi napadlo, ale to je vsetko aj ten dubaj okolo 5 hodin letu

deti95060810
20. aug 2018

brat bol na Sicílii v októbri...že sa aj kúpal...no ale to boli partia kamarátov tak neviem čo mal na mysli že sa kúpal resp. v čom...😉
asi závisí aj od počasia...

larosabigi
20. aug 2018

kanarske ostrovy boli sme v novembri a bolo velmi teplo okolo 36 stupnov a teply ocean 😊

tuppuk
20. aug 2018

@tucniacka11 v dubaji by bolo ešte teplo, či? tam skôr odporúčajú v zimných mesiacoch chodiť pokiaľ mám správne info

zuzadula
20. aug 2018

Omán

1kriosa1
20. aug 2018

Dubaj v novembri je dost na vážkach, ak bude teplo este sa da okupat v mori, ak bude chladnejši november tak už nie. Od decembra do polky marca sa tm v mori velmi nekupe, je tam na to chladno.Vynimočne pripady sa okupu ale bud musi byt teplejšia zima alebo otužilec. V Dubaji je velmi priaznive počasie od deuhej polove marca do juna a potom september, oktober, letne mesiace je tam 40-45 stupnov. V decembri sme boli na kanarsky, ocean ladovy ale bazeny su vyhrievane a ked sa kupuje v dost predstihu tak je to za zlomkove ceny. Pokial nechcete vačšiu exotiku tak na istotu mate Kapverdy alebo Oman. Ešte teraz lieta wizz za 40-50€ do Eilatu, v novembri by tam mohlo byt ešte fajn a je to kratší let ako kapverdy.

xeonela
20. aug 2018

Najlepsie bude ked zajdes do nejakej cestovky a tam sa popytas, tam by mali najlepsie vediet, v ktorych mesiacoch sa oplati ist k moru aby sa dalo este aj okupat. Tiez sme sa nevedeli rozhodnut, lebo jeden znamy povedal ze bol tam a tam, a ze sa mu pacilo a dalo sa aj kupat a druhy znamy zasa ze bolo na nich zima v tom case uz. Zasli sme do cestovky kde nam najlepsie poradili, kam ist podla toho ake podmienky sme si dali. Boli sme nakoniec na kapverdskych ostrovoch 🙂

eliska13
20. aug 2018

@xeonela ako sa Ti pacilo kde ste boli?

yanni
20. aug 2018

@tinka.binka Cez nasu zimu uz len "exotika". Seychelly napr. Cely rok konstantna teplota aj vody aj vzduchu.
Blizsie k nam, my sme boli zaciatkom oktobra na Lanzarote. Kupat v mori uz len s neoprenom. Ale my sme tam boli na triatlonovom sustredeni, takze nam to bolo jedno. na akoze "letnu" dovolenku by som tam v zime nesla. Ono teplota vzduchu prijemna ale hold ostrov. Straaaasny vietor.

Emiraty (kedze sme nie daleko-Saudi) vz zime, çize ca. november do zhruba polovice-konca februara) je aj tam "zima". Zima myslene ako rocne obdobie. Voda studena, teplota vzduchu ako kedy. Emiraty je najepsie od konca februara do ca. konca aprila-polovice marca a potom od septembra do ca. konca oktobra. Podobne Bahrain, Oman atd.

Neviem, ak sa chces naozaj kupat, tak musis ist dalej. Ak staci len teplo, tak kludne aj tie kanare, Malta.

zofiac
20. aug 2018

@tinka.binka Oman, Mauricius .... mna to druhe velmi laka, snad raz sa tam dostanem

etnatn
22. aug 2018

My ideme na Tenerife niekedy v decembri a bola som na predlzeny vikend par rokov dozadu v Barce asi 2 tyzdne pred Xmas a more fajne teple

etnatn
22. aug 2018

@yanni my sme boli v Dubaji min rok vo februari a bolo fajne teplo aj voda, nebola prehriata, vcelku prazdno..uplny luxus

yanni
22. aug 2018

@etnatn My lietame kazdy rok aj viac krat, väcsinou v marci, to kazdy rok, a potome ste ako nam vyda cas ci je nejaky predlzeny vikend, cize vzdy v inom obdobi.
v polovici februara sme boli nap. v 2012 a 2013 a bolo fajn, aj voda, aj vzduch a v tomto obdobi, ako sama pises, je tam takmer prazdno.
Potom sme boli vzdy zaciatkom az stred marca, tam zu citit rozdiel. Vlani sme boli este aj koncom Maja, to zu neodporucam. 40 stupnov nam nevadi (v Saudi mame 50) ale ta vysoka vlhkost vzduchu je na nevydrzanie.
Len spoliehat sa na nejake jednorazove skusenosti je take...no
Z mojej skusenosti, roky okrem ineho aj v Tom istom obdobi, je ciastocne vzdy ine pocasie. Zu sme v Emiratoch zaczili v marci aj "kosu", cize daleko pod 30 stupnov, a aj 40tky. Dokonca aj dazd, aj neznesitelny vietor.

etnatn
22. aug 2018

No zije mi tam sesternica, isli sme teda na jej odporucenie skusit ten februar a nie je to teda podla jednorazovych skusenosti, urcite ked znova tak tento mesiac, alebo oktober november

yanni
22. aug 2018

@etnatn Nam vyhovuje september/oktober. neskor uz nie, to nam je uz zima. Ale tak my sme na ine horucavy zvyknuti.

kikina84
22. aug 2018

@tinka.binka my sme boli v spanielsku v novembri,ale pred par rokmi..vtedy sa este dalo kupat aj v tomto mesiaci..

dai
22. aug 2018

@kikina84 v spanielsku v novembru?... my sme leteli koncom novembra cez madrid a bolo -5 stupnov - to teda ja more nedavam🙂

V emiratoch sme boli vo februari - to bolo fajn - len okolo 40 stupnov... ja som ti pisala ten november karibik - on sa da aj lacno - kup letenky a za 2000 euro zozenies ubytovanie a das aj stravu... len tie letenky treba lacno skusit

kikina84
22. aug 2018

@dai ale je rozdiel.madrid a juh spanielska rezorty tam je teplejsie..a navyse pisala som.ze to bolo pred par rokmi,takze pocasie sa stale meni kvoli globalnemu oteplovaniu a posuva sa to cele..takze aj tych par rokov moze urobit svoje,ale kamoska bola koncom oktobra minuly rok na malorke a mali 25 stupnov ,more na kraji este teple a vycvachtali sa este s deckami

etnatn
22. aug 2018

@yanni no mne tiez najviac vyhovovali destinacie 35 plus, ale uz to nie je len o mne a hlavne dcerka je este malicka, tak ideal momentalne do 30

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz