Kam do Španielska?

lenica11
22. júl 2018

Ahojte chcem sa opýtať boli ste na dovolenke niekde v Španielsku rada by som našla nejakú osobu ktorá mi povie vlastnú skúsenosť lebo cestovkám už neverím chcela by som niečo pekne prírodné nie iba obrovský hotel balkón na balkóne ak mi rozumiete. chceme allinclusive blízko pláže teda takých 500 m určite nie viac pieskovú pláž určite a hotel aspoň tie 3*.
Ak by vás napadlo niečo ďakujem pekne

sabenka21
22. júl 2018

@lenica11 ahojky my sme boli v juny na Mallorce hotel HSM Canarios Park Hotel..hotel bol 3* a uplne super..tri bazeny mala plaz kusok od hotela nikde nebolo nejak vela ludi..plaz bola cistucka ..mali sme allinclusive a boli sme spokojny so vsetkym...keby sa dalo tak sa tam hned vratime

lu_t
22. júl 2018

Mallorca-Colonia Saint Jordi, hotel Universal Romantica a k tomu plaz Es Trenc

caelley
22. júl 2018

Marbella, Benalmadena - top destinacie

kiki2255
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kulumulu123
3. jan 2022

@lenica11 benalmadena na Costa del soľ absolútna topka. Mallorcu mame prechode u ale benalmadena je super piesková pláž kúsok sú hory super výlet lanovkou kopec atrakcií nádherné mestečko mijas kúsok s autobusom... Je tam toho nekonečné veľa boli sme tam mesiac a mali sme co vidieť aj kam chodiť....

kulumulu123
3. jan 2022

@kiki2255 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

reni111
24. jún 2022

@kulumulu123 Ahoj, možem sa opýtat - išli ste letecky ? zvazujeme ist mimo cestovky, tak by zaujimal transfer z letiska , Reni

kulumulu123
24. jún 2022

@reni111 ahoj ano leteli sme ba-malaga, odtial taxik do bennalmadena. Da sa ist aj vlakom z letiska priamo do centra mesta ale ja som isla sama s 2r dcerou a mega kufrom tak taxi bol najpohodlnejsi a najrychlejsi sposob. Pred 5r stala jedna cesta cca 30e.

reni111
25. jún 2022

@kulumulu123 dve baby na výlete, to sa mi páči 😀 ja už mám síce dospelú dcéru, ale tiež ideme bez chlopa, preto zvažujeme aj miesto aj ktoré letisko.. Zrejme taxi proste odchytis ma letisku, alebo treba dopredu objednať? Ze ci ceny sa potom daju ustrazit

kulumulu123
26. jún 2022

@reni111 taxiky su na letisku uz odtavene len ako pisem cena 30e bola pred 5r kolko je to teraz netusim. Ja som potrebovala aj autosedacku tak som si taxik objednavala cez taxi slizbu. Priamo z letiska chodi aj vlak do benalmadeny do centra mesta cca 15min pesi odtial na plaz cena je okolo 2-3e za vlak ak nemate vela batoziny a nebudete byvat priamo na plazi ja osobne by som zvazovala aj tuto moznost. Benalmadena je super aj pre najmensie deti aj pre dospelakov a vsetky vekove kategorie medzi tym....