Kam do Talianska s deťmi?

mili7
12. máj 2019

Ahojte. Dnes od rana hladam nejaku dovolenku a neviem sa rozhodnut. Tento rok rozmyslame nad Talianskom (2 dospeli +1 dieta 7r.). Dajte nejaky tip zo skusenosti na lokalitu, ubytko a tak...

franci70
12. máj 2019

@mili7 my chodime puglia alebo sardinia, nepisala si ci letecky alebo autom

eliska13
12. máj 2019

@mili7 aspoň stred Palmová riviéra, Martinsicuro určite nie hore Lignano a pod, ak už nemáš mini dieťa...hotely aj 3,4 hv , ale nie sú na takej úrovni ako v HR či inde su väčšinou veľmi strohe, strava v hotely býva skromnejšia.Ak by som si mala vybrať až dole Kalabria či ostrov Korzika, Elba, jasné, že Sicília, Sardínia je top

dskjhfdlkdjhl
12. máj 2019

@mili7 ja mozem doporucit Sardiniu, IT mame celkom dost obehnute a tam bolo najlepsie.

mili7
autor
12. máj 2019

@franci70 Tak najlepsie by bolo autom, lietadlom sme este nesli, no podmienka to nie je.

magic08
12. máj 2019

@mili7 my ideme na Rimini, ja som v IT ešte nebola, manzel bol niekolkrat. Pre deti to bude dovolenka pri mori 1x

eliska13
12. máj 2019

@magic08 tak to si užijete Rimini je pekne živé mesto.idete cez CK?

dskjhfdlkdjhl
12. máj 2019

@mili7 aj na Sardiniu sa da autom+trajekt, my sme pred par rokmi tak boli, a bolo celkom fajn mat auto k dispozicii.

magic08
12. máj 2019

@eliska13 naozaj? Tak to si ma potešila 😁 nie nejdeme cez CK. Komunikovala som priamo s hotelom

mili7
autor
12. máj 2019

@magic08 Mozem vediet, do ktoreho hotela idete?

magic08
12. máj 2019

@mili7 hotel sunset

eliska13
12. máj 2019

@dskjhfdlkdjhl ja som to tiež pozerala, ale muž nechce ísť tak dlho autom on je taky konzervativny už vôbec nie niekde po ceste prespať.Kde ste boli?minule som našla nejaký album tu na MK boli tiež viac x na Sardinii

dskjhfdlkdjhl
12. máj 2019

@eliska13 jemine, ja si to uz uplne presne nepamatam, lebo my tie dovolenky mame vzdy nakombinovane, myslim, ze vtedy sme boli tyzden vo Florencii, potom sme sa trajektom dostali na Sardiniu a cestou naspat sme este niekde boli v horach v AT. A je to uz asi tak 5 rokov dozadu. Ak si spomeniem, tak napisem. Akurat si pamatam, ze sme mali taky mini domcek par metrov od plaze a uplne presne si viem aj tu plaz vybavit, ale nazov miesta ani za pana😀

babi81
12. máj 2019

@magic08 dufamze ides
mimo sezony

magic08
12. máj 2019

@babi81 nie, prečo?

babi81
12. máj 2019

@magic08 rimini jul august uplne preplnene.

nikiki29
12. máj 2019

Veľa pláží je v sezóne komplet preplnené 🙄 Rimini niektoré miesta doslova hlava na hlave... my ideme do Lignano Sabbiadoro, stačí nám to a bolo tam celkom fajn 🙂

dskjhfdlkdjhl
12. máj 2019

@magic08 kusok od Rimini je Catholica a tam to preplnene nebolo, aspon moja skusenost.

magic08
13. máj 2019

@dskjhfdlkdjhl ďakujem za tip 😁👌

cukroska
5. jún 2019

My sme boli kedysi dávno v Bibione, bolo super a deťom sa vtedy veľmi páčilo, len dosť preludnene a more nebolo také priezračné. Predvlani Rimini, bolo úžasne. Krasne teplé more, odporúčam kuknúť San Marino, deti to zvládnu hravo. Nádherné. My sme skôr ea Grécko, ak keď pôvodne sme od vlani plánovali Toskánsko.

cukroska
5. jún 2019

@babi81 to je pravda ľudí veľa

babi81
5. jún 2019

@dskjhfdlkdjhl mas pravdu je tam cattolica a nizsie gabice mare, monte conero, sirolo, numana.vsetko zalezi na termine a kto co povazuje za preplnene.

babi81
5. jún 2019

@cukroska skus druhe pobrezie, je to trochu dalej ale nie taka masovka ako adriaticke.more este krajsie.ak lietadlom tak potom puglia, sardinia, elba.

oli_
14. júl 2019
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahoj, toto si prečítaj... Sú tam rozpísané top 4 lokality na dovolenku v Taliansku s malými deťmi. Je to sever Talianska, teda super, ak sa chystáte ísť autom:
http://www.dovolenka-pri-mori.sk/dovolenka-v-taliansku-autom-a-s-detmi/