Kam ísť na dovolenku na Slovensku?

17. jún 2021

Idete tento rok na dovolenky? Zaujimalo by ma, kam sa dá ísť na Slovensku, napríklad niečo ako Bešeňová. 👀

ivkazba
17. jún 2021

My sme už boli v Slovinsku, cez prázdniny ideme k Balatonu, na Kanárske a ešte možno Taliansko. Na Slovensku chodievame raz týždenne do Aphrodity do Rajeckých. Zajtra sa chystáme do Tatralandie, ale cez prázdniny a víkendy počítam, že tam bude veľa ľudí, takže za mňa dovolenka na Slovensku radšej nie.

ciola
17. jún 2021

My stále tak povedia váhame čo bude. K dovolenke sa dostaneme až v auguste a to je ešte dostatočne dlhá doba. Nechcem sa unáhiť

1aduliatko1
17. jún 2021

my ideme na týždeň do Štúrova..potom ešte niekam na predlžený víkend, možno Liptov alebo Tatry

simonah73
17. jún 2021

my mame rezervovanu celu chatu pre rodicov a sestry s rodinami na posledny cely augustovy tyzden v Turcianskych Tepliciach, a odtial budeme vyrazat na vylety do okolia. plus mame pri chate aj bazen a nieco pre mensie deti na hranie.

pinaofina
17. jún 2021

Napriklad aj okolie Myta pod Dumbierom, nadherna priroda, vlani sme tam boli s celou rodinou (asi 15 ludi) na 5 dni na chate, splav.. bolo to super. Prekvapilo ma to, tiez som bola nazoru, ze dovolenka na SR nema uroven, ale zavisi od toho kam sa ide, s kym a aky ma clovek postoj 🙂

vendulka80
17. jún 2021

Uf, z mojich skusenosti z predošlých rokov dovolenku na Slovensku uplne vypustam. Jednodňový výlet ok. Ale dlhsie ani omylom. Odporučila by som Chalupkovo ale cena za tyzden od 1000 EUR…

1aduliatko1
17. jún 2021

@vendulka80 presne tie ceny sú tu katastrofa, keď pozerá človek krajší hotel s wellnesom, tak ceny brutálne ☹ ako pri mori

aduskatt
17. jún 2021

Štúrovo na týždeň

terina25
17. jún 2021

My ideme do piestan

diewcatqoo
17. jún 2021

Neznasam preplnene miesta. Preto nieco ako Besenova, Sturovo a pod u mna neprichadzaju do uvahy. Mam rada svoj pokoj a nie masovky. O pomere cena/sluzby ani nehovorim. Preto uz moc nedovolenkujem na slovensku. A ak uz, tak ideme niekam do uplnej prdele, napr. na najvychodnejsi vychod do Polonin.

sandrika1986
17. jún 2021

My sme boli min.rok koncom augusta v Thermalparku na pobyte v Dunajskej Strede, predtym v Sturove, kedysi Podhajska, Velky Meder, Liptovsky Jan - hotel Avena...tento rok uvidime kam pojdeme.

kristiii
17. jún 2021

My sa chystáme toto leto do Liptovského Mikuláša. Minulý rok sme boli v Poprade, predtým v Košiciach... ceny sú za mňa úplne v pohode, chodíme cez súkromníkov a zatiaľ sme vždy boli maximálne spokojní. Zvažujem ešte aj do Piešťan zbehnúť aspoň na 2-3 dni

tncka
17. jún 2021

No super,na cenu si sa nepytala ale nieco ako Besenova ma napada Tatralandia a to urcite chces aj s ubytkom, a to si teda priprav😅 a zajednaj uz teraz lebo tie ceny pekne rastu. To uz radsej tie spominane Kanarske🤣

zuzkaluk
17. jún 2021

@diewcatqoo V Poloninách je nádherne. Boli sme koncom mája, ale nevyšlo nám počasie. Kde ste tam boli? Zatiaľ ideme do Liptovského Jána, asi aj do Polonín pôjdeme.

lukas01011988
18. jún 2021

Ja do Tatranskej Lomnici v polovici Jula 2021. Kto sa chysta?

lilika2891
18. jún 2021

Patince 😍Štúrovo

diewcatqoo
23. jún 2021

@zuzkaluk no zavisi, co od vyletu do Polonin cakas.. ci tury, kupanie alebo chodenie po atrakciach. My standardne davame nejaku turu (napr. Kremenec, Riaba skala, Rawka na polskej strane alebo nie priamo v Poloninach Vihorlat a Sninsky kamen), kupat sa chodievame do lomu na Benatinu, inak je biokupalisko v Snine, pripadne v Zemplinskych Hamroch (na kupka ale nechodime, radsej do prirody). Pekny vylet je aj na Morske oko, ale tam je zakaz kupania.
Potom atrakcie ako park tmavej oblohy - observatorium v Kolonici alebo vylet po drevenych kostolikoch.

jana_eyre_2
23. jún 2021

My ideme na chatu pri DK a budeme si robiť výlety po okolí, aj lesy, aj mesta.. ak sa ešte bude dať chceme ísť na deň do čiech a Poľska.. išla by som aj do HR, ale bojím sa že tento rok to bude plnšie ako iné roky, tak ešte jeden rok počkáme aj keď deťom by more padlo veľmi vhod, lebo su alergici..

Inak mám veľmi rada Stredné Slovensko, tam sa dá veľa vidieť a spoznávať..

mirage
23. jún 2021

@ivkazba letite z Viedne na Kanarske? A kam konkretne?

zuzkaluk
23. jún 2021

@diewcatqoo Ďakujem krásne za tipy. Verím, že sa niečo z toho podarí. Krásne leto prajem.

ivkazba
24. jún 2021

@mirage Fuerteventura, letíme z Prahy