Kam ísť na letnú dovolenku s deťmi v Rakúsku?

katy1979
6. mar 2009

baby neviete o nejakom dobrom penzioniku v rakusku. cez leto a so zameranim pre deti.

tweety22
6. mar 2009

katy, je ich tam strasne vela, penzionov, hotelov atd... niekolko sto ich je zameranych pre deti... zalezi do akej oblasti by ste chceli ist, pri jazerach je napr. vyborny www.sonnelino.at... v alpach je super Forellenhof 🙂 staci trosku googlit 🙂

katy1979
autor
7. mar 2009

tweety vsak práve ze ich je tam strasne vela. chodievali sme tam este bez krpca lyzovat tak teraz hladame niečo aj pre neho a co nie je zrovna niekde daleko. tak 2 hodinky od ba je ideal.

tweety22
7. mar 2009

tak potom skus puchberg, simmering, St. Corona... to su alpske strediska zhruba tak 1,5 - 2 hodky od BA a hlavne v Puchbergu je toho dost vela - lanovka (vlacik), ktory ide az do alp kde je detske ihrisko, vodopady, kupele atd... dalej odporucam pozriet bauernhof.at ... su orientovane aj na bio stravu, su tam rozne krasne , ktore deti mozu chovat...my v lete chceme do detskeho hotela k talianskym hraniciam, su drahsie ale oplatia sa 🙂

pepies
9. máj 2011

@tweety22 ahoj, nevieš mi prosím odporučiť nejaký penziónik v blízkosti Sonnetherme v Burgenladne prip. niekde v okoli Neusiedlersee? Velmi sa mi paci Sonnenhof, ale je velmi drahy, tak hladame nieco lacnejsie, len tak na vikend, aby sme vybehli aj do Marchenparku aj do Sonnetherme. Dakujem za tipy 😉

tweety22
11. máj 2011

ahoj, my sme boli v thermenhofderdak.at

bolo to tam velmi pekne a prijemne

snad pomoze 🙂

wewe4
3. okt 2011

ahooojte 🙂 trošku obnovím tému...aj ked mňa zaujíma nie tak letná dovolenka, ale taká jesenná, prípadne aj zimná..ale nie lyžovačka! Len tak kuk do Álp, nejaký krytý aquapark, detské atrakcie..vodopády...

rainee
16. júl 2012

my by sme chceli ist tiez na predlzeny vikend niekam do rakuska - alpy, len by som chcela aby tam bolo nieco pre decka, tiez nejaka prechadzka k plesu, lanovkou na kopec ale ziadne vysokohorske tury. dik za info.

mentenwirt
28. máj 2013

@rainee
moj tip na dovolenku www.mentenwirt.at
super aktivna dovolenka i s detmi , super ceny!!!!
bicykel,plavanie,turistika,rybolov,golf,detske programy
Penzion Mentenwirt kde hovoria SK

mentenwirt
28. máj 2013

@katy1979
www.mentenwirt.at
hovoria po SK!!!
krasna dovolenka, len 350 km od Bratislavy a super ceny

avanti
16. jún 2013

Poprosim nejaky dalsi najlepsie odkusany tip na letnu dovolenku pre 5-clennu rodinu (deti 5,3, 1-rocne) - nieco rodinneho tipu - penzion, vidiecky dvor (domace zvieratka, preliezky, mensie turoprechadzky v okoli, moznost kupania v okoli...). Dakujem 😉

trixi
17. jún 2013

@avanti ahoj, my ideme tento vikend, este sme sa uplne nerozhodli kam, mame 4 miesta, vsetko ubytko na farme (to mame radi), kde su zvieratka, nejake ihrisko pre deti a hlavne kus luky. Vecer Ti mozem poslat linky, kedze to mam doma v pocitaci.

trixi
17. jún 2013

@avanti uz sme sa teda rozhodli a ideme sem do toho prveho apartmanu
http://www.stefflhof.com/ferienwohnungen-saalfe...

Ak budes mat zaujem po vikende Ti napisem ako bolo.

avanti
19. jún 2013

@trixi - dobre, dakujem pekne za tip a daj urcite vediet 😉

sammy
1. aug 2013

Nepoznate niekto oblast Salzburgu? Ideme na tyzden na dovolenku do St. Martin am Tennengebirge, je to asi hodina od Salzburgu. Chcela by som nejake tipy na pekne miesta, nenarocnu turistiku s 3 detmi, zabavne parky v okoli a pod. Budem vdacna, ak niekto napise, ak to tam poznate.

ranusa
2. mar 2016

@sammy Ahoj našla som tvoj dotas na Alpy mohla by som ta poprosiť o info presne toho isteho charakteru ako ty ???Idem Ja manžel a 2 deti 12/5 Veľmi pekne Dakujem

dasa71
2. mar 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

A to tam ako chodite, autom?

ranusa
2. mar 2016

Ano chcela som isť autom 🙂

sammy
3. mar 2016

@ranusa Ahoj, uz mate vybrate aj kam konkretne pojdete? My sme boli 3 roky po sebe a vzdy na inom mieste, ale bolo to v tej oblasti Salzburgerland, takze podla toho kam pojdete ti viem napisat tipy 🙂

ranusa
3. mar 2016

ubytovanie ešte nemáme zjednané bola by som rada ak by si mi doporučila aj ubytovanie.Chceli by sme v okolí Salzburgu.Ale nieje podmienkou kedže budeme plánovať výlety do okolia.Ďakujem pekne Bea

lastom
4. mar 2016

ahojte,
my sme prave vratili z talianska - dolomity, co je relativne kusok od insbrucku, oblast laion a v lete to tam vyzera byt uzasne, takze skuste pozriet aj tuto lokalitu.

makli
16. mar 2016

Dobry den, vedeli by ste mi poradit vyhodnu dovolenku v Rakusku v lete pre 2+2 osoby, dakujem, som tu nova

weirdo
13. apr 2016

@sammy - ahoj. Zaujal ma Tvoj prispevok, radi by sme v lete navstivili oblast Salzburgu, nemusi byt zrovna Salzburg, ale jeho okolie. Mame 6 rocnu a skoro 3, cize kupanie, lahka turistika, pripadne turistika lanovkami atd. Je tam toho strasne vela, mnoho penzinov/hotelov ponuka rozne karty, ktore platia na lanovkach, ak som to spravne pochopila, tak ak mi das nejake overene tipy, budem rada. Dakujem krasne.

zabka29
3. júl 2016

Hlavné je kúpiť si Salzburgzku kartu a hneď budeš vedieť,kam sa vybrať. 6 dňová stojí okolo 65 eur pre dospelych a deti do 6 majú grátis. Ak ste šikovní, za 2 dni máte späť cenu. Atrakcií je tam hrozne veľa. My tam ideme štvrtý rok po sebe a stále sa neviem rozhodnúť, čo by som chcela prioritne absolvovať toľko je tam možností.

ivetka218
2. aug 2017

@zabka29 , dobry den vidim tu vas prispevok na dovolenku v rakusku. Chystame sa s detmi a chceli by sme do rakuska len nemam ani ponatie co a ako....
dalo by sa s vami nejak spojit telef. ja by som vam zavolala, keby ste mi dali kontakt na vas.. ja mam deti 14 a 11 a neviem ceknut nemecky iba anglicky...dalo by sa tam dohodnut...nemam nikoho kto by mi poradil ak by ste boli tak laskava poradit mi...