Kam ísť na Silvestra s veľkou skupinou?

tilly
7. sep 2008

každá rada nad zlato 😀

sme 6 rodín s deťmi, chceme ísť niekam na silvestra, malo by to byť s polpenziou a niečo kde je somárska lúka pre deti a dobrý svah pre dospelých...

môže to byť slovensko, rakúsko, česko... poradí niekto?

hlavne nás bude veľa, tak aby mali ešte voľné 😉

petule.h
16. sep 2008

nás taky každý rok jezdí 6 rodin... 🙂 ale problém je většinou, že chtějí ten týden naplnit a né třeba od st-ne, nevím jak to letos vychází, každý rok to hledám už od září...záleží i na financích kolik chcete dát???nebo na jak dlouho???

tilly
autor
4. okt 2008

už sme niečo našli, uvidíme, či sa dohodneme, ale všetko, čo sa nám páčilo a bolo cenovo dostupné, bolo samozrejme obsadené...
cenovo, tak do 20-25tis Sk 😉 tak cca. 600 E

kvietok23
5. okt 2008

skuste pozret rekreacnydom 😉

tilly
autor
6. okt 2008

kvietok, ďakujem 😉

tilly
autor
9. okt 2008

už máááááme, pre 9 rodín, no chudáci zamestnanci hotela, 9 trojročných detí... no na nervy 😀

našťastie je to uprostred lesa a má to uzamykateľný kurt, takže prinajhoršom ich tam zamkneme 😀

zzz
9. okt 2008

tilly pochval sa kam idete.... my uz tiez mame tento rok porieseny,ale pre buducnost...
inak mali sme podobne poziadavky ako vy a ideme na Dedinky-Mlynky

tilly
autor
21. okt 2008

dedinky mlynky boli plné, tiež sme tam volali, ideme do jednej dedinky pri martine, je to uprostred lesa a nič na okolí 😀
vyšlo to 11000 na rodinu s PLNOU penziou na 6 nocí

jandalinka
12. dec 2008

Ahoj!!!!Nemáte někdo tip,kam na Silvestra s ročním dítětem.Je sice už pozdě,ale manžel se rozhoupal 🙂 až teď a teď nevím,kam kde by byl program popř.i pro děti???!'! 😕

tilly
autor
2. jan 2009

tak ja odporúčam hotel bartoška v čremošnom, je to pri šturci, pri turčianskych tepliciach, lyžovať sme chodili na krahule alebo do jasenskej

certica
2. jan 2009

aha, tak uz som ta vymakla 😀

dulius
2. jan 2009

na Silvestra by som siel niekde na hory, co tak Vysoke Tatry?
myslim, ze urcite si nieco najdete, este je len januar 🙂 🙂 🙂

tilly
autor
3. jan 2009

my pôjdeme určite tam, kde sme boli teraz...

emjee
30. máj 2009

misa84 • 1d • 28. máj 2009 o 11:30
ahoj všem, na úvod, opravdu jsem poctivě hledala, jestli tady už téma silvestr není a k mému překvapení jsem nic nenašla, kdyžtak mě jen nasměrujte. dik

sháním nějaky dobrý tip na chatu, penzion v beskydech, kde se dá v okolí dobře zalyžovat, ale zároveň je tam i vyžití pro malé děti, tak do 3-4 let. tzn. nejaká herna, dětský koutek, bazén s teplou vodou, někde kde by se dalo procházet i s kočárky. možná vám to příjde ještě brzo něco shánět, ale chceme jet tak 5 rodin, možná víc, takže je pomalu třeba něco rezervovat. moc díky za tip, uvítám jakýkoliv nápad.

hayerova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebecca2006
21. sep 2009

Ahojte baby!
Potrebujem poradiť- zháňame chatu alebo penzión na Silvestra pre 5 rodín s malými deťm- najvačší chlapčej má 4 roky a náš minikrpec bude mať 5 mesiacov, ideálne na východnom Slovensku, ale zbaví aj stred.Chceli by sme, aby mala každá rodina súkromie- teda 5 izieb+ 1 spoločenská, s dobrým vybavením- nemusí byť luxus,
ale aby sme si mohli navariť, tečúca voda a pod.
Radi by sme išli len na 3 noci- vôčšinma chatárov chce ale klientov na silvetsrovské obdobie minim. na 5- nemáte s tým skúsenosti?
ďakujem za tipy 😀

pepies
21. sep 2009

rebecca ak chcete chatu alebo penzion na Silvestra, treba pocitat s min. 7 prenocovaniami.................... Je stastie, ak by ste natrafili na min. 5 prenocovani................. Vacsina dobrych ubytovacich zariadeni - ci uz chat alebo penzionov je niekedy aj 2 roky dopredu obsadena a majitelia uprednostnuju min. tyzdnove ubytovanie pred predlzenym vikendom, kedze mozu v toto obdobie najlepsie zarobit......... Ale samozrejme, zalezi na majitelovi, treba sa vzdy opytat na moznosti, ale moje skusenosti so Silvestrom su min. 7 noci ......... My sa chystame na Silvestra do Snowland Valca - je tam vela moznosti ubytovania - od chat cez penziony az po Hotel **** Je to stredne Slovensko, 15 km od MT .....
snowland
Mali by sme mat prenajatu chatu na tyzden, zatial je to 50 na 50 ....... este nie sme 100% rozhodnuti ...

rebecca2006
28. sep 2009

Pepies, dakuejm velmi pekne za odpoved, prehodnotili sme to a toho roku s Matkom nepojdeme este na Silvestra nikam, tem tyzden by pre nas bolo vela, ale na buduci rok si nieco zarezxvujeme v predstihu!

dai
28. sep 2009

pepies,
vo valci je krasne, boli sme tam uz v penzione jetti alebo tak sa to volalo - to moc neodporucam...
ale ten novy hotel je perfektny - tam sme boli na 3-dnovom pobyte len s manzelom a malou - perfektne jedlo, pekne izby, pekne wellnes a super personal - fakt sa nevidi casto...
naposledny sme boli s partiou kamaratou v chate devena - tiez velmi dobre skusenosti, majitelka zlata, chata velmi pekne a funkcne zariadena, pekne ohnisko...

inak ja odporucam vajdicovo - veeeela aktivit pre deti- od najmensich po najvacsie, bazen, obrovske detske ihrisko, a svah - sice nie bohvieaky ale lyzovat sa tam da, hotel je krasny...

my inak zostavame tento rok doma - kupili sme byt a na silvestra kolaudujeme 🙂 ( mame vyhlad na vsetky bratislavske mosty a na centrum, tak sa tesim na ohnostroj 😎 )

pepies
29. sep 2009

ahoj Dai, aj my casto chodime do Valce - mame to blizko z MT, tiez sa nam tam paci........
Yeti je kategoria ubytovna - takze cena zodpoveda aj "kvalite", je to pre menej narocnych .......
myslim, ze kazdy si tam pride na svoje - ubytovania je tam dost ......

To Vajdicovo, to je kde? hod nejaky link. diky.

a blahozelam k bytiku, myslim, ze nie je nic lepsie, ako oslavit Silvestra v novom a hlavne vlastnom byte 😉 😉 😉

tilly
autor
7. okt 2009

dai, myslíš vadičov? www.rsvadicov.sk ? tam to vyzera fakt dobre a nie je to tam moc drahe?

ikke
22. okt 2009

cicushka • 19. okt 2009 o 22:07
Pozeram na nete nejaku peknu chatu, kde by sme mohli stravi Silvester. Nechcem, aby bola nejaka stara, ale nemusi byt ani luxusna, len aby bola prijemna, cista a utulna. Potrebujem pre cca 13 - 15 ludi, niekde kde sa dobre lyzuje. Net mam uz cely pokukany, ale mozno my date este vy nejake tipy na nieco, co mate odskusane.
A maly bonus by bolo, keby sa v objekte nachadzala sauna ale nie je to podmienka. Dakujem.

ikke • 20. okt 2009 o 09:35
cicushka, nechcem ti brat iluzie, ale chaty na silvestra treba rezervovat najneskor v septembri...
vid napr.: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
pozri aj:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

k.a.t.k.a. • 20. okt 2009 o 10:00
a minulorocny Silvester so mnou sa ti nepacil? ze chces ist na chatu teraz ?

bubadlo27 • 20. okt 2009 o 11:10
cicush kukni sem, ale ako je to obsadene neviem
my sme tam boli minuly tyden
fuggerov-dvor
+96
este kuk aj toto
selce-cachovo
sice na lyzovanie nic moc, ale pekne prostredie

tilly • 20. okt 2009 o 11:15
cicushka, ja som minulý rok zháňala silvestra (od konca augusta) ale už koncom septembra nič nebolo, potom sme náhodou niečo našli v polke októbra, ale to je už tento rok tiež plné, pritom sme hovorili hneď, keď sme odtiaľ odchádzali, že tento rok to budeme chcieť znova... ledva sa našli 4 izby, minulý rok sme tam mali 5 izieb, ale keďže my tento rok nejdeme, tak pôjdu aj tak len tie 4 rodiny...

hexi • 20. okt 2009 o 19:00
ahojky , skus chatu Raztoka v Hornej Marikovej pri POvazskej Bystrici super odporucam

sme6
10. nov 2009

ahojte skuste penzion univerzitka na zochovej chate( Modra - Piesok ) Na zoske je idealne lyzovanie pre deti. 🙂

jeana
11. nov 2009

ahojte...
uvedomujem si ze sme sa neskoro zobudili... 😠
ale hladam hotel - SK a okolie pre 1 par + 1par a 1 dieta + 1 par a 2 deti...
poziadavky podla mna jednoduche.. bazen (welness) v hoteli a lyzovacka nablizku, mam vsak pocit ze na SK je to problem 😒

neviete o niecom please?

kvietok23
11. nov 2009

hotel Permon, ak hladas hotel, ale zasa, no, pre male deti tam to wellnes neni moc

nesti
15. nov 2009

Ja odporucam penzion TROIKA v Demanovskej doline... Pekne izby, prijemny a hlavne ochotni personal... Zas ziadny nobl luxus, ale prijemna pohoda a fajn cena...

mishuu
28. dec 2010

Ahojte,

vidím, že sa bavíte o Silvestri s detičkami, ale čo tehotná žena na Silvestra? Je dobré byť napríklad na chate s priateľmi, kde je hlasná hudba, zábava a ponocovať (samozrejme tehoška bez alkoholu!!)? Alebo radšej doma v papučkách a pri telke leňošiť? Ako ste trávili Silvestra keď ste boli tehotné?

nickuska
28. dec 2010

@mishuu AHoj, tak toto by aj mna zaujimalo, pretoze riesime dilemu, ci ist na chatu alebo nie... zrejme by to bola na par rockov posledna silvestrovska chata, tak nad tym silno uvazujeme...

mishuu
28. dec 2010

@nickuska nech tehošky, ktoré to majú za sebou poradia aj ja som zvedavá... mňa zaujíma napríklad to, či si na tej chate aj zatancovali alebo len sedeli a sledovali zábavu, proste či sa môže tehoška "normálne" zabávať - všetko okrem alkoholu...viem, že je to taká trafená otázka, ale som zvedavá ako to riešili baby 🙂

tilly
autor
28. dec 2010

ja som 6 rokov dozadu v 5tt silvestrovala v ba v podniku... mali sme to uz zaplatene a zistila som, ze som tehu az par dni pred silvom, tak som robila aspon sofera... vydrzala som do tretej, bez alkoholu, len novorocny pripitok... ani tam nebolo nejak moc nafajcene, tak sa dalo... a zatancovali sme si normalne, ziadne nadskakovanie, poskakovanie, take normalne tanecky...
a babatku to neublizilo, teraz mi tu to babatko sklada elektromotor 😅

vorllinka
28. dec 2010

Já jsem minulého Silvestra trávila na chatě v Rakousku s manželem a čtyřmi kamarády. Hráli jsme hry, povídali. Já jsem vydržela asi do jedné hodiny a bylo to moc fajn.

Jestli se tam nekouří, tak proč ne 😉 Já jsem v té době byla asi v 10.tt 😉