Kam k moru s 8 mesačným bábom v septembri?

didi4
11. aug 2014

Ahojte mamicky. Chceli by sme niekam vypadnut na tyzden s malym v polovici septembra. Rada by som pocula vase overene tipy na pocasie aj destinaciu. Najlepsie by bolo, ak by tam bolo teplo, dalo sa kupat a nebolo to zdraviu ohrozujuce pre take male babo. Dakujem krasne. 🙂

tenerifka
11. aug 2014

Kanarske ostrovy-teplo, neprsi,krasne pieskove plaze(Fuerteventura), malo turistov v septembri, bezpecnost(EU)

anuskaaprazko
11. aug 2014

Ja osobne by som lietadlom s takym malym nesla, prave to je zdravieohrozujuce, kopec ludi s roznych kutov sveta a klima, nemas ho este komplet zaockovaneho, no nesla by som... Plus na take kanarske je let 5 hodin z BA... Spravte si dovolenku tu na SK, je tu kopec super termalnych kupalisk alebo nieco lepsie v rakusku/madarsku, urcite nieco autom, nie lietadlom

brcica
11. aug 2014

My sme boli so 7-mesacnym v septembri na Rhodose,cez den fajn teplo,ziadne brutal horka a vnoci fukal prijemny vetrik,cize zase ziaden hic....samozrejme som sa radila pred tym s pediatrickou a ta povedala,ze ziaden prooblem v tom nevidi,pokial je dieta zdrave a navyse zmena klimy kazdemu len prospeje a nie naopak....vypytaj si od lekarky zoznam co si mas kupit v lekarni ....malemu absolutne nic nebolo ani tam ani po navrate domov...

monicka9
11. aug 2014

Vhodne je Turecko lebo let trvá len cca 2 a pól hodinky a konkrétne Antalya časť Lara lebo trnsfer trvá cca 15 minút z letiska.To je pre deticky super.Boli sme asi 10 x a aj v septembri nakoľko je teplo ešte vyše 30stupnou a more je este prijemne teple vhodne na kúpanie a detičky člapkanie v mori milujú. Malé deti let zvládnu perfektne. Nič sa neboj počas vzlietnutia a pristavania moze deťatko piť mlieko,vodičku, ja som kojila .Prvy krat sme boli s 3 mesačnou dcerkou v Turecku potom 5mesacnou, 8 mesačnou, 13 mesačnou,...destinácie je úplne vhodná aj pre detičky,veľa hotelových rezortov ma krásne zahrady na prechádzky s kočíkom ( uspavala som vždy v záhrade alebo na pláži obe dcerky) nehrozia hnačky ako napr.v Egyte, 8mesacne dieta ma už základne očkovania za sebou, môžeš podávať detske probiotika 1x denne vo forme kvapiek to robím na každej dovolenke. Polietali sme s deťmi kadekde ale vzhľadom na krátky let a blízky transfer z letiska( časť antalya Lara) je Turecko úplne dokonale a pocasicko v septembri je este super😊