• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam k moru v septembri, októbri?

8. októbra 2015 
turecko
9. sep 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenanr veru tak.egypt cely rok je bomba. nech clovek hlada ako len chce a co len chce, aj tak vzdy tato destinacia vyjde ako top co sa tyka vsetkeho. inde mas z toho iba jednu vec, tam vsetko. je to za bezkonkurencnu cenu, je to blizko, more naj, naj, podmorsky svet pomaly nikde taky nie je, da sa kupat celorocne, slnit detto, za par supov a s all sa tam mas ako prasa v zite. jes, pijes cely den co len chces, za 1 dolar ti urobia domaci aj nemozne...no raj na zemi. aj tie sracky co tam clovek schyta stoja zato. :grinning: :grinning: :grinning:
ale s malymi detmi do tych 3 rokov neodporucam. a tiez nie sa tam trepat cez leto. to je o drzku. mlady clovek vydrzi, ale deti a starsi ludia uz nie. my sme sice chodili aj v lete,no asi uz by som nesla.
10. sep 2014 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomas_flesar asi skor myslis Antalyu ;) Alanya je velmi daleko....Ak Turecko,tak odporucam IC Santai v Beleku.Nie je to daleko a sluzby pre deti i dospelych super.
8. sep 2015 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer, s výberom a vybavením vám rada pomôžem ja - www,aztravel.sk :slight_smile:
8. okt 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok