Kam k moru v septembri, októbri?

z.g.
21. júl 2008

Viete mi doporučiť, kam sa dá ísť k moru s malými deťmi koncom septembra a v prvej polovici októbra, okrem Afriky /Egypt , Tunisko/? Teda tak, aby sa tam dalo ešte kúpať.
Vďaka za typy. 😎 😎 😎

milan_branik
9. sep 2014

turecko

959touareg
10. sep 2014

@alenanr veru tak.egypt cely rok je bomba. nech clovek hlada ako len chce a co len chce, aj tak vzdy tato destinacia vyjde ako top co sa tyka vsetkeho. inde mas z toho iba jednu vec, tam vsetko. je to za bezkonkurencnu cenu, je to blizko, more naj, naj, podmorsky svet pomaly nikde taky nie je, da sa kupat celorocne, slnit detto, za par supov a s all sa tam mas ako prasa v zite. jes, pijes cely den co len chces, za 1 dolar ti urobia domaci aj nemozne...no raj na zemi. aj tie sracky co tam clovek schyta stoja zato. 😀 😀 😀
ale s malymi detmi do tych 3 rokov neodporucam. a tiez nie sa tam trepat cez leto. to je o drzku. mlady clovek vydrzi, ale deti a starsi ludia uz nie. my sme sice chodili aj v lete,no asi uz by som nesla.

dzubo
8. sep 2015

@tomas_flesar asi skor myslis Antalyu ;) Alanya je velmi daleko....Ak Turecko,tak odporucam IC Santai v Beleku.Nie je to daleko a sluzby pre deti i dospelych super.

jakubella
18. sep 2015

Dubaj! hlavne ked je teraz spiatocna letenka z budapesti za 200€ - priamy let v novembri 🙂 https://www.pelikan.sk/sk/flights/list?a_aid=11...

levandula247
8. okt 2015

dobrý večer, s výberom a vybavením vám rada pomôžem ja - www,aztravel.sk 🙂

tinka322
Autor odpoveď zmazal
Zobraz