Kam k moru v septembri, októbri?

z.g.
21. júl 2008

Viete mi doporučiť, kam sa dá ísť k moru s malými deťmi koncom septembra a v prvej polovici októbra, okrem Afriky /Egypt , Tunisko/? Teda tak, aby sa tam dalo ešte kúpať.
Vďaka za typy. 😎 😎 😎

z.g.
autor
21. júl 2008

no, teraz som pozerala, že som to radšej mohla dať do diskusie Kam s deťmi, tak mi to tam presuňte páni a pani admin.

tilly
21. júl 2008

turecko 😉

zuz11
21. júl 2008

pred dvoma rokmi sme boli v Tunise zaciatkom septembra a bolo tak akurat, obavam sa ze na konci septembra zaciatkom oktobra je v Tunise uz zima... v egypte sme boli presne v tom obdobi koniec septembra zaciatok oktobra ale s tam malymi detmi ako mas by som nesla do egypta 🤐 🤐 🤐

z.g.
autor
21. júl 2008

tilly, zuz11, vďaka za typy

zuz11, myslím, že by tam nemuselo byť zima, kuknem to niekde, ja som tam bola ešte slobodná koncom mája a bolo už riadne horúco, ale čo myslíš, neviem, či by som sa nebála ísť tam s deťmi kvôli hnačkám, aj keď tie môžu chytiť bárskde, malá dostlaa v chorvátsku a ja v taliansku, ale to bolo, to som si užila 😠

to turecko je od nás ďaleko, sme teraz v severnom írsku

a nebolie ste niekto na juhu španieslka, alebo ibiza

zuz11
21. júl 2008

podla tohto by tam malo byt aj 30stupnov
http://www.invia.sk/tunisko/pocasie/
ale vravim my sme mali len tak tak... a viem ze sme sli ako predposledny zajazd 🤐

roasha
22. júl 2008

my sme boli na mallorce na zaciatku septembra,a bolo poriadne horuco.ale ako je tam zac.oktobra,neporadim... 😅

xxmargaretka
25. júl 2008

ahoj..my sme boli presne tak ako ty pises koniec septembra zaciatok oktobra v spanielku dole pri valencii-stredozemne more..voda mala cca 25-26 a vzduch o take 2-3viac..bolo super..

z.g.
autor
26. júl 2008

xxmargaretka, sím, v akom letovisku a v akom hoteli?, boli ste spokojní?
díky moc...

jo a ešte by ma zaujímala aj tá Mallorca

z.g.
autor
26. júl 2008

pozerala som na tú Mallorcu, priemerná teplota je v septembri cca 28 st.C,
v októbri 25- tak to už je málo

zuz11- dobrá netová stránka, tá invia

xxmargaretka
28. júl 2008

ahoj..bolo to pri meste Valencia..plaz sa volala costa de Azahar a boli sme v kempe a aj ten sa volal Azahar-bolo v nom ihrisko,bazen,restika no ta uz mimo sezony nefungovala..kazdy mame ine naroky a ja som bola spokojna no to som bola bez dietata,ale kludne by som sla aj s malou..

z.g.
autor
29. júl 2008

xxmargaretka, díky za typ, ja som zase na kemp pohodlná, ale ako dieťa sme chodili s našimi, a bolo fajn...ňa more bolo čisté, lebo kdesi som sa dopočula , že tam pri Valencii je špinavé

xxmargaretka
30. júl 2008

je tam aj kopec hotelov takze v tom by som problem nevidela..my sme boli davnejsie september 2004 a more bolo v poriadku..ziadna spina ani smrad..

emjee
1. aug 2008

gabrielad • 1d • Dnes o 17:16
Ahojky, chystáme se na dovolenou odlet nejdříve 18.10. a návrat nejpozději 12.11. Takže trošku pozdní termín 🙂 . No a protože mám tak trošku dilema kam jet tak vás prosím o vaše tipy a rady. Uvažujeme o:
- letecké dovolené, odlet Vídeň - nejspíš přes německé cestovky a máme to kousínek, Brno, Bratislava.
- někam za sluníčkem, co třeba Kanáry anebo jiná vhodná destinace (100% ne Egypt, Turecko zvažuji, ale mám z toho trochu strach? Chceme se koupat, ale i trošku cestovat a poznávat okolí.
- pojede s námi 15 měsíční dcera a tak místo naší dovolené musí být i vhodné pro ní (takže asi Fuerventuru rovnou škrtám 🙂 , prý tam je větrno)
- chceme to s nějakým jídlem, min. polopenze může být i all inclusive
Jo a pokud by se chtěl někdo k nám i přidat, tak budeme rádi 😉 .
Tak a to je snad vše a případně to ještě doplním o další dotazy. Díky všem za případné příspěvky.

lara1znk
1. aug 2008

Mallorca je tiez super koncom septembra, stale krasne pocasie, teplucke more.

wladka
1. aug 2008

gabriela.. co tak bali? indonezia 😉 .. thajsko? ..

luckahr
1. aug 2008

Kypr

gabrielad
1. aug 2008

Wladka - to už se mi zdá daleko pro cestu s dítětem a navíc je to samá exotika, moc si to s ní teď netroufám.Malá byla nedonošená ...
Luckahr - Kypr, tak nad tím taky uvažuji, ale před 2 lety jsme byli v Řecku a tak mě to moc neláká. Snad jen kvůli tomu teplu.
Lara1znk - Mallorca myslíš, že tam ještě bude teplo na konci října a třeba i na počátku listopadu? Tak aby se i dalo koupat?

sakura77
1. aug 2008

dubaj a podobne-tam je teplo aj teple more a nie je to tak daleko,vraj okolo 6 hodin letecky,aj my sa chystame,dokonca az v novembri 😉

z.g.
autor
2. aug 2008

Dubaj bude asi už moc drahý /teda ako pre koho/, ja by som brala let do 3 hodín, minule mi malá tak revala v lietadle, že som bola rada, že sme vystúpili /BA-Dublin/

Lara, vedela by si poradiť letovisko alebo aj konkrétne hotel na Mallorce?

gabrielad
2. aug 2008

Sakura 6 hodin se mi zdá fakt dost, navíc když k tomu připočtu čekání na letišti další 2 hodiny a další min. hodinu cesty na letiště. A Dubaj mě ani netáhne, možná proto, že o něm zas tak moc nevím. A tím pádem nevím ani co bych tam za přírodní krásy obdivovala. Chce to něco blíž, ty Kanáry na dopravu cca 4 hodiny vidím jako maximum. Ještě Kypr mě zaujal a i ta Mallorca - jen aby tam nebyla zima. Taky jsem koukala, že i Malaga - Costa Del Sol má mít docela slušný teploty na konci října.

roasha
4. aug 2008

mallorca-callas malorca-htl.maria eugenia 😉 satur
callas malorca-american

binki
5. aug 2008

jih Turecka, Spojené arabské emiráty (Dubaj, Sharjah, Ajman)

mata.mata
11. aug 2008

po predlozeni pozadavku, jako: termin v zari, 9mes mimi, delka letu max 3 a pul hodky...nam v CK odporucili Kypr
Dofca objednana a ja premysim, co tam asi tak koupime (jogurty, presnidavky, voda, pleny...).Nemate nahodou zkusenost??? http://www.cedok.cz/zajezdy/hotel-sunrise-prota...

z.g.
autor
16. aug 2008

mata.mata, skúsenosť s cyprom nemám, ale v doporučeniach nejakej cestovky /myslím od hydrotouru/ bolo písané, že v hotelových obchodoch chýba sortiment tovaru pre deti, takže doporučujú zobrať dostatočné množstvo plienok, výživy atď. so sebou

ale keď som bola v grécku v paralii, tam, myslím boli v normálnych obchodoch aspoň detské plienky,
na 7 dní toľko plienok, to zaberie polku kufra, ale tie výživy by som brala, hlavne aj kvôli tomu, že nevieš, ako by malému/malej chutili tie cyperské

a ten cyprus vyzerá nádherne, škoda, že je to tak ďaleko z írska

eji
16. aug 2008

ja si myslim, ze v tychto mesiacoch je vhodny tunis...nie su tam hnacky, ako v egypte
my sa tam chystame dalsi rok po sebe, teraz do tabarky 26.8.

tomas_flesar
27. sep 2011

turecko :D jednoznacne alanya a smer juznejsie 🙂 nejake stredisko v pohode je kemer ale aj opacnym smerom no tam ti bude trvat dlhsie cesta ale oplati sa a dbat treba na vyber hotela lebo to je tam zradne niekedy .

zuzan_ka29
27. sep 2011

keď to tak čítam, hneď by som sa zbalila a vyrazila dovolenkovať 😀 tak si aspoň listujem fotoknihu z tej poslednej 🙂 ale v turecku by mohlo byť fakt príjemné počasie teraz.

hanaa22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenanr
13. jún 2014

aj tak je egypt v septembri fakt bomba, pokojne aj oktober
http://destinacie.edovolenky.sk/egypt/september/

elenapol2
17. jún 2014

dobrý večer,ak by ste chceli, obratte sa na mna, mam cestovnu agenturu, pomožem,poradim,vybavim a maminky z konika maju zlavu 🙂
elena
www.aztravel.sk